Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Marika07

#1

Witajcie z przyczyn technicznych dopiero dzisiaj mogę dodać nowy wywiad. Ale warto było czekać bo jest on warty przeczytania tak jak jego poprzednicy. Zapraszam oto wywiad z Marika07 Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Marika07: Hej, mam na imię Marika a na serwerze mam nick Marika07. Oczko


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Marika07: W wolnych chwilach gram w minecrafta, rysuję i czytam książki.


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Marika07: Moje hobby to czytanie książek o Harrym Potterze. Przeczytałam go już bardzo dużo razy. Płacz ze śmiechu


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Marika07: Boję się trochę ciemności....


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Marika07: Moja gra w minecrafta zaczęła się 2015 roku, dzień przed moimi ósmymi urodzinami. Duży Uśmiech Miał to być prezent na moje ósme urodziny, ale niestety korciło mnie w niego zagrać gdy tylko siostra mi go zainstalowała. Język


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Marika07: Moja przygoda zaczęła się na tym serwerze odkąd znalazłam Mira na skype którego znałam już wcześniej, napisał mi IP tego serwera na skype, no i tak to się zaczęło. Duży Uśmiech


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Marika07: Najbardziej podoba mi się administracja oraz gracze. Duży Uśmiech


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Marika07: Najbardziej na serwerze podobają mi się spawn oraz fontanna. Duży Uśmiech


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Marika07: Najczęściej piszę z różnymi osobami i buduję na creative. Duży Uśmiech


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Marika07: Najbardziej mnie denerwują creepery.... Są zawsze tam, gdzie ja. ;_;


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Marika07: Chyba na razie nikt mi nie podpadł.... Płacz ze śmiechu


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Marika07: Najczęściej przebywam z polampartą, Adamem17052013, TheZiomejem, _KoteQ_ oraz _Diamentową_. Wszystkich z nich bardzo lubię Płacz ze śmiechu.


13) Jak powstał twój nick?

Marika07: Mój nick powstał tak, że moje imię to Marika, a 07 od tego, że 07 sierpnia zaczęłam grać w minecraft oraz dlatego że 0 to liczba, której najbardziej nie lubię, a 7 to moja ulubiona liczba. Duży Uśmiech


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Marika07: Najbardziej marzę, abym wygrała kiedyś jakiś event z labiryntem....  


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Marika07: Ostatnio zbudowałam moje miasteczko na creative, nazywa się Marikowo. Duży Uśmiech


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Marika07: Gdy po raz pierwszy grałam w minecrafta, zrespiłam się na jakiejś małej wysepce i zaczęłam robić bardzo dużo ss na pamiątkę....


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Marika07: Tak.... Raz na singlu miałam bardzo ładną budowlę, jedyną która była ładna, gdy właśnie ją kończyłam, za mną było z 5 creeperów.... I niestety, słyszałam tylko "ssss" i to tyle z mojej budowli. :/


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Marika07: Chciałabym pozdrowić polampartę,_KoteQ_, _Diamentową_, TheZiomeja, _Maci13_, całą administrację oraz innych graczy których nie wymieniłam. Duży Uśmiech


19) Może teraz parę słów od siebie?

Marika07: Dziękuję ze przeczytanie tego wywiadu i miłej gry. Płacz ze śmiechu


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Marika07: Ja również dziękuję! Duży Uśmiech
Odpowiedz

#2

Marika,Marika nasza słodka Język
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości