Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Slou

#1

Witajcie,tym razem zgodziła się udzielić nam wywiadu jedna z naszych graczy i jednocześnie KidModów nasza Slou Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.


Slou: Hej, nazywam się Agata, choć pewnie większość graczy kojarzy mnie jako Slou. Uśmiech


2) Co robisz w wolnych chwilach?


Slou: Zazwyczaj siedzę przed komputerem, rozmawiam z chłopakiem i przy okazji robię tysiąc różnych rzeczy, typu nauka, rysowanie. Dużo czasu spędzam też na dworze i ze znajomymi.


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.


Slou: Interesuję się naprawdę mnóstwem rzeczy, chyba tak naprawdę wszystkim, ale swoją wiedzę poszerzam najbardziej na gotowaniu, fotografii oraz gryzoniach- podstawowych ich potrzebach itd. Uśmiech


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?


Slou: Śmierć jest moją największą fobią. Fakt, że umrę i nie będzie mnie na tym świecie wprawia mnie w swego rodzaju panikę i histerię. Druga fobia - utrata bliskich i ważnych mi osób.


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?


Slou: Zainteresowałam się tą grą, gdy miałam 10/11 lat i pokazała mi ją moja koleżanka. Od razu zainstalowałam minecrafta u siebie w komputerze i tak się zaczęło. W międzyczasie miałam około półtora roczną przerwę od gry.


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?


Slou: Uznałam, że chcę pograć na serwerze, ponieważ nie lubię grać samotnie. Od zawsze jestem typem ekstrawertyka. Przypadkowo natrafiłam na Mineworld, szukając w internecie ciekawych serwerów. Wtedy jeszcze bałam się grać na survivalu, myślałam, że na każdym kroku ktoś będzie mnie mordował i nic nie osiągnę. Duży Uśmiech
Powiedziałam o serwerze chłopakowi, zaczęliśmy grać razem i zostaliśmy do dziś. Uśmiech


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?


Slou: Tak naprawdę chyba wszystko. Duży Uśmiech


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?


Slou: Bardzo podoba mi się ekspiarka, świetnie zbudowana. Ogółem cały spawn został zrobiony w fajny sposób. I nie mogę zapomnieć o arenach. Duży Uśmiech


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?


Slou: Różne rzeczy. Często biegam bez celu odkrywając mapę albo tepam się do graczy i robię coś z nimi, ewentualnie coś buduje Uśmiech


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?


Slou: Gracze, którzy nie szanują innych graczy, to jest najgorsze. A tak poza tym nie przepadam za agresywnymi mobami, które pojawiają się znikąd i zaczynają Cię bić, a Ty stoisz do nich plecami. Mnie łatwo wystraszyć, a takie nagłe ataki zwłaszcza. Duży Uśmiech


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?


Slou: Raczej nie mam wrogów wśród graczy MW. Na ten moment nie przychodzi mi do głowy nikt, kogo mogłabym uznać za "podpadniętego" Płacz ze śmiechu


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?


Slou: Najczęściej przebywam z 999Przemek, ale to już chyba większość graczy zauważyła Duży Uśmiech
Każdego lubię tak samo, każdy jest moim przyjacielem :3


13) Jak powstał twój nick?


Slou: Za czasów portalu nasza klasa poznałam wielu ludzi, którymi pisałam historie związane z postaciami Wilków wymyślonych przez nas samych. Moja postać to właśnie była biala wilczyca Slou (widać ją na mojej sygnaturze na forum). Mam ogromny sentyment do tej postaci, jest dla mnie prawie tak samo ważna jak moi bliscy i pobierając minecrafta od razu wiedziałam, że tak będę się nazywać.
Znajomi mówią do mnie też Lama Język


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?


Slou: Nie mogę się doczekać serwera Skyblock oraz spawna, który będzie w stylu gotyckim, uwielbiam gotyk Duży Uśmiech
A także jestem w trakcie budowy stadniny koni, która też wprawi mnie w satysfakcję.


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?


Slou: Z budowaniem u mnie średnio, jedyne, czym mogę się pochwalić to ogromna Anielska Runa zrobiona z czarnej wełny. Jest to nawiązanie do mojej ulubionej serii książek - "Dary Anioła".
Mogę się jeszcze ewentualnie pochwalić, że zaczynając grę na tym serwerze bałam się survivala, bo nie chciałam ginąć co chwilę (nigdy nie grałam na survivalu prawie), a teraz stało się to moim serwerowym hobby Duży Uśmiech


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?


Slou: Zazwyczaj budowałam różnego rodzaju domki, dekoracje i testowałam mechanizmy.


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?


Slou: Kilka razy byłam męczona przez graczy, wybili mi psy i inne zwierzęta. Straciłam też jeden z ulubionych mieczy i łuków.


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?


Slou: Wszystkich graczy naszego serwera. Duży Uśmiech


19) Może teraz parę słów od siebie?


Slou: Od siebie chciałabym powiedzieć, że warto szanować innych ludzi i czynić dobro, bo to zawsze do was wróci. Duży Uśmiech


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.


Slou: Ja również dziękuję. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości