Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Historia naszego nicku

#11

Majster - I w zawodzie i na codzień zajmuje się majsterkowaniem Duży Uśmiech 
W Turbo -  Moją wieeeelką pasją jest tuning niepozornych samochodów polegający głównie na osiągnięciu nieprzeciętnie dużej mocy generowanej przez turbosprężarke Uśmiech

kto średnio rozumie o czym mówie niech obejrzy VW Golfa 16Vampir który jest żywą legendą niepozornego tuningu
https://m.youtube.com/watch?v=yR4zBRnjq1I
Takiego Golfa chyba nikt by nie chciał spotkać na światłach Płacz ze śmiechu
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#12

W 5 klasie podstawówki, za czasów naszej klasy poznałam kilkanaście osób, z którymi wymyśliliśmy postacie wilków - moja to była właśnie Slou (sygnatura ją przedstawia, narysowana przez moja przyjaciółkę), do dziś mam do niej ogromny sentyment i wiele rzeczy z nią wiążę, chociażby konta do gier, pseudonimy. Uśmiech

Chociaż miałam dylemat: Slou, czy Lama. Ze względu na to, że naprawdę mnósttwo moich znajomych mówi do mnie Lama.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]
Odpowiedz

#13

Co prawda już wiecie że mój nick MajsterWTurbo wziął się z tąd że siedze w tym zawodzie i lubie samochody (wogóle z turbosprężarkami Duży Uśmiech ) ale dopowiem że kiedyś mój nick brzmiał VagWTurbo i tu znaczenie podobne ale wtedy kochałem tylko samochody volkswagena ( to jest koncern VAG AG ) ale ten nick zmieniłem bo niestety niósł ze sobą nietypowe skojarzenia Płacz ze śmiechu
Mój najlepszy nick to TurboWGolfie który wymyśliłem na poczekaniu gdy kiedyś tworzyłem swój pierwszy nick a moje imię było już zajęte ,ja nie chciałem po prostu do mojego imienia dopisywać liczb bo nie jestem którymś tam z rzędu tylko tym jedynym wyjątkowym co nie? Oczko i tak z moim ulubionym nickiem TurboWGolfie grałem kilka lat w mnóstwo gier, ale w końcu doszłem do wniosku że jednak na świecie są jeszcze inne rzeczy oprócz golfa i że są też inne tak wspaniałe samochody jak golf ( np passat b5 przed liftem tdi 90 koni bez pompowtrysków Duży Uśmiech )

To już wszystko o mnie - dziękuje za uwage Oczko
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#14

Mój nick to dooju ale myślałem nad czymś innym moje imię to Dawid więc jak mówił mój nick 5-letni kuzyn Daffit i tak go znalazłem nie jest to jakaś długa historia.





Odpowiedz

#15

Mój nick jest tak oryginaloryże w żadnej grze dotąd jak grałem nie spotkałem "nazwa zajęta" wielu kolegów nawet szwagier się śmiali z nicku "Grzesiule" ponieważ wiadomo każdy w grze będzie mnie rozpoznawał jako "typowego polaczka" czyli nic nie umie grać itp przegrywa gry reszcie drużynie, jednak jak miałem 6-7 lat mieliśmy starego kompa (taki wielki kloc jako monitor Płacz ze śmiechu) mój starszy brat o 7lat miał dużo gier na płycie i 90% z nich to były strzelanki krew itp ( oczywiście były bitki o kompa Płacz ze śmiechuD), płyt było ponad 30. I dlatego jako dziecko rozwalełem hordy graczy i tak mi do dzisiaj zostało, uwielbiam typowe survivale gdzie się można naparzać. Sorry opisałem moją historie o grach, bardzo miałem mało nicków, kiedyś na informatyce trzeba było dać email panu i do dziś mi mówi grzesiule Płacz ze śmiechu, można mnie spotkać też pod nickiem Reechani jednak ten nick podał mi brat z jakieś książki gdzie były 3 smoki Reechani smok ognia (chyba już nie pamiętam Płacz ze śmiechu) Vasi smok wiatru Sentrosi smok ziemi, coś takiego oczywiście mój brat grał pod nickiem Vasi i nam bbrakowało trzeciego gracza i bylibyśmy nie pokonaną 3 Płacz ze śmiechuD
Odpowiedz

#16

"a ja kurcze nie mam na imie zuzia i do widzenia"
[Obrazek: 76a9c810-a075-48e4-b2c2-677fd268510e.jpg]
Odpowiedz

#17

Gdy miałem 7 lat miałem dwie ulubione gry, były to "Devil mey Cry" i "Uncharted golden abyss" (tak wiem... nie zbyt odpowiednie gry dla 7-latka). Rok później chciałem się zalogować na MSP (tak wiem... Ale miałem 8 lat) Więc połączyłem dwa imiona głównych bohaterów tych gier (czyli Dante i Drake) tak powstał nick Danrejk... Ale zaraz... to mój bardzo stary nick... no właśnie! Po ok. połowie roku chciałem się zalogować na ROBLOX (tak wiem... znowu... miałem 8 i pół lat) Pomyślałem, że Danerejk jest już nudne. Więc myślałem... myślałem, aż w końcu uznałem, że będę się nazywał po prosu Natan... ale skąd Natan? Cóż... kiedyś myślałem, że Drake to imię, a Nathan to nazwisko... ale jest na odwrót. Tak swoją drogą to jeż myślałem, że Drake pisze się Drejk, a Nathan Natan. Wracając... samo Natan wygląda... biednie. moją ulubioną liczbą jest 8, więc chciałem dodać rok 2008, ale ten rok już był więc dałem 2018 (był rok 2015, a nie 2018 tak jak teraz większość ludzi pewnie myśli) Tak więc powstał nick Natan2018
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#18

W sumie to nie wiem, dlaczego rok temu nie wypowiedziałam się w tym wątku. Płacz ze śmiechu

A więc do rzeczy - mój nick, Marika07. Marika pochodzi od mojego imienia, a 07... 07 ma naprawdę dużo znaczeń. Szczerze mówiąc, siostra zakładała mi nick i nie wiem, jakie miała plany wobec "07". Choć jak już pewnie możecie się domyślić - 07 to mój rocznik. Pamiętam też, że gdy zakładałam to konto, to 7 było moją ulubioną liczbą (i tak jest do dzisiaj), a 0 - najgorszą, więc akurat fajnie się złożyło. Później miałam przez pewien okres czasu nick MarikaVII - VII to rzymska siódemka, Pola mnie namówiła na ten nick. Płacz ze śmiechu Później nie wiem czemu, ale nie mogłam zmienić tego nicku ponownie na Marika07. W pewnym momencie udało to się - nick Marika07 ponownie wrócił do gry. W planach mam zrobić nowy nick, a dokładniej na 3 edycję, jeszcze dokładnie nie wiem jaki, ale na pewno mnie poznacie. ^^ Tak więc Marika07 i MarikaVII przejdą już zapewne do historii.
Odpowiedz

#19

Gdy pierwszy raz zacząłem grać w minecraft mój nick brzmiał "lolu". Natomiast potem zacząłem mieć nick xNightmaree. Samo znaczenie Nightmare to "koszmar". Chciałbym dodać 2 litery do tego nicku, kolega mi podpowiedział aby było xNightmaree co oznacza xkoszmarr. Koszmar znaczy też to że lubię krew i te sprawy.

Fajnie, że mogłem opowiedzieć o swojej historii nicku. Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#20

"Hacker" w moim nicku bo lubilem hackowac :Uśmiech zas "123123" to ciezka sprawa do wytlumaczenia dlaczego to mam w nicku, mam to dlatego ze moj kod CV tak brzmial i dlatego ze da sie z tego wyciagnac date w ktorej odnioslem porazke totalna... a ta data to: 31.12.2012r.

Dziekuje ze mozliwosc podzielenia sie tym z innymi
   __
  /    \
  l      l
  l      l
  l      l
___l___l__
l  l_______\
l  l_______/
l  l_______\
l_l_______/
             

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości