Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Historia naszego nicku

#1

Tak, wiem.. Ciągle piszę zabawy Płacz ze śmiechu Po prostu lubię c: Piszemy historię naszego nicku, czyli czemu tak się nazwaliśmy. Zaczynam:Gdy pierwszy raz zaczęłam grać w Minecraft, nie miałam zielonego pojęcia jak się nazwać... Ponieważ bardzo lubiłam zwierzęta (i zresztą nadal lubię) mój pierwszy nick brzmiał: ''Pieskowa'', ale gdy zobaczyłam, że dany nick jest zajęty, natychmiast zmieniłam go na ''xXxKarolinaxXx''. Krótki czas grałam na tym nicku, ale znudził mi się a złożyło się, że wtedy dostałam kota od cioci i pomyślałam, że będę mieć nick ''Kotek'' ale nick oczywiście był zajęty więc dodałam ''Q'' zamiast ''K'' ale ten nick też był zajęty! No więc myślałam i myślałam, aż nagle zobaczyłam, że ktoś w nicku miał ''_'' No i ja nie mogłam być gorsza! Od razu dodałam do mojego nicku dwie (jak ja na to mówię) ''podłogi'' 


Od tego czasu nazywam się ''_KoteQ_.


Piszcie swoje historie nicków! Duży Uśmiech
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#2

yyy moja nie jest aż tak ciekawa...
Mój nick to pola+lampart+a i koniec, dowidzenia Płacz ze śmiechu

Odpowiedz

#3

Dawno dawno temu, kiedy jeszcze chodziłem do szkoły podstawowej moim nickiem w grach które nie wymagały oryginalności nicku było po prostu adi. W grach, w których pisało, że nick jest zajęty coś tam się wykombinowało Oczko (na przykład adi_w).
Kiedy poznałem Minecraft moim pierwszym nickem w tej grze było adi_polak. W owym czasie (zaczęło się około ostatnich lat podstawówki, a skończyło w pierwszych latach technikum) ogólnie używałem tego nicku.
Później zacząłem używać dosyć dziwnych nicków: a2aa i a2aa6b. Skąd się wzięły to trochę dłuższa historia, ale przecież od tego jest ten wątek.
Kiedyś na androidzie była popularna gra hill climb racing. Miałem już tam dosyć sporo uzbierane (dla tych co wiedzą napiszę, że miałem ulepszony na MAX czołg, a w tym czasie był to najlepszy pojazd). Niestety mój tablet za ok. 200zł nie dożył nawet wakacji i wszystko przepadło... Kiedy grałem od początku nie za bardzo chciało mi się wszystko zbierać od nowa. Tak się złożyło, że znalazłem guide jak zhakować sobie kasę w tej grze. Polegało to na wchodzeiu w pliki z „udostępnonymi ustawieniami” w folderach systemowych. Zauważyłem, że można zhakować w ten sposób także inne gry. Powiząłem wtedy taką zasadę, że będę hakował tylko te gry, które mi się podobają, ale mnie irytują (np.: ciężko było kasę zarobić, albo po prostu grę jakiś amator zrobił i nie chciało mi się dalej grać normalnie). jednak część autorów szyfrowała nazwy i wartości w tych plikach, a błędne podmienienie choć jednej literki powodowało zazwyczaj zbugowanie gry tak mocno, że nie dało się grać. Postanowiłem trochę pokombinować i porównałem dwie kopoie tego pliku z jednej gry, które różniły się tylko ilością pienięddzy. W obu linijkach kodów znajdował się ciąg znaków: a2aa6b4bebf569d55787e53bb224c072 . Wkleiłem to w google i dowiedzałem się, że to jest md5 dla słowa Coins. Niestety z ciągiem znaków oznaczającym ilość monet google nie pomogło. Jedyne co mi pozostało to go skopiować, wydać całą kasę i wkleić z powrotem, kasa wraca i cykl się powtarza. Aby znaleźć to miejsce gdzie należało wkleić ten kod wystarczyło poszukać a2aa, czasem a2aa6b.
Następnym nickiem był player_32768 (czasem driver_32768, pilot_32768, zależy od gry, może też być samo 32768). Wzięło się to stąd, że 32768 stało się jedną z moich ulubionych liczb. A jest to powiązane z minecraftem, więc poświęcę chwilę, aby o tym także napisać, ale nie będe pisał o tym wszystkiego, bo to osobna historia (jak jesteście ciekawi to piszcie, zrobię wątek w rozmówkach ogólnych na nasze historie z życia związane z minecraftem). (Dopowiem jeszcze że 2[sup]15[/sup]=32768.) (i jeszcze dopowiem, że zdaża mi się go czasem użyć.)
Tak więc 32768 lubię, bo lubię też -32768, jej liczbę przeciwną, A jest to najniższa możliwa wartość zniszczenia przedmiotów w minecrafcie i utawiając ją uzyskujemy najbardziej niezniszczalne narzędzia bez enchantów. (32767 też lubię, bo to najwyższy enchant jaki można ustawić, ale jak pisałem, to inna część historii niepowiązana z nickiem.)
Wielu osobom nie podobał się ten nick, (i mi też tak trochę się przestał podobać, więc zacząłem myśleć nad nowym nickiem i myślałem... i kombinowałem... Jeden z moich kolegów jako fragment swojego nicku użył pierwszych liter swoich wcześniejszych nicków, więc spróbowałem i nie wyszło nic co by mi odpowiadało, więc kombinowałem tą metodą z innymi wyrazami i też nic. Aż w końcu wymyśliłem taki nick: Neon_Thinker. Wzięło się to stąd, że lubię myśleć (ang. think) i lubię ciemną kolorystykę z świecącymi akcentami (tak jak np. w filmie „Tron dziedzictwo” (proszę nie mylić z polskim znaczeniem słowa tron!)). Akurat siostra była obok, więc zapytałem co o tym sądzi. Odpowiedziała, że neonowy myśliciel brzmi śmiesznie, więc stwierdziłem, że moim nickiem będzie N_Thinker.
Odpowiedz

#4

Moja historia ze światem gry sieciowej rozpoczeła się w połowie lutego 2014, w pierwszy dzień ferii. Przyjaciel pokazał mi Minecrafta, gra zainteresowała mnie możliwością budowania nieskończonych struktór. Postanowiłem, że będę grał tylko na serwerach.
Nick powstał "w potrzebie chwili". Pierwszym nickiem był "maci13" od pierwszych czterech liter mojego imienia i od wieku w jakim wtedy byłem.
Nick ten używałem do października 2014r. Po włamaniu na konto na wymarłym już serwerze (marzec 2015) używałem "zmodernizowanego" nicku: "_Maci13_".
Prawie równolegle rozprzestrzeniłem swoją aktywność na grę "Robocraft". Istnieję w tej grze pod nickiem "Maci13PL".
Od maja 2015r. rozpoczołem grę na SnowHome.
Od zimy 2015-2016 przypisałem do mojego nicku tożsamość alternatywną. Oficjalnie nazywam się Erico Edmund Hangover pseudonim "_Mac'I13_".
Odpowiedz

#5

Moją przygodę z minecraftem zaczęłam na koncie brata. Miałam wtedy może z 6 lat. Gra bardzo mi się podobała, a szczególnie na serwerach. Niestety brat nie pozwalał mi grać na serwerach z jego konta więc po kilku latach poświęciłam swoje oszczędności na konto premium. Nick wzięłam od mojego imienia i nazwiska: Sta - od początku nazwiska i Wiki od imienia. Jednak po ok 2 latach gry na sh zmieniłam nick na Stawcia, ponieważ większość graczy tak mnie nazywała, a podoba mi się ten pseudonim Oczko
Odpowiedz

#6

To jest trochę trudne do napisania Język
Mój pierwszy nick to był "Jacek178"... Tak... to moje imię jak ktoś nie wie Język. "178" nie pamiętam od czego było, ale to chyba po prostu losowe cyfry. Grałem z nim na pierwszym serwie z Wiką (Kuzynka z setkami nicków), który podobno już nie istnieje ._. Wtedy też miałem pierwszy kontakt z szybkim internetem. Ten nick używałem na starym koncie na Wikii (ps. wtedy używałem komputera babci... o.o). (To jest takie pomieszane że mi się myli wszystko ;-;.)
Moim drugim nickiem był "JacekJ04". Połączenie imienia, pierwszej litery nazwiska i data urodzenia >.<. (ps. na tym nicku grałem z Marcinem! To on polecił mi tą grę w zerówce/pierwszej klasie ^-^. I wtedy się też dowiedziałem że jest moim krewnym) Ten nick używałem chyba rzadko... nie pamiętam nawet do niego hasła na niektórych serwerach Język. (Dopiero się dowiedziałem że grałem na nim na starym serwie) I do teraz używam go tylko na Ising...
Trzeci nick... większość osób poznałem z nim... ^-^ I go nigdzie jakoś nie używałem poza Mc :/ (To je Tajemnica)
(Mam też kilka dodatkowych nicków ale nwm jak o nich napisać ._.)
I czwarty... Beczek! Powstał właśnie na starym serwie... dokładnie nie pamiętam skąd ale wiem to, że był podobny do "Pusi" (Mari) i "Beczki" (Roksi)... Raz Miro nazwał Mari "Pusia07" :l Pełny nick to "BeczekTheSheep" (Taki jak mój nick na tym forum) i go rzadziej używam.
(Chyba to pisałem pół godziny o.o, za dużo "..." ._.)
NYAN KOTEŁ =^-^=
Odpowiedz

#7

(07-11-2016, 21:04 PM)BeczekTheSheep napisał(a): To jest trochę trudne do napisania Język
Mój pierwszy nick to był "Jacek178"... Tak... to moje imię jak ktoś nie wie Język. "178" nie pamiętam od czego było, ale to chyba po prostu losowe cyfry. Grałem z nim na pierwszym serwie z Wiką (Kuzynka z setkami nicków), który podobno już nie istnieje ._. Wtedy też miałem pierwszy kontakt z szybkim internetem. Ten nick używałem na starym koncie na Wikii (ps. wtedy używałem komputera babci... o.o). (To jest takie pomieszane że mi się myli wszystko ;-;.)
Moim drugim nickiem był "JacekJ04". Połączenie imienia, pierwszej litery nazwiska i data urodzenia >.<. (ps. na tym nicku grałem z Marcinem! To on polecił mi tą grę w zerówce/pierwszej klasie ^-^. I wtedy się też dowiedziałem że jest moim krewnym) Ten nick używałem chyba rzadko... nie pamiętam nawet do niego hasła na niektórych serwerach Język. (Dopiero się dowiedziałem że grałem na nim na starym serwie) I do teraz używam go tylko na Ising...
Trzeci nick... większość osób poznałem z nim... ^-^ I go nigdzie jakoś nie używałem poza Mc :/ (To je Tajemnica)
(Mam też kilka dodatkowych nicków ale nwm jak o nich napisać ._.)
I czwarty... Beczek! Powstał właśnie na starym serwie... dokładnie nie pamiętam skąd ale wiem to, że był podobny do "Pusi" (Mari) i "Beczki" (Roksi)... Raz Miro nazwał Mari "Pusia07" :l Pełny nick to "BeczekTheSheep" (Taki jak mój nick na tym forum) i go rzadziej używam.
(Chyba to pisałem pół godziny o.o, za dużo "..." ._.)
Beczek powstał od peta-owcy na sh Płacz ze śmiechu

Odpowiedz

#8

Grę z MC rozpoczęłam w wieku około 7 lat. Konto premium dostałam na 10 urodziny od taty. Nazywałam się wtedy Mall_pl. Mal to pierwsze trzy litery mojego imienia (Malwina). Miałam go do grudnia 2015 roku.
Od pewno czasu przestał mi się podobać, ponieważ okazało się, że jest taka strona internetowa Mall.pl. Było mi głupio iść z takim nickiem na serwer (tu: SnowHome), dlatego zmieniłam na Elektri_M. Miało być na początku Elektri, ale nazwa była zajęta, dlatego dodałam pierwszą literę mojego imienia.
A czemu Elektri? Bo mi się tak podoba Płacz ze śmiechu. Poza tym lubię wiele rzeczy związanych z elektronicznością (muzyka, urządzenia...).
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄
Odpowiedz

#9

Ciekawe historie nicków ^^ (wszystkie Płacz ze śmiechu)
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#10

Hmmm gdy zaczełam grać miałam nick Jarge ,ale wydawał się być dziwny więc postanowiłam ,że złącze imie mojego chrzestnego ( Darek ) i dodam coś w stylu max ( czyli imie mojegp BFF Płacz ze śmiechu ) no i powstało Damexti
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości