Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wymyślanie historii o Herobrine

#41

…został opętany przez Herobrine!
Odpowiedz

#42

I walił się po półkach sklepowych...
Płacz ze śmiechu
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#43

...i wtedy był już o wiele brzydszy.
Odpowiedz

#44

Wtedy o wiele brzydszy, powalony o półki sklepowe i opentany przez herobrine ford focus babci Jadzi...
Odpowiedz

#45

którym miała się babcia jadzia wybrać na przegląd bo skończył się 2 lata temu
[Obrazek: latest?cb=20111004092756]
Odpowiedz

#46

Więc (bez tego przeglądu) jeździła nim tylko do Tesco po gerbery ,a nie jeździła nim na zawody w Tokio Drift gdzie strażnicy miejscy/teksasu mogli by ją szczaić i zabrać Forda Focusa 2016 na złom na żyletki (Gillette) za brak przeglądu.....


*(Marika07 - Ford Focus nie mógł by być już brzydszy niż oryginalnie)
*(Raffarin - Data produkcji tego Fokusa to 2016, więc prawdopodobnie nie mógł mu się skończyć przegląd w 2015 roku, ale to chyba tylko widocznie moje przypuszczenia - no bo co ja wiem o życiu Płacz ze śmiechu)
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#47

I tak się stało... Zabrali Forda babci...
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#48

Ale z ubezpieczalni dali jej badziewny samochód zastępczy - Ferrari LaFerrari który w porównaniu do focusa 1.0 ecoboost nie chciał jezdzić do przodu :/ ....
I jak tym gonić po gerbery - zakrzyknęła opluwszy się babcia Jadzia
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#49

-A no, można- powiedział znienacka Herobrine, po czym rzucił do Elektri_M mydło w płynie- Masz i się tym tnij


(mam raka, przepraszam)
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄
Odpowiedz

#50

Ale babcia jadzia zawstydziła herobrine i dała Elektri_M nóż kuchenny Sebastiana Amaro mówiąc : po co masz się męczyć - tym sie tnij. Na to Herobrine powiedział: Osz ty dziadu ....... (Do babci jadzi) i postanowił kusić Elektri_M jeszcze przez następne 39 dni na pustyni która ...




(Sorki za ten sadystyzm ale chyba lubicie takie tematy)
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości