Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Co myślisz o...?

#71

1.Nie wiem czy chodzi o Teamspeak, bo jeżeli tak to nie używam, wole discorda a jeżeli chodzi o Thesims to bardzo lubię
2. Nie wyobrażam sobie pisania wiadomości bez emotikonów Płacz ze śmiechu
4. Ok
5. Koty są super, jak można nazywać je kosmitami Smutek

1. Lekturach szkolnych
2. Awokado
3. Horrorach
4. Komediach
5. Kolorze fioletowym
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#72

1. Niektóre są fajne, niektóre nie. Zależy od gustu osoby, mi np. bardziej podobają się fantastyczne, przygodowe i z sensem - takie jak np. Harry Potter. Przydatne, bo jeżeli dziecko w domu nie czyta książek, to ma obowiązkową lekturę, którą musi przeczytać, bo będzie omawiana, mogą być sprawdziany itd. A jeżeli nie czyta się książek, to ma się mały zasób słów, nie jest się oczytanym.
2. Nigdy nie jadłam... Ale mam nadzieję, że kiedyś spróbuję. Oczko
3. Lubię horrory, bo lubię czasami się trochę bać... Nie wiem czemu, ale lubię. Płacz ze śmiechu Jedyne przed czym nie przepadam się bać, to za sprawdzianami, czy kartkówkami. ;')
4. Komedie zawsze dobre. Duży Uśmiech
5. Nie podoba mi się jakoś bardzo, ale też nie jest okropny. Takie 50% ze 100%.

Co myślisz o...

1. Papugach,
2. Kanarkach,
3. Yorkach,
4. Owczarkach niemieckich,
5. Ludziach.
Odpowiedz

#73

1. Ładne kolorowe, ale głośnie
2. Kojarzą mi się tylko z ptaszkiem Tweet'em
3. Słodkie psy :3
4. Mój kolega ma na ich punkcie obsesje
5. Większość osób na forum

Co myślisz o...

1. Kebabach
2. Arabach
3. Czarnoskórych osobach
4. Azjatach
5. Pralce Elektrolux
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#74

1. My love
2. Ogólnie nie uważam, że każdy muzułmanin jest zły, ale jednak nawet gdybym takiego spotkała pewnie zbytnio bym mu nie ufała.
3. Spotkałam już taką osobę, była naprawdę wspaniała. Szanuje jak najbardziej i uważam, że każdy powinien
4. Azjatki i Azjaci są śliczni ;3
5. Emm fajna pralka?


1. Komputerze Asus
2. Klawiaturach bezprzewodowych
3. Tajlandii
4. Karaibach
5. O swoim imieniu
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#75

1. Ja mam laptopa asus. Płacz ze śmiechu Taki średni, nie jest źle, ale nie najlepiej. Duży Uśmiech
2. Jest spoko. Duży Uśmiech
3. Nigdy nie byłam, ale z tego co widzę po zdjęciach, to jest tam ślicznie. Love
4. Też są śliczne. Duży Uśmiech Te palmy...
5. Wiele osób mówi, że mam ładne, ale mi się kojarzy z tylko jednym rymem... A w sumie, to dwoma. Co do mojego imienia, to jak dla mnie, średnie. Duży Uśmiech

Co myślisz o...

1. 3 edycji MineWorld
2. Dodatkowych zajęciach
3. O swoim nazwisku
4. Kolorach neonowych
5. Rapie
Odpowiedz

#76

1. Jako nowy gracz niezbyt podoba mi się niedaleka idea robienia wszystkiego od początku, ale z 3 edycją mogę wyjść na również z "koksami" całymi w diaxach.
2. Dodatkowe zajęcia rozwijają nasze umiejętności, są spoko Płacz ze śmiechu. (czy chodziło ci o pozalekcyjne rzeczy?)
3. Mam nazwisko i tyle Język Nie mam jakichś głębszych przemyśleń.
4. Zależy jak się je wykorzysta i jaki mają odcień. (tak są różne neony Język)
5. Dobry rap jest zawsze dobry.

Pytanka:
1. Gdzie chciałbyś/chciałabyś zamieszkać?
2. Jesteś/Byłeś/aś dobrym uczniem/uczennicą?
3. Jaki jest twój talent?
4. Co lubisz jeść? :3
5. Co chciałbyś/aś zapomnieć ze swojego życia?
Odpowiedz

#77

1. Szczerze, to na wsi. Płacz ze śmiechu Dużo zwierząt, a domki są tam ostatnio nowoczesne, jak byłam. Duży Uśmiech A jak nie na wsi, to przy jakimś ładnym krajobrazie.
2.  Jestem dobrą uczennicą raczej. Duży Uśmiech
3. Chyba nie mam talentu...
4. Bardzo mało rzeczy, ja jestem niejadek. Płacz ze śmiechu Ale lubie m.in zupę pomidorową, spaghetti itd... Duży Uśmiech
5. Emm... Chyba nie mam takiej rzeczy, no chyba, że jak coś failnęłam i było wstydliwe. Płacz ze śmiechu

Co myślisz o...

1. Pierogach
2. Napojach energetyzujących (energetyki)
3. Ogniskach
4. Książkach fantastycznych
5. Swoim laptopie/komputerze
Odpowiedz

#78

1. Mniam Love Uwielbiam pierogi
2. Nie wiem, nigdy nie piłam
3. Kocham ogniska.. Wieczorem, przy zachodzie słońca.. Pamiętam, kiedy Diax była u mnie na wakacjach i miałyśmy ognisko.. Love
4. Bardzo lubię czytać książki wieczorem z kakaem ;3 Szczególnie te książki fantastyczne, je lubię najbardziej
5. Jest w porządku, nie narzekam

Co myślisz o..

1. Plastyce (lekcji)
2. Cappuccino 
3. Sobie
4. Photoshopie
5. Dredach
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#79

1. Lubię plastykę, ale gorzej jest, jak jest jakaś bardzo wymyślana i naciągana praca... Ale jak dla mnie, to najbardziej lubię rysowanie (co w tym roku szkolnym miałam może z 1, 2 razy ;/).

2. Nigdy nie piłam żadnej z kaw, więc nie wiem.  Duży Uśmiech Ale piłam tylko takie capuccino czy tam inną kawę dla dzieci, w McDonaldzie.  Płacz ze śmiechu Była ok.

3. Inni mówią, że jestem uzdolniona jak na swój wiek, że ogarniam itd., ale ja tak nie twierdzę. Po prostu dużo siedzę w internetach, a co do ortografii bardzo dobrze mi idzie.  Płacz ze śmiechu

4. Chciałabym mieć, chociaż nie umiem za bardzo korzystać z gimpa, więc w photoshopie będzie gorzej. Poza tym, nie mam zamiaru kupować raczej.  Język Ale wiem, że PhotoShop tworzy istne cuda, udowodnić to może np. Ziomej.  Duży Uśmiech

5. Nie przepadam za nimi. Według mnie są brzydkie, a wręcz bardzo brzydkie. Wiem, że parę "sławnych" osób je ma (np. multi, skinny czy jak mu tam, no i oczywiście czuux..  Płacz ze śmiechu ).

Co myślisz o...

1. Gimpie (program graficzny)
2. Paincie
3. Stylu grania "polowanie" na survivalu
4. Kotach brytyjskich (według mnie są prześliczne Love)
5. Polsce


Odpowiedz

#80

1. nie korzystałam, jednak patrząc co tam Thinku porabia, można robić ładne rzeczy
2. Moja ucieczka od nudy na lekcji informatyki (gdy nie ma internetu)
3. Nigdy nie zrozumiem takiego czegoś
4. Urocze są :3
5. Najbardziej lubię język (jest taki trudny Płacz ze śmiechu)

twoja opinia o:
1. puchatych breloczkach
2. napojach z aloesu
3. lenistwie
4. pluszakach
5. wege
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości