Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[SKARGA] Fenghuang

#1

Nick Oskarżającego: Adam17052013
Nick Oskarżonego: Fenghuang
Opis sytuacji:  Podczas spokojnego zbierania surowców na budowę domu , zaczęła się  "kłótnia" gracza TheZiomej z graczem Fenghuang. Spór był oto , że Fenghuang znowu nękał losowe osoby i żądał diamentów jako okupu. Ziomej,. jako jeden z uczciwych graczy którzy lubią pocieszać innych napisał nękanym osobą aby się nie martwiły  i nie dawały diamentów aby niebyli ofiarami "losu" . Wtedy Fenghuang zaczął zabijać i nękać Gracza TheZiomej w mieście w którym jedną z zasad jest to , aby nie zabijać nieustannie graczy ,.. wtedy zaczął pisać do mnie prywatną wiadomością abym usunął TheZiomej z miasta pomimo że miasto jest moje i mieszkańców lecz gdzie ja jestem "prezydentem" Fenghuang zaczął grozić  graczu TheZiomej lecz ten się tym  nie przejmował,.,. gdy usunąłem gracza Fenghuang z miasta ponieważ złamał około 85% regulaminu miasta , Fenghuang zaczął mścić i nękać mieszkańców miasta.Potem Niektórzy pytali się czemu "Feng" zabija niektórych graczy którzy "nic" nie zrobili ,.. a ten zaczął podawać całkiem "błache" sprawy na przykład: "roznoszenie plotek" , "za darmo","usunięcie z miasta","Narzekanie....." itp itd.

Data zdarzenia:9.04.2017r.
Dowody w postaci screenu lub filmu:
https://naforum.zapodaj.net/ad3269e9913d.png.html

#2

Komedia ;D chlopie ,a dodaj jeszcze,ze zaczalem zabijac ,bo itow nie moglem odzyskac ze swojego kawalka terenu. ;D

przekrecenie sprawy o 180 stopni ;D dzieci ogarnijcie sie,bo naprawde zaczne to nagrywac.

#3

Mi nie chodzi omnie tylko o moich mieszkańców którym staram się by było jak najlepiej pomimo że niejest to takie łatwe jak się wydaje i wiąże się z odpowiedzialnością.,. w poprzedneij skardze na ciebie u TheZiomej napisałeś , że niezabijasz za darmo,. screenów nie mam ale nie mam  też "sklerozy" ,. jeszcze pamiętam jak nam mówiłeś "ziomejowi się oberwało bo rozpowiadał plotki" , " adamowi bo usunął mnie ze swoich działek" , "A slou za darmo bo marudziła"
  Nie obchodzi mnie moje dobro tylko moich mieszkańców ponieważ jak już wspomniałem staram się o nich dbać. 
Usunąłem ciebię z  działek ponieważ złamałeś regulamin miasta. i to kilkukrotnie 

                A oco poszło?? hmm oto że pewien gracz (TheZiomej) starał się pocieszyć drugich graczy którzy byli nowi i których nękałeś szantażując i grożąc że jeżeli nie zapłacą diamentami to będziesz ich nękać ,. nie ty jeden i nie pierwszy raz szantażujesz graczy ,. przed twoim dołączeniem do miasta nas pozabijałeś a mi niezwróciłeś itemków (Mówiłeś że zwracasz , mówiłeś jeszcze disiaj")pomimo że miałeś takich sporo ,.. sklerozy nie mam ,.. według mnie "ta zniewaga krwi wymaga(...)".
Dosyć mam patrzenia jak codziennie prawie gdy przychodze szantażujesz jakichś graczy , ElDiablo? co ? przyleciałeś na elytrze i zatłukłeś i tak przez prawie cały dzień! a potem się jeszcze z nim kłociłeś! a co potem? łaziłeśi znowu ci się nudno robić zaczęło!? to co wtedy zrobiłeś?? "hmmmm" poleciałeś do jednego typka to chyba nadal był ElDiablo(nie wiem czy dobrze nick piszę)  i go znowu nękałeś , mówiłeś , "jak dasz mi wszystko to odlece(czy jakoś tak)" dał ci to co miał a ty co? ndal jeszcze nękałeś o diaxy chodziło! chłopie , feng! weś się lecz (niema to na celu obrazić bo nie oto tutaj chodzi) , widziałem , byłem w twojej "bazie" i co tam widziałem?? pokoiki z bloków diaxowych , max enchantowana zbroja z diamentów a ty co? jeszcze diaxów chciałeś!! Lecisz i lecisz na swojej zakichanej elytrze jak wrona na ziarno pszenicy niedojdo! ( ptak-Feng , pszenica-gracze)tak! niedojdo! a wiesz dlaczego?? bo nieumiesz utrzymywać się z własnego zródła zarobku,.






Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości