Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Przywitanie i coś o mnie :D

#1

Siema. To ja IceCraftPL. moje imię w prawdziwym życiu to Janek. Mam 12. lat a w minecrafta zacząłem grać od kąd dostałem komputer Płacz ze śmiechu czyli od 1 klasy w 2012 roku. wtedy nie znałem się na minecrafcie tak dużo jak teraz.
jeżeli chodzi o command blocki to nie za bardzo ogarniam komendy na nich. Cóż co tu jeszcze powiedzieć...
znam też inne gry oprócz Minecrafta. Naprzykład Kogama, Roblox i jeszcze kilka innych. Pewnie chcecie wiedzieć co myślę o serwerze lub czy mi się podoba np. styl w jakim jest budowany serwer lub też coś innego. Cóz...
Serwer i styl w którym został zbudowany podoba mi się. Szczególnie podoba mi się tryb Survival na którym można robić różne ciekawe rzeczy... ale chyba na każdym survivalu nawet na singleplayer można robić ciekawe rzeczy ale jak już pisałem na MineWorld.pl podoba mi się najbardziej tryb Creative. Eventy również są fajne.
A co mi się nie podoba na serwerze? Mało ale jest jedna rzecz na Survival Pisze że jest warp z działkami creative a go nie ma. Ale zawsze można wejść na Tryb Creative i tam pograć. Może teraz o czymś innym. Administracja również jest miła. No i to wszystko w tym wątku na Forum Serwera MineWorld.pl pamiętajcie że będę publikował dalej posty i że Podoba mi się Serwer i jego styl w jakim został zbudowany jak i również Forum. Cześć!
PS. lubie placki Płacz ze śmiechu
Odpowiedz

#2

elo witamy w Albanii Płacz ze śmiechu
Odpowiedz

#3

Hej, miłej gry! Duży Uśmiech
Odpowiedz

#4

Powodzenia na szlaku wojowniku.
Odpowiedz

#5

dzięki Duży Uśmiech
Odpowiedz

#6

Cześć! Wiemy, że MW jest tak NAPRAWDĘ wyjątkowym serwerem i mało właśnie serwerów mnie urzekło jak ten, ale licz się z tym, że nie zawsze będzie miło i wesoło Uśmiech. Ale pamiętaj zawsze i tak możesz liczyć na moje wsparcie i innych osób. Szczególnie uważaj na napis na /spawn UWAGA i głowy osób wywieszonych tam Duży Uśmiech

Baw się dobrze Uśmiech I miło spędzaj czas na naszym serwerze. Do zobaczenia w grze.


Pozdrawiam Damexti ( a jak wolisz to Zośka Płacz ze śmiechu )
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz

#7

Hej Janku, nowy Lisku na serwerze Duży Uśmiech ^^

Powodzonka Duży Uśmiech
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#8

Witaj w Kociarni
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#9

Dzięki wszystkim za odpowiedzi i również życzę wam miłej gry! Duży Uśmiech
Odpowiedz

#10

Cześć Uśmiech
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości