Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z 999Przemek

#1

Witajcie Kochani, nastała pora na kolejny wywiad, tym razem zgodził się udzielić nam wywiadu Przemo Uśmiech
Zapraszam do czytania 


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

999Przemek: Pszemek Uśmiech



2) Co robisz w wolnych chwilach?

999Przemek: Gram w cs'a, mc, gadam ze Slou, czytam, jem, śpię itp Płacz ze śmiechu



3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

999Przemek: Psychologia/duchowość? Moja pasja od hm... 3 lat? Dlatego studiuje psyche ;D i czytam masę książek (w sumie teraz już mniej Płacz ze śmiechu)



4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

999Przemek: Starych pierogów... :c No i jeszcze Slou! A tak poza tym to niczego Płacz ze śmiechu



5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

999Przemek: Hm... Gimnazjum czyli takie 6-7 lat temu Język z wielkimi przerwami, potem chwile w liceum no i potem tutaj Uśmiech



6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

999Przemek: Kopiuj, wklej od Slou Język w sumie ona mnie tu zaciągnęła, zaczęliśmy tu grać i było spoko Uśmiech



7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

999Przemek: Normalność Płacz ze śmiechu Brak (no, prawie) dziecinnych zachowań (typu zabijanie, niszczenie itp.), spoko administracja i Slou Język



8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

999Przemek: Wszystkie :v Pomyśleć ile budowniczy budowali spawn, mi by się nie chciało Płacz ze śmiechu



9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

999Przemek: Zazwyczaj jestem ze Slou, więc z nią albo coś buduje, albo coś świrujemy, albo gdzieś do innych łazimy, "przygarnij kropka" Płacz ze śmiechu A jak sam to do kogoś się tepam i robię co mi przyjdzie do głowy zależnie od sytuacji Język Pomagam nowym Płacz ze śmiechu



10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

999Przemek: Pewne osobniki, które wkurzają wszystkich, włączając mnie, no i administracja czasem zachowuje się, delikatnie mówiąc, jak wystraszone dziecko Płacz ze śmiechu Co bym zrobił: Wyrzucił, zbanował psychicznych graczy Uśmiech Odstraszają i niszczą innym grę (komu się chce grać jak sie pół dobytku straci, nie mówiąc o strachu), wprowadził zasady/regulacje, np. 1 wykroczenie regulaminu 5 min. muta (zasada dot. czatu) albo 30 min. bana (jeśli gry) i z kolejnymi gorsze kary, bez żadnych pobłażań Język Może i ja bym mniej go łamał Płacz ze śmiechu Po prostu chodzi mi o taką twardą rękę, a nie przymykanie oka, które jest w większości przypadków, albo i sytuacje gdy ja dostaje muta za byle co, a w innej sytuacji ktoś tak nabroi i nic mu nie zrobią (co dla mnie jest śmieszne). Nie wspominając, że czasami administracja broni takich osobników i zdejmuje kary... i nierówne traktowanie itp. itd. Uśmiech



11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

999Przemek: Nie chce się tu wypowiadać, bo jeszcze będzie "odsiecz" psycholi, a nasza pobłażliwa administracja nic z tym nie zrobi, jak zazwyczaj Uśmiech No chyba że kogoś nie lubią Płacz ze śmiechu Kocham czad-moderatorke Slou Duży Uśmiech Poza tym administracja spoko i raczej nikt mi nie podpada, jak już to zbyt często wkurza Język



12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

999Przemek: Slou Love Administracja, ludzie z miasta, to w sumie tyle Język Króliczek ;3



13) Jak powstał twój nick?

999Przemek: Dawno temu, grałem z kolegą (podstawówka chyba) w gierkę rzutów wolnych i tam trzeba było założyć konto, koleżka zrobił sobie nick 3x ulubiona cyfra i imię, to i ja tak zrobiłem no i tak zostało do dzisiaj Język



14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

999Przemek: crative na survie Duży Uśmiech głównie chodzi o swobodne latanie Język A tak poza tym to raczej nie planuje niczego, zazwyczaj spontanicznie coś buduję albo z polecenia Slou Płacz ze śmiechu



15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

999Przemek: Niczym Płacz ze śmiechu Budowlę? hm... nie Płacz ze śmiechu Ja lubię się bawić Duży Uśmiech budować też, ale wole mieć odgórnie nadany plan, bo sam raczej pięknie nie buduję Płacz ze śmiechu



16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

999Przemek: Żebym ja pamiętał Płacz ze śmiechu pewnie łaziłem ze Slou i szukałem miejsca na dom Język



17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

999Przemek: Owszem, nękanie, z tego co pamiętam też pobłażone Płacz ze śmiechu większość tych niemiłych to właśnie nękanie Uśmiech



18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

999Przemek: Wszystkich Polaków Płacz ze śmiechu czule Uśmiech



19) Może teraz parę słów od siebie?

999Przemek: A nie wiem... co powiedziałem to powiedziałem, chyba starczy Język Lubie się bawić z innymi graczami Płacz ze śmiechu śmieszkować itp Duży Uśmiech Jestem śmieszkiem, ale chyba do niektórych mój śmieszkizm nie trafia Język



20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

999Przemek: Proszę, Bogu Kapeczunie Uśmiech
Odpowiedz

#2
Kciuk w górę 

 
Cytat:Brak (no, prawie) dziecinnych zachowań (typu zabijanie, niszczenie itp.),

To co nazywasz "dziecinnym zachowaniem" to akurat element survivalu. To nie serwer Teletubisów. Wszystko ma swój umiar z jednej i z drugiej strony, nie jestem przychylny żadnej ze stron. Jeśli ktoś po śmierci pierwsze co robi to płacze, obraża i skarży się to nie jest traktowany jak poważny gracz. Tak samo jak ktoś nie rozumie idei serwera j stęka, że nie może się wyżyć na kimś, że są pewne ograniczenia w zabijaniu tych samych osób.



Cytat:wprowadził zasady/regulacje, np. 1 wykroczenie regulaminu 5 min. muta (zasada dot. czatu) albo 30 min. bana (jeśli gry) i 

Takie coś nie ma szans powodzenia. Wykroczenie wykroczeniu nierówne. Każdy członek administracji jest instruowany w jaki sposób postępować. 


 
Cytat:Po prostu chodzi mi o taką twardą rękę, a nie przymykanie oka, które jest w większości przypadków
Możesz podać te przypadki, bo jestem ciekaw. I określ co nazywasz "przymykaniem oka". Najlepiej konkretne daty, nick gracza i członka administracji, który "przymknął oko". 


Cytat:albo i sytuacje gdy ja dostaje muta za byle co, a w innej sytuacji ktoś tak nabroi i nic mu nie zrobią (co dla mnie jest śmieszne)
Typowe gadanie osób, które zostały ukarane - "dlaczego on dostał mute na 2 dni, a ja za to samo na tydzień?". Problem ze zrozumieniem polega na tym, że jak ktoś sobie nagrabi jednego dnia i dostanie ostrzeżenie to na następny dzień myśli, że resetuje mu sie "licznik" i będzie traktowany tak samo jak dzień prędzej. Otóż tak to nie działa. Administracja jest bardzo pamiętliwa i jeśli ktoś nie potrafi docenić, że nie został sztywno ukarany przy pierwszej okazji to później musi liczyć się z jeszcze większymi konsekwencjami, gdy ponownie złamie regulamin.
I wtedy takie nieprawdy ktoś wypisuje, że na serwerze jest "nierówne traktowanie".  


Cytat:Nie wspominając, że czasami administracja broni takich osobników i zdejmuje kary...

Co do bronienia "osobników" i zdejmowania kar to nie wiem o czym piszesz, nikt nie zdejmuje słusznych kar, kary mogą być jedynie złagodzone i jest to uzasadniona decyzja, dobra wola administracji i nikomu nic do tego.


:
Cytat:Nie chce się tu wypowiadać, bo jeszcze będzie "odsiecz" psycholi, a nasza pobłażliwa administracja nic z tym nie zrobi, jak zazwyczaj

To jest właśnie to o czym na poczatku pisałem, efekt traktowania serwera jako Krainę Teletubisiów i brak zdrowego rozsądku w zabijaniu innych. Jedna i druga strona przegina na swoją korzyść.  Przenosicie prywatne spory na arenę globalną i z tego wychodzą jeszcze gorsze rzeczy. 



Cytat:crative na survie [Obrazek: biggrin.gif] głównie chodzi o swobodne latanie

Tego na naszym survivalu nie będzie. Jak ktoś chce polatać to może wejść na serwer Creative. Po co on jest? A może to jednak nie to? Coś mało osób tam zagląda. Może gracze chcieliby zamiast creative'a freebuild z lataniem? Płacz ze śmiechu
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#3

Zawsze uważałem że jesteś agent Przemku, ale jednak myliłem się.... Przy tobie nawet James Bond schowa się w kont Płacz ze śmiechu
Nie martw się Przemo - ja łapie Twój smieszkizm Płacz ze śmiechu Bo jesteś najzabawniejszym kolesiem na tym serwerze
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#4

Miroo freebuild to nie zły pomysł...
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz

#5

To może zrobić wątek z głosowaniem, freebuild z działkami czy creative?
Odpowiedz

#6

Ten wywiad był pisany jeszcze przed poprawą, dlatego wcześniej pisałem do lady, żebym mógł go zmienić, ale jak widać wyszedł po staremu Płacz ze śmiechu Nie komentuje odpowiedzi na wywiad, bo nie mam ochoty Język Ale polatałbym sobie ;3
Odpowiedz

#7

Pszemeeeek Płacz ze śmiechu o to nierówne traktowanie to chyba zapomniales ze kazdy moze kupic sobie unbana Duży Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#8

Co do freebuild ciekawa byłaby taka opcja: mapka wyglądająca jak survival (zwykły świat, góry, rzeki, moby itp), ale w wersji creative. Zasada działek taka sama, ale każdy ma gm1 i może robić co mu się żywnie podoba. Moim zdaniem taka opcja jest ciekawsza o tyle, że na takim urozmaiconym terenie niektóre osoby mogą mieć więcej kreatywnych pomysłów. Uśmiech
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]
Odpowiedz

#9

Slou ma racje Duży Uśmiech
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#10

To musielibyście uzgodnič czy jest sensowne zainteresowanie taką grą. Serwer creative jest już na bardzo zaawansowanym poziomie (ok. 80-85% jest gotowe i są do tego dostosowane rangi vip/svip) i radykalna zmiana systemu doprowadzi do tego, że wiele elementów zostanie porzuconych i budowanych od początku, a także czas poświęcony na przygotowanie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości