Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Animekowa i Ladykotka

#1

1. Nick oskarżającego: Fenghuang
2. Nick oskarżonego: Animekowa i LadyKotka
3. Opis sytuacji:  Sytuacja zaczela sie od klotni z graczem Popcorneyto.Dostalem mute i przyznam ,ze slusznie natomiast gracz ktory sprowokowal nic.Nie dlugo pozniej po nudnym dialogu z lady kotka polecialy pierwsze kicki. Uznalem,ze sie odegram i jak to na survivalu mialem prawo ja zabic(nie nekac) gdy juz to uczynilem dostalem kicka tracac itemy. Zabilem 2 zwierzaki za bezpodstawne kickowanie. Pozniej naduzywajac poraz kolejny wladzy dostalem muta na 10 min totalnie za nic. Jezeli dalej administracja bedzie naduzywala wladzy server na pewno sie nie rozwinie. Jezeli jest to server survival powinno sie akceptowac zabijanie graczy oraz zwierzat. Jak najbardziej zgadzam sie z tym zeby nie przesadzac z zabijaniem. Miedzyczasie dzis dostalem rowneiz bana na zawsze ktory zostal fakt faktem anulowany przez interwencje gracza TheZiomej.Dodam jeszcze,ze z ich strony lecialy grozby typu,ze stac je na wiecej. Fajnie by bylo gdyby podeszlo sie do tej sprawy konkretnie ,a nie przez pryzmat ,ze to obsluga i znajomi. Pozdrawiam. 
4. Data zdarzenia:  16 Marca 2017 Godzina po 15:00
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: Ciezko udokumentowac takie zdarzenie screenami. Jesli bedzie trzeba podesle logi.

#2

Są świadkowie i screeny na którym ewidentnie mi ubliżasz, za to dostałeś bana, ban miał być czasowy, mój błąd sprawił że wszedł ban na zawsze który anulowałam, po czym nie dałam znowu czasowego bo chciałam sprawdzić czy odpuścisz prowokowanie mnie, niestety nie odpuściłeś. Od mojej osoby dostałeś kicka raz za zabijanie moich koni i tu się zgodzę że jest to z mojej strony nadużycie, mówiąc że jeszcze nie wiesz na co stać administrację miałam na myśli to że za ewidentne prowokowanie i ubliżanie możesz ponieść konsekwencje. Jeśli mam być ukarana to tylko za kicka którego nadużyłam, ban należał Ci się za wyzwiska i prowokacje. Tyle ode mnie w tym temacie.

#3

1. pomyliło ci się coś z tym kikaniem z wywalaniem serwera (przed akcja z zabijaniem koni u Lady)
2. sam się wygrażałeś, wyzywałeś i prowokowałeś Lady za co dostałeś ostrzeżenia jak popco (popco sie uspokoił ty nie) a następnie muta.
3. bana dostałeś przypadkiem na stałe (taki mamy panel że łatwo pomylić przyciski) i to nie Ziomej tylko Lady sama dała ci unbana.
4. muta dostałeś kolejnego ode mnie bo znowu ubliżałeś i prowokowałeś
5. wchodząc do stajni Lady gdzie ja byłam zaatakowałeś mnie- a ja nie miałam żadnych itemów w eq
6. a groźby leciały z twojej strony. Lady ciebie upominała że za zachowanie wbrew regulaminowi będziesz ukarany
7.   "Fajnie by bylo gdyby podeszlo sie do tej sprawy konkretnie ,a nie przez pryzmat ,ze to obsluga i znajomi." sam pisałeś na czacie że znasz się bardzo dobrze z Mirem i że admin załatwi z nami sprawę.
8. nie widzę żadnych screenów ani filmików o których wspominałeś.
9. naciągasz zaistniałą sytuację pod siebie a teraz na pw zaczynasz prowokować znowu mnie.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#4

Byłem przy całej sytuacji. Lady dała Ci unbana... Groźby z ich strony? Ehh.. To ostrzeżenia. Mowiles na czacie, ze teraz wszyscy mają przesran*. I jeszcze pojawila sie treść "Ja sobie umiem poradzić z Administracją i Vickami. NewEnforcer może potwierdzić. Kto z SH ten wie." Zaczales Ty swoja wypowiedzią "Puszysz się jak kot." A później "ladykotka to połączenie pawia i kota." Prowokowales Lady. Lubie Cie, ale ta sytuacja poprostu byla zalosna..

I pamiętam "sram na ciebie". Niepoważne zachowanie..
[Obrazek: b55221c559007.png]

#5

przeczytajcie sobie logi...szkoda,ze filmu nie mam...kilka mutow i kickow bylo za free do czesci moge sie przyznac...jak tu ma byc tak jak na sh z modami to ja podziekuje... gdzie prowokowalem? mowiac,ze jezeli dalej naduzyja wladzy to sie za nich wezme? bez jaj...przyznaly sie do 1/3 i wielkie kuzwa aniolki...to sa jakies jaja...zrobcie ze mnie zlego.. bo dlaczego nie. Widze,ze szanse sa zerowe na udowodnienie kto tu przegial. Tak wiec o dupe rozbic skladanie skarg i owszem powiedzialem,ze Miro znam od kilku lat ale prosze sobie nie dodawac kolejnych slow. Oczko

#6

Prowokowałeś: "ladykotka to połączenie pawia i kota","Sram na ciebie","Radze sobie z Moderatorami. NewEnforcer może potwierdzić." To nie prowokacja?
[Obrazek: b55221c559007.png]

#7

Mowisz o malym ulamku calej sytuacji...ocenia sie calosc ,a nie ulamek. Pozdro

#8

Moim zdaniem wina leży po obu stronach. Feng został bezpodstawnie wyrzucony z serwera, a jego z kolei poniosły nerwy. Nie chcę się za bardzo wtrącać, sprawa nie dotyczy mnie, ale uważam, iż najlepiej rzucić to w zapomnienie. :/
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#9

Cytat:Mowisz o malym ulamku calej sytuacji...ocenia sie calosc ,a nie ulamek. Pozdro

Mówisz masz.

#1

[14:06:18] [Gracz] Fenghuang >> same znajome ryje
[14:06:20] [Gracz] Fenghuang >> Smutek
[14:06:32] [SVIP-Mod] Ladykotka >> nie mam ryja ;(
[14:06:38] [Gracz] Fenghuang >> masz



#2 Cała rozmowa (link - zaznaczone kolorami najważniejsze fragmenty)

[14:10:14] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> a mnie nie wyczaicie na fb ^^
[14:10:27] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> Lady jak chwile pogadamy to cie wyczaje Język

[14:10:38] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> nie wyczaisz ^^

[14:11:00] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> Ladykotka jak bedziesz upartym burakiem to nie wyczaje Język

[14:11:16] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> nie wyczaisz bo nie mam fb ^^ a burakiem to Ty jestes
[14:11:23] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> nie prawda Płacz ze śmiechu
[14:11:37] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> nie masz fb to nie instniejesz Język
[14:11:41] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> buraczku Całus

[14:11:48] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> a jednak jestem tu
[14:11:53] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> to tylko zludzenie
[14:12:02] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> haha Płacz ze śmiechu SLou
[14:12:14] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> Ladykotka jest botem

[14:12:19] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> chcialem dawno wam o tym poweidziec
[14:12:22] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> ale sie wstydzilem
[14:12:25] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> balem sie rakcji
[14:12:26] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> Płacz ze śmiechu

[14:12:36] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> już skończyłeś?

[14:12:51] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> Lady Płacz ze śmiechu nie unos sie
[14:12:57] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> moja elytra ma duzy zasieg Język
[14:13:02] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> ja tylko ytam czy skończyłeś

[14:13:06] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> pytam*

[14:13:19] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> Kotka sie napuszyla Płacz ze śmiechu
[14:14:18] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> Feng puszą się pawie a nie Koty

[14:14:20] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> :
[14:14:21] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> Uśmiech[14:14:30] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> jestes ladykotka Język
[14:14:40] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> wiec mozliwe ,ze mieszanka pawia i kota Język

[14:15:46] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> Żałosne

[14:16:03] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> Ladykotka mnie nie lubi Język
[14:16:20] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> jesteś burakiem a ja takich ludzi nie trawie

[14:16:32] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> nie jestem burakiem Duży Uśmiech jestem na codzien bardzo usmiechnieta osoba
[14:16:38] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> zle mnie rozgryzlas kochana
[14:16:40] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> Duży Uśmiech
[14:16:53] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> ale tu zachowujesz sie jak burak a ja Cie oceniam bo grze tu bo w realu nie znam[14:17:03] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> no dobrze to mnie nie lub Język
[14:17:06] [Async Chat Thread - #2/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> mam to gdzies Język


#3 Tutaj dopiero "kłótnia" z Popcornem, od której podobno "sytuacja zaczęła się", ale jak widać wyżej jednak to nieprawda. Widać tu też pierwszy mute. (link)

Dalej... zaraz po skończonym mute:
[14:33:04] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> grubo sie bawicie
[14:33:18] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> kotka najroszy mod
[14:33:43] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> nie udało Ci się mnie sprowokować Uśmiech
[14:33:50] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> japa
[14:34:01] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> zero sprawiedliwosci
[14:34:07] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> jape ma koń
[14:34:17] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> on sprowokowal ajaprzyjalem
[14:34:31] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> Biedactwo
[14:34:39] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> wredna jestes
[14:34:43] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> tak jak Ty
[14:34:49] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> bez przesady
[14:35:00] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> przesadzilas
[14:35:08] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> oboje powinnismy przyjac muta
[14:35:12] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> a nie tylko ja
[14:35:23] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> Ty tak uważasz
[14:35:28] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> to pal gume
[14:35:43] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> pustak
[14:35:53] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> pustaki są na budowie
[14:35:55] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> Uśmiech
[14:36:04] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> to chyba macie wspolne geny
[14:36:14] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> koncze rozmowe z toba
[14:36:19] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> bo za niski poziom
[14:36:33] [Async Chat Thread - #4/INFO]: [SVIP-Mod] Ladykotka >> tak za niski na Twoje progi oczywiście

Co do tego czy ktoś powinien dostać karę czy nie, nie ty o tym decydujesz. Skoro kolega zrobił burdel na czacie i nie dostał kary to ja też mogę i mam liczyć że ujdzie mi na sucho? Skoro cię to bolało mogłeś napisać skargę na niego. Aha, i jeśli nie podobają ci się jakieś decyzje, zasady to masz właśnie od tego forum. Czat gry nigdy od tego nie będzie i licz się z możliwymi konsekwencjami. Nie będzie demoralizacji serwera i obrażania innych w koło.

Kilka chwil później (w międzyczasie doszło rozłączenia graczy):

[14:43:02] [Async Chat Thread - #10/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> Płacz ze śmiechu
[14:43:10] [Async Chat Thread - #10/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> szkoda ,ze ta lady kotka wyszla
[14:43:15] [Async Chat Thread - #10/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> bym jej chetnie wpier...

Więcej nie będę wklejał, bo szkoda czasu i nerwów, ale odniosę się jeszcze do pewnych uwag:

Cytat:owszem powiedzialem,ze Miro znam od kilku lat ale prosze sobie nie dodawac kolejnych slow

[15:21:12] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> znam miro troche dluzej od was
[15:21:27] [Async Chat Thread - #1/INFO]: [Gracz] Fenghuang >> znamy sie od 6 lat

Nie wiem skąd to wziąłęś, proszę nie pisać nieprawdy. Poza tym to że na jakimś poprzednim serwerze robiłeś "polowania" na każdą możliwą osobę z rangą niższą niż admin nie oznacza, ze tutaj będzie tak samo. Dostosuj się w końcu do pewnych norm i przestań pomawiać, że to jakiś mod jest nieogarnięty albo, że serwer jest źle prowadzony. Wiadomo, że za napisanie na czacie "dupa" lub "morda" nikt cie od razu nie pokara. Dużo zależy też od kontekstu wypowiedzi. Nikt też nie powinien się od razu czepiać, gdy ktoś zrobi coś takiego:

[16:51:23] [Gracz] Valkar >> jest jest jest jest jest jest

Ale jak wspomniałem, nie ty jesteś od tego, by kogoś pouczać. Istnieją procedury, które są bardzo proste w realizacji i nie stwarzają tylu problemów.

Kontynuując:

Dalej jest już prowokowanie, obrażanie - dostałeś pare kicków i słusznie, bo nikt nie ma prawa nikogo obrażać, a to co robiłeś to łamanie nie tylko regulaminu. Później było straszenie skargami, filmem i screenami które podobno miałeś wysłać, a teraz jakoś jest z tym problem.
Oprócz tego po napisaniu skargi wciąż prowokowałeś i obrażałeś administrację i serwer.


Tylko z jednym mogę się nie zgodzić, a mianowicie z kickiem podczas walki. Już nawet nie chodzi o to czy to była walka czy nie, czy ktoś komuś bił zwierzęta... ale nikt nie może nikogo wyrzucać dla osiągnięcia przewagi w grze lub z jakiegokolwiek innego powodu niż łamanie regulaminu.  Był to błąd oczywiście sprowokowany przez ciebie, tak jak od ponad godziny prowokowałeś na czacie tak w tamtym momencie efektem tego było takie zachowanie ze strony moda i trudno nazwać to w tak prosty sposób "kickiem za zabijanie zwierząt". Mimo to pouczenie w związku z tym z mojej strony już było.

Nie zamierzam w tej chwilii nikogo karać, jeśli już to radzę uspokoić nerwy oraz doczytać regulamin i nie przestrzegać tylko tych zasad, które są komuś wygodne. Inaczej nie dojdziemy do porozumienia.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#10

Tak swoją drogą to nie powinna się Ladykotka dać sprowokować i gdy mogła to zakończyć nie potrzebnie odpowiadała na zaczepki a Feng to Feng zawsze słaby i zawsze pyskaty. Btw Jako mod nie powinnaś wcale reagować na jego zaczepki ale po mimo wszystko na nie odpowiadałaś, następnym razem jak coś takiego się dzieje polecam byś się zastanowiła czy ktoś ciebie nie prowokuje a potem wyciągnąć konsekwencję po przez np. Skonsultowanie się Miro albo Nhtinkerem (nie wiem czy dobrze napisałem). A co do Fenga, on zawsze umyślnie prowokuje, nawet nie muszę grać by wiedzieć że do takiej sytuacji by doszło. 


Reasumując to polecał bym dać fengowi jeśli nie otrzymał bana na zawsze dać bana na 7dni oraz zmutować na 2tygodnie, a Ladykotce reprymendę ze strony Adminów by na przyszłość nie dała się prowokować do takich sytuacji. Co do tego czy stracił Feng itemy bo dostał kicka ja nie jestem w stanie tego określić czy tak było czy nie Administracja pewnie to sama i tak załatwi.
Królu ZUS
Zarządca
Marioshaha & Szulc Company




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości