Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ladykotka

#1

Nick w grze: Ladykotka
Wiek: 26
Staż na serwerze:około 3 tygodni
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: 3-4h 
Otrzymane na serwerze kary: brak
Długość gry w Minecraft: około 4 lat
Czy pełniłeś jakąś funcje na innym serwerze: nie
Obecni Administratorzy: MiroTcz, Inquisitor4K, N_Thinker, _Maci13_
Obecni Moderatorzy: Stawcia
Obecni Czat Moderatorzy: brak
Komendy KidModa/CzatModa: KidModa: /kick, /tempmute CzatMod: /kick, /tempmute, /mute, /cc
Obowiązki KidModa/CzatModa: bycie dostępnym dla graczy i innych członków administracji, wspieranie graczy przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z MC i serwerem, zajomość warpów i pluginów, dbanie o porządek na czacie serwera, informowanie administracji o występujących problemach technicznych na serwerze
Czy znasz jakieś błędy/ bugi serwera: od czasu do czasu blokuje się zmiana dnia lub nocy (słońce, bądź księżyc stoją w miejscu) oraz lagi na serwerze spowodowane słabym hostem 
Gdzie znajduje się regulamin: na forum serwera, w menu serwera w menu pomocy na serwerze
Dlaczego właśnie Ty: bo lubie pomagać (kilka osób na serwerze się już o tym przekonało) jestem otwarta na ludzi, posiadam kulturę osobistą i chciałabym przyczyniać się do rozwoju tego serwera bo bardzo dobrze mi się tutaj gra.
Opisz siebie: Nazywam się Kasia i jak już wcześniej napisałam mam 26 lat. Z zawodu jestem nauczycielką informatyki (haha ciekawe dlaczego). Jestem pozytywnie zakręconą i otwartą na świat i ludzi Wariatką Oczko Kocham zwierzęta, czekoladę i dobre książki. Duży Uśmiech
Lubię czytać, ale nie tylko książki (ostatnio męczę kryminały) i jestem uzależniona od komputera i kawy Język
W życiu lubię podejmować nowe wyzwania i jak mam coś zrobić to staram się robić to dobrze albo nie robię wcale jeśli wiem że nie podołam wyzwaniu. Marzy mi się mała chatka w polskich górach z wesoło biegającymi psiakami po podwórku (chyba się trochę zapędzam w pisaniu o sobie) Uśmiech Tyle o mnie, dziękuje

#2

Plusy:
1. Wiek
2. Jesteś aktywna na serwerze jak i na forum Uśmiech
3. Pomagasz graczom i przestrzegasz netykiety 
4. Ogólnie ładnie napisałaś podanie c:


Minusy:
Już nie ma! Duży Uśmiech
Ja tam myślę, że można dać ci szanse Oczko Powodzenia Love
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Owszem z zawodu jestem nauczycielka ale na razie nie pracuje w swoim zawodzie więc czas mam Uśmiech

#4

Podanie pozostawię bez żadnych zastrzeżeń.

Będę oceniał również za pomocą punktacji, która zapewne jest Ci już znana:
- 4/4 pkt. za wiek
- 2/3pkt. za czas, który możesz poświęcić serwerowi
- 4/4 pkt. za czas gry w Minecraft
- 1/4 pkt. za brak wcześniej pełnionych tego typu funkcji na innych serwerach
- 3/5 pkt. ode mnie jako subiektywna ocena

Wynik: 14/20 pkt.

Nie sprawiasz problemów na serwerze. Często aktywnie grasz (rzadko przesiadujesz na AFK). Starasz się w miarę możliwości pomagać innym graczom serwera. Jesteś osobą otwartą i sympatyczną. Dobrze znasz samą grę.

Moim zdaniem zasługujesz na szansę wykazania się na okresie próbnym.

Można by ewentualnie jeszcze dopytać Cię kiedyś z kilku rzeczy związanych z serwerem.

Czekam na opinię graczy i reszty administracji.
"Pe­symizm to przy­wilej człowieka, który myśli"

#5

Jestem ZA przyjęciem cię na okres próbny

#6

Cytat:Czy znasz jakieś błędy/ bugi serwera: od czasu do czasu blokuje się zmiana dnia lub nocy (słońce, bądź księżyc stoją w miejscu) oraz lagi na serwerze spowodowane słabym hostem 

"Lagi" na serwerze to nie błąd/bug serwera tylko hosta, a "blokowanie się" dnia i nocy to właśnie jeden ze sporadycznych objawów spadków TPS.

Opis siebie rozbudowany, można dowiedzieć się czegoś ciekawego o Tobie Uśmiech.
Reszta podania jest ok.

Jesteś aktywnym graczem, udzielasz się na czacie oraz na forum; widać chęci do niesienia pomocy.
Nie mam do Ciebie żadnych zastrzeżeń.
Uważam, że można dać Ci szansę wykazania się Uśmiech.


Szkoda, że prawie żaden z graczy nie wypowiedział się w podaniach. Będzie to traktowane jako brak uwag i bierną akceptację ostatecznego rezultatu.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#7

Yyyy to wolno się wypowiadać? Płacz ze śmiechu


#8

Polamparta: pewnie, że tak.

Wpływ na rozpatrzenie podania ma:
  • Łączna suma zdobytych punktów podania


  • Opinia graczy na temat składającego podanie


  • Opinia administracji na temat składającego podanie





To wszystko jest w zasadach rekrutacji.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#9

Skoro nikt nie ma nic do dodania, zostajesz przyjęta.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości