Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z MajsterWTurbo

#1

Witajcie, nadszedł wtorek i prezentuję Wam kolejny wywiad, tym razem osobą udzielającą wywiadu jest nasz gracz o nicku MajsterWTurbo. Oto wywiad, miłego czytania: 

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

MajsterWTurbo: Cześć. Nazywam się Mikołaj, ale wole gdy mówią mi majster.


2) Co robisz w wolnych chwilach?

MajsterWTurbo: Dużo pracuje, kiedy nie pracuje gram w Minecrafta, kiedy nie pracuje i nie gram w Minecrafta to : majsterkuje, jeżdżę na rowerze, rysuje, tworze sztukę wykorzystując do tego głównie metal i części samochodowe Uśmiech


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

MajsterWTurbo: Pasjonuje się motoryzacją - szczególnie lubię niepozorne samochody które skrywają w sobie dużą moc. Moim codziennym Hobby jest wykorzystywanie różnych materiałów metalowych np części różnych pojazdów i maszyn do wyrabiania nietypowych przedmiotów i "wynalazków" - zaczęło się od przerobienia świecy zapłonowej na breloczek, a teraz np w ostatnim czasie przerabiam koło zamachowe ze sprzęgłem na stolik do kawy. Tyle jak na mój budżet, ale w przyszłości chciałbym przerabiać zatarte silniki na przeszklone stoły, a "zdrowe" nadwozia rozbitych samochodów na meble np sofy. Uśmiech


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

MajsterWTurbo: Boga się boje. Staram się więc być dobrym człowiekiem.


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

MajsterWTurbo: Moja prawdziwa gra w Minecrafta rozpoczęła się około 3 miesiące temu, kiedy zacząłem grać w tą grę na komputerze. Pierwszy raz zetknąłem się z Minecraftem około 3-4 lata temu ,gdy grywałem na PS3, ale wtedy nie byłem jakoś specjalnie zainteresowany tą grą. W tamtych czasach wersje Minecrafta były naprawde ubogie w porównaniu do dzisiaj a poza tym ta gra jest stworzona dla komputerów - to mam na myśli mówiąc "moja prawdziwa gra".


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

MajsterWTurbo: Serwer MineWorld pokazał mi mój brat, i od czasu kiedy postawiłem tutaj swój pierwszy budynek, nie ma tygodnia w którym bym tu nie grał. Uśmiech


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

MajsterWTurbo: W MineWorld podoba mi się to że mogę grać w moją ulubioną grę z innymi ludźmi - miłymi i kulturalnymi graczami (zdarzają się też wyjątki) którzy są zawsze gotowi pomóc gdy się o to poprosi. Uśmiech


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

MajsterWTurbo: Generalnie wszystko mi się podoba. Szczególnie sklepy innych graczy. Ale najbardziej lubie lodowy biom na który prowadzi portal ZACHÓD. Poza tym lubię otwarte doliny po których można jeździć konno. Uśmiech


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

MajsterWTurbo: Kopie Diaxy, bawię się w górnika, łowie ryby, hoduje grzyby. Latam po sklepach. Ponadto co chwila coś buduje. i robię niebezpieczne eksperymenty. Uśmiech Dodam że cały czas jednym okiem spoglądam na czat.


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

MajsterWTurbo: Denerwuje mnie aroganckie i samolubne zachowanie - bezkarne mordowanie ,okradanie i zastraszanie słabszych ,często bezbronnych graczy.


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

MajsterWTurbo: Mnie osobiście jeszcze nikt nie podpadł to tego stopnia żeby publicznie o tym mówić. Uśmiech


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

MajsterWTurbo: Trudne pytanie ... Uśmiech Z reguły często przebywam sam. Czasem spędzę z jakimś graczem kilka godzin, ale są to bardzo różne osoby. Lubie osoby które z własnej inicjatywy pomagają innym graczom. Moi najbardziej ulubieni gracze to _Diamentowa_ i Animekowa


13) Jak powstał twój nick?

MajsterWTurbo: Bardziej lubię gdy ktoś nazywa mnie majstrem niż mówi po imieniu, a jeśli chodzi o druga część, to jest ona związana z Turbosprężarką - co oznacza moc. To taka moja wielka pasja. W przyszłości chciałbym tuningować samochody poprzez właśnie wielkie Turbo. Uśmiech


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

MajsterWTurbo: Chciałbym zbudować sobie mocarną twierdze nie do zdobycia ,z funkcją samoobrony, pułapkami, i armatami dalekiego zasięgu. Uśmiech


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

MajsterWTurbo: Generalnie nie zbudowałem nic nazbyt ciekawego. Może jedynie mogę powiedzieć że czasem buduje działki ,których podłoga znajduje się na wysokości ponad 240 bloków, i jako atrapy pojazdów kosmicznych ze Starwars robią wrażenie i z góry i z dołu, ale o dziwo można się do nich włamać...


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

MajsterWTurbo: Walczyłem z Creeperami które otaczały mój dom ... Na tym serwerze nie mam takiego problemu gdyż trolluje creepery stawiając obok nich blok muzyczny. Uśmiech


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

MajsterWTurbo: Padłem ofiarą Cebulactwa innego gracza. Zostałem zabity ,okradziony i zabity jeszcze tak ze dwa razy kiedy już nie było z czego mnie okradać. Do dziś nie odzyskałem moich rzeczy. Może nie były dużo warte bo byłem świeżym nowicjuszem na tym serwerze, ale trochę mnie to zabolało. Myśle że ta osoba dobrze wie o czym ja mówię więc dopowiem że doskonale o tym pamiętam i prędzej czy później przyjdę się odegrać.


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

MajsterWTurbo: Szczerze? Chciałbym pozdrowić WSZYSTKICH graczy którzy grają na tym serwerze! W szczególności ekipę serwera Uśmiech


19) Może teraz parę słów od siebie?

MajsterWTurbo: Diaxy są wszędzie - wystarczy znać się na kopaniu Uśmiech


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

MajsterWTurbo: Również bardzo dziękuje Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości