Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Bossy

#1

Czy bossy nie są troszeczke za OP ? Dzisiaj o 12:10 gralismy sobie z bartkiem i popco na bossach a bilismy jednego a zrespil ponad 15 Bossów nie moglismy sie wydostac bo miotali nami jak szatany i ich Hp sie ciągle respily i nie dalo sie odzyskac Itemów
Moje Itemy stracone : 
Hełm Mermena
Malahitowy Pancerz
Malahitowe Buty
Tarcza Mocy
Stracone Barto itemy :
Zatopione Nogawice.
Zatopione Buty 
Enderchest
łuk zwiadowcy
ITEMY STRACONE POPCO
łuk płomienny
Set Zatopiony
Magmowy miecz
Czy możemy odzyskac itemy proszę ? bo te bossy były bardzo nie fer :/ tak jak w temacie zrespiły 15 lub 20 bossów i nie dało sie wydostac. więc prosimy bardzo i to bardzo zebyśmy odzyskali ity
Odpowiedz

#2

To są właśnie Bossy ludzie. Idziesz na własną odpowiedzialność. To nie walka z kucykami pony ( Płacz ze śmiechu) ani z normalnymi zombie. Mialem tak, że boss mnie ciągle zabijał. Dawałem ciągle /back, żeby złapać itemy, aby nie zniknęły. Po kilku moich śmierciach Boss zniknął i wziąłem swoje itemy (; Na Bossy trzeba mieć dobrą broń, zbroje i refy.
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#3

Ziomej,mnie tam zabijało powietrze,normalnie wpisywałem /back i wtedy umierałem po 1 sec.Na czacie pisało : Gracz Popcorneyto udusił się w ścianie...
[img=300x300][Obrazek: 2017-05-26_18.57.04_png_300x300_q85.jpg][/img]
Odpowiedz

#4

Tak bywa, jeżeli nie jesteś gotowy na ekstremalne moby to nie wchodź na bossy... poza tym wydaje mi się, że gdzieś było napisane o świecie bossów "wchodzisz na własną odpowiedzialność". Jak trafnie napisał ziomej, to nie walka z kucykami pony (co mnie bardzo rozśmieszyło Płacz ze śmiechu)

Odpowiedz

#5

1. Żaden boss nie jest w stanie zrespić więcej niż 3 bossy lub zwykłe moby i to też rzadko, bo nie każdy otrzymuje taką zdolność.

2. Im więcej graczy (większa grupa) na danym obszarze mapy tym więcej mobów (w tym bossów) pojawi się wokół nich. Ta zasada obowiązuje w całej grze.

3. Trudność bossów jest bardzo zróżnicowana, jeśli mielibyśmy je osłabić, bo ktoś nie może dobrać odpowiedniej strategii do swoich możliwości to równie dobrze możemy osłabić itemy dropiące z bossów, skoro byłoby łatwiej, ale obstawiam, że tego nikt nie chce, więc nie zrobimy tego.

4. Bossy są wciąż rozbudowywanym elementem naszego serwera i czeka je sporo zmian w przyszłości. W II edycji nie będzie osobnej mapy przeznaczonej wyłącznie na bossy tylko będą się one respiły na normalnym świecie (tymczasowo nazywanym światem nr 2 Duży Uśmiech).
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#6

CZYLI ADMINISTRACJA MA MNIE W PUPIE!DZIEKUJE!
[img=300x300][Obrazek: 2017-05-26_18.57.04_png_300x300_q85.jpg][/img]
Odpowiedz

#7

Popcorn ogarnij się.. Nikt nie napisał, że ma cię w pupie.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#8

Administracja traktuje każdego tak samo. Niezależnie od płci, koloru skóry, wiary czy pochodzenia. Nie ma takiego czegoś, że ktoś ma Cię gdzieś. Niektórzy członkowie Administracji odpisali, dlaczego NIE uprościmy Bossów. Co do itów, to tak jak pisałem, trzeba mieć refy, dobre EQ i dobrą broń. Twoja wypowiedź po tym, gdy Miro objaśnił, dlaczego się nie zgadza była dziecinna. (nie dość, że Capsem to jeszcze ta treść...) Myślę, że nie powinieneś na to tak reagować. Nikt Ci nie powiedział, że ma Cię (gdzieś). Pogódź się z decyzją Mira i "kropka".
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#9

Język ja już zapomnialem o tych itach Płacz ze śmiechu
Odpowiedz

#10

Ja mogę dać Ci ity popcorn, ale wyluzuj
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości