Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Czy jesteś za przeprowadzeniem testu wiedzy?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
100.00%
12 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Test wiedzy o MineWorld

#11

(24-04-2017, 21:11 PM)MajsterWTurbo napisał(a): Ale odpowiedzi A B C D ?    Duży Uśmiech

Tak
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#12

Totalnie mi się ten pomysł podoba. Duży Uśmiech
Takie testy są najlepsze i każdy ma jakąś szanse nawet gdy ma braki w wiedzy.

Byłoby super gdyby ten test był dostępny o tak późnej wieczornej godzinie aby człowiek będący dniem w pracy zdążył to napisać.... (20, 21)
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#13

(25-04-2017, 05:58 AM)MajsterWTurbo napisał(a): Totalnie mi się ten pomysł podoba. Duży Uśmiech
Takie testy są najlepsze i każdy ma jakąś szanse nawet gdy ma braki w wiedzy.

Byłoby super gdyby ten test był dostępny o tak późnej wieczornej godzinie aby człowiek będący dniem w pracy zdążył to napisać.... (20, 21)

Wtedy ludzie którzy nie grają o 21 mieliby problem


#14

Postaram się tak zaprojektować stronę, żeby można ją było swobodnie przeglądać na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu nie będzie konieczny dostęp do komputera.
Co do godziny to myślę, że 20:00 byłaby w porządku. Gdy zostanie już ogłoszony dzień konkursu to większość z pewnością będzie w stanie z wyprzedzeniem ogarnąć te 10-15 minut czasu.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#15

Strona będzie dostępna tylko w tych godzinach?

#16

Strona będzie dostępna wcześniej, gdy ją skończę. Będą tam podstawowe informacje. W czasie trwania testu będzie dostępny formularz z pytaniami, czyli przez jakieś 10-15 minut. Jeśli ktoś przekroczy czas zostanie to zarejestrowane przez program i test danej osoby będzie unieważniony. Można będzie zacząć test później, np. 2 minuty po starcie, ale czas do którego można wysyłać ważne odpowiedzi będzie ten sam dla każdego (np. 20:15).
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#17

To wszystko brzmi super ! w dodatku raczej nikt nie będzie miał problemu żeby wziąść w nim udział. Będziemy wyczekiwać tego testu Duży Uśmiech
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#18

(28-04-2017, 18:51 PM)MajsterWTurbo napisał(a): To wszystko brzmi super ! w dodatku raczej nikt nie będzie miał problemu żeby wziąść w nim udział. Będziemy wyczekiwać tego testu Duży Uśmiech

Ja będę miał problem...

#19

Z czasem będziesz miał problem? 20 To jest tak jakby kompromis między osobami które przychodzą z pracy a dziećmi które idą spać Uśmiech godzina jest naprawde dobrze dobrana, ale wiadomo że każdy może mieć jakieś swoje ważne sprawy które uniemożliwią to wydarzenie, Maci więc dlatego napisałem że RACZEJ nikt nie będzie miał problemu . Szkoda że nie wezmiesz udziału :/ . moim zdaniem czasowo jest dobrze i będe czekał aż nastanie czas testu i może jakaś nagroda jak sie poszczęści Duży Uśmiech ...
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#20

Mam taki pomysł: jeśli uda nam się stworzyć dość dużo pytań, to można by zrobić dwa testy np.: piątek o 20:00 i w sobotę o 19:00. Oczywiście jeśli jedna osoba wygra w pierwszym, to nie może dostać nagrody za drógi, a nagroda przypadłaby osobie następnej po niej.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości