Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Buuuu XD chce UB pierwszy post na forum od kogoś nowego łiiii

#1
Gwiazdka 

1. Nick wgrze: Tczcinka ;D
2. Data ukarania: 04/08/2016 00:56:34
3. Nickosoby karającej: Inquisitor4K
4. Powód bana: X-ray (możliwość odwołania na forum)
5. Dlaczego uważam, że zostałem ukarany niewłaściwie:

„zostałem’’
tylko jedna płeć  wam w głowie >.<, dyskryminacja.

A więc tak, podstawowo wygenerowany świat… pełno rud, od 4 do 6 w jednym miejscu… wszystko jest na widoku zwłaszcza w jaskiniach. W tunelach kopię się w jedną stronę … jeden tunel  >.< zbierałam tylko rudy co były nawidoku... Zmieniałam kierunek kopania jak usłyszałam wodę albo lawę bo może mogła ona być jaskini lub zmieniałam kierunek kopania jak był żwir. Nie rozstawiam pochodni bo szkoda mi na to czasu i miejsca w eq… i tak na full jasności wszysto widać… więc… to zbędne Oczko

 A więc teraz puenta ;D wnoszę o UB, ponieważ tonie jest  xray Płacz ze śmiechu tylko normalne kopanie,a jeśli nowa administracja ma problemy z rozpoznaniem  jednego z podstawowych cheatów to cienko to widzę.  Polecam się doszkolić zamiast banować osobę, która wyszła  6 min wcześniejz serwera.

Po pewnym czasie nie polecam brania na sprawdzanie, ponieważ to traci wiarygodność (możliwość zmiany daty modyfikacji co jest teraz bardzo popularne u cwaniaczków itp. itd.)

I teraz puenta nr 2 ;D 15 kończy mi się urlop więc miałam ochotę pograć i popodziwiać techniczne dzieło Miro ;c




Pozdrawiam albo i nie... zresztą się okaże później... Oczko

#2

Witam.
Niestawianie pochodni i kopanie w kierunku dochodzących odgłosów to jedno. Kopanie na wprost rud diamentów jednak to druga sprawa. Na dodatek z głębokich podziemi nagle skierowałaś się w górę, w kierunku świątyni w dżungli. Miałem zamiar wtedy z Tobą o tym porozmawiać, jednak gdy tylko pojawiłem się obok opuściłaś serwer. Wszystko to zdecydowało o takiej decyzji. Skąd wiedziałaś (znajdując się głęboko pod ziemią) o świątyni?
"Pe­symizm to przy­wilej człowieka, który myśli"

#3

Aaa świątynia, intygowała mnie ta woda co tak z góry spływała i miałam ochotę dojść do jej końca i to zatkać, a że byłam blisko powierzchni to sie wykopałam zobaczyć na jakim biomie jestem i co jest do okoła i tyle + ciągle chodziłam w poszukiwaniu jakiegoś normalnego spawnera mobków Oczko ale takiego nie widziałam ciągle >.<

#4

Cytat:tylko jedna płeć  wam w głowie >.<, dyskryminacja.

Wiemy, powinno być na odwrót w kwestii płciDuży Uśmiech
A tak na serio, małe niedopracowanie, nie martw się, zostanie poprawione.


Nie będę się zbytnio rozpisywał teraz, bo czas mnie goni:
Uzgodniliśmy po przeanalizowaniu pewnych okoliczności, że dostaniesz UB. Korzystaj i z niego i z urlopu Oczko.

Jako iż jest to pierwszy ban i byłaś w stanie pofatygować się, by zrobić ten temat i sensownie opisać problem, co w pewnym stopniu czyni cię bardziej wiarygodną osobą zastosujemy "ulgową taryfę".
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#5

Unban został przyznany. Zapraszamy i przepraszamy za uniedogodnienia.
"Pe­symizm to przy­wilej człowieka, który myśli"

#6

I pięknie Oczko

Pozdrawiam & dziękuję.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości