Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z polamparta

#1

Wtorek nadszedł więc moi Kochani szybciuko zabierajcie się za czytanie kolejego wywiadu z polamparta Uśmiech

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.
polamparta: Cześć! Jestem polamparta. Pewnie znacie jako "tą co zabija i nie oddaje".


2) Co robisz w wolnych chwilach?
polamparta: W wolnych chwilach lubię czytać książki, lepić z plasteliny i oczywiście grać w mc


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.
polamparta: Baardzo lubię czytać, ale nie wiem czy mogę to nazwać swoim hobby.


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?
polamparta: Boje się pająków, płazów i węży. Ostatnio zaczynam bać się swojego brata.


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?
polamparta: Moja przygoda z minecraftem zaczęła się ok 2 lata temu. Mój tata znalazł na stronie demo minecrafta i mi pokazał. Bardzo spodobała mi się ta gra, ale musiałam czekać aż 3 miesiące na konto.


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?
polamparta: Gdy SH przestało działać, zaczęłam grać na serwerach minigames. Pewnego dnia chciałam poszukać jakichś informacji o SH, ale nic nie znalazłam. Smutna wbiłam do mc na pewien serwer, a tam Marika powiadomiła mnie o MineWorldzie.


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?
polamparta: Najbardziej lubię bossy. Walka z nimi nie jest taka łatwa, więc zawsze miło jest spróbować się z nimi zmierzyć.


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?
polamparta: Lubię przebywać w Perntrionie, nad którym bardzo się napracowałam. Jestem dumna, gdy patrze na domki moich przyjaciół i kolegów oraz na wielkie, Perntriońskie drzewa.


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?
polamparta: Czasem chodzę na bossy, czasem ścigam ludzi, a czasem coś zupełnie innego. Przez to, że mam już prawie wszystko, gra zrobiła się dosyć nudna, więc codziennie szukam innych zajęć


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?
polamparta: Denerwuje mnie otwieranie shulker boxów. Często jestem na czyjejś działce i nie mogę wydobyć itemków z shulkerów. Wolałabym, żeby się otwierały podczas klikania na nie w ekwipunku. Ale poza tym w minecrafcie nic mi nie przeszkadza


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?
polamparta: Jest sporo osób, z którymi się nie dogaduje, ale przede wszystkim nie lubię TheZiomeja. Grałam z nim już na SH i wtedy co jakiś czas zachowywał się okropnie. Niszczył budowle, obrażał. Pisał, że to jego "brat" ale niedawno sam się przyznał, że to był on. Uważam, że od tego czasu wcale się nie zmienił


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?
polamparta: Najbardziej lubię przebywać z Mariką07/VII oraz z Adamem17052013


13) Jak powstał twój nick?
polamparta: Mój nick jest dosyć prosty: Pola (moje imię) nachodzi się na słowo "lampart" (moje ulubione zwierze) żeby nie było wątpliwości co do mojej płci, na końcu dodałam "a"


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?
polamparta: Najbardziej chciałabym dostać rangę smok lub lampart... lubię się wyróżniać oraz chce, by wszyscy wiedzieli, że nie jestem człowiekiem (w mc)


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?
polamparta: Moim największym dziełem jest siedziba ZE (Zakonu Enderu), niedaleko spawna, Jest to chyba moja największa budowla.


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?
polamparta: Gdy pierwszy raz grałam w mc, a było to na demo, zwiedzałam świat. Gdy nadeszła noc zombie szybko mnie zabiły, więc wykopałam dziurę. Po 100 minutach gry, świat demo kazał mi się zrestartować. W następnym świecie od razu zbudowałam domek. I tak przez 3 miesiące co 100 minut miałam nowy świat, w którym robiłam coraz więcej rzeczy i coraz więcej odkrywałam.


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?
polamparta: Było sporo takich przygód. Najbardziej pamiętam ataki Dariusa na mój dom (jeszcze na SH) robiłam sety 4/3, teleportowałam się do domu a Darius mnie zabijał. Straciłam w ten sposób bardzo dużo dobrych itemów.


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?
polamparta: Pozdrawiam Marikę07/VII, _Diamentową_, _KoteQ_, Adama17052013, ZelkowąDame, Elektri_M, Sannakaisę (która niestety już tu nie gra) _MinkeMufinkę_, całą administracje oraz wszystkich moich wrogów >Duży Uśmiech


19) Może teraz parę słów od siebie?
polamparta: Możesz się chować i tak cię dopadnę!

20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.
polamparta: Także dziękuje Duży Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości