Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ban

#1

1. Nick w grze:Raffarin
2. Data ukarania:01.05.2017
3. Nick osoby karającej:nie wiem
4. Powód bana:Regulamin
5. Dlaczego uważam, że zostałem ukarany niewłaściwie:ja tak w oglóle nie wiem dlaczego zostałem zbanowany.
[Obrazek: latest?cb=20111004092756]

#2

http://bans.mineworld.pl
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#3

No jest tylko napisane Regulamin , ale nie znam powodu tego bana, czym sobie zawiniłem ? Smutek
akurat afczylem na spawnie (poszedłem zrobić sobie herbatę i kanapki) Uśmiech a gdy wróciłem Komunikat BAN..
proszę o zawołanie ladykotke na forum i wyjaśnienie sprawy .
[Obrazek: latest?cb=20111004092756]

#4

Ja widzę w logach zupełnie co innego, ale skoro jednak dalej utrzymujesz, że o niczym nie wiesz to Ladykotka osobiście ci pokaże.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#5

Dobra przejrzałem logi (pozwolę sobie wkleić żeby każdy wiedział o co chodzi)

] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] Raffarin >> jestem gejem i lubie jak ktos mnie zapina w dupe a sczegulnie miro Love33
[22:43:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [MineWorld] Slou has mentioned you, Raffarin
[22:43:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [CzatMod] Slou >> Raffarin ogarnij sie
[22:43:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Gracz] Raffarin >> uwazaj bo cie zgwalce Zaskoczony
[22:44:10] [Client thread/INFO]: [CHAT] Raffarin zostal tymczasowo zbanowany przez Ladykotka na 1 dzien z powodu: regulamin

Przepraszam ciebie miro i slou , lecz to nie moja wina bo ja tego nie napisałem tylko mój braciszek dopadł się do komputera.

Jeśli możesz miro to odbanuj jeśli nie to nie , poczekam do jutra .
[Obrazek: latest?cb=20111004092756]

#6

Nie wypowiadam się już nt. wiarygodności tego tłumaczenia, ban został nałożony nie przeze mnie lecz przez Ladykotka słusznie i niech ona zdecyduje czy złagodzić/zdjąć karę.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#7

Nie mam żadnych dowodów na to że to Twój brat to napisał. Jeśli to prawda to polecam wylogowywać się jak się idzie afk a "brat" grasuje w domu. Ban został nałożony za przewinienie które sam pokazałeś tutaj w logach. Moim zdaniem i  tak to była łagodna kara, która dzisiaj już i tak wygasa.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości