Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Historia naszego nicku

#21

Moje pierwsze trzy litery nicku to pierwsze trzy litery mojego imienia czyli (Maksymilian) a trzy ostatnie są z mojego przezwiska (Kevin). I tak o to powstało: Makkev Uśmiech Nic skomplikowanego Uśmiech
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

#22

No więc tak... Był mój (można już powiedzieć) dawny nick, a więc teraz opowiem historię mojego nowego nicku na oczekiwaną III edycję - xRaiona. Duży Uśmiech W sumie to on nie ma jakiejś szczególnej historii... Raiona - powstało od tego, że po japońsku Raion to Lew, a jak wiedzą niektóre osoby, kocham lwy i na tym nicku to będzie tak jakby... moje duchowe zwierzę, czy coś w tym stylu, zwierzę, które będzie mogło być kojarzone z tym nickiem Płacz ze śmiechu... Dodałam "a", żeby było wiadomo, że jestem dziewczyną (i tak pewnie niektórzy będą się mylić)... Miało być Raiona, ale ktoś już taki nick posiadał, więc dodałam "x" przed ten nick i wyszło xRaiona.
Odpowiedz

#23

Mój nowy nick ''xNekoShiro'' został wymyślony w sumie na szybko. Razem z Diamentową chciałyśmy mieć jakieś podobne nicku, a jako iż obydwie uwielbiamy koty i język japoński, dodałyśmy na początek ''Neko'' (kot po japońsku). Shiro wzięło się u mnie stąd, że bardzo lubię kolor biały (shiro to po japonsku biały) a białe koty podobają mi się najbardziej. Na początku dodałam ''x'', ponieważ moim zdaniem ładnie wygląda w nicku :d
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#24
Duży uśmiech 

Historia mojego nicku... Płacz ze śmiechu
Zaczelo sie od zalozenia gmail (kilka lat temu). [nie podaje pierwszej czesci gmail] Wpisywalam byle jakie liczby i wyszlo ,,4690''. Jak zakladalam konto minecraft to chcialam miec prosciej, wiec nazwalam sie prawie tak samo Płacz ze śmiechu      

Moj dzisiejszy nick mc: madzia4690
(na forum nazywam sie madzix bo tak Płacz ze śmiechu)
Odpowiedz

#25

Jakiś czas nie jestem już Elektri_M, więc czemu by nie opowiedzieć o moim nowym nicku~?

Kiedyś z nudów wpisałam mój nick w google i wyszedł... jakiś zakład elektryczny Płacz ze śmiechu Ale wtedy jeszcze nicku nie zmieniłam, bo trwała edycja i nie miałam żadnego pomysłu na nowy.

Podczas pobytu w łazience (czy to w wannie, czy na kiblu...), często mi przychodzą do głowy piękne pomysły. No i wpadłam na coś genialnego. Mianowicie: moim prawdziwym imieniem jest Malwina i w języku japońskim zapisuje sie to jako マルヴィナ (maruvina). Jednak w japońskim w wyrazach obcego pochodzenia często zamiast "v" używa sie "b", więc moje imię teoretycznie też można zapisać jako マルビナ (marubina). <- I teraz proszę odjąć pierwsze dwie litery i ostatnią.
Co wtedy wychodzi? Oczko

PS. dodałam dodatkowe "i" i "n", bo ładnie tak wygląda i żebym nie miała tego samego nicku co ktoś inny.
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄
Odpowiedz

#26

Update!

Od pewnego czasu mam nick Naten_13. Czemu Naten? Cóż gdy zakładałem konto do Fortnite zrobiłem literówkę i zamiast Natan2018 wpisałem Naten2018. Uznałem, ze nawet jest fajny więc zostawiłem. Po paru miesiącach (gdzieś w Lipcu) pomyślałem, aby zmienić swój główny nick na Naten2018, ale po co jak jedna litera? To nie zmieniłem. Po sylwestrze z 2018 roku na 2019 zaczęły się pojawiać komentarze typu "Natan2018 chyba masz nieaktualny nick XD", co mnie trochę irytowało. Od dawna też się męczyłem z tym, że mylili mnie z Natalią i dostawałem wiadomości, które wyglądały mniej więcej tak "?" "Nie tu", albo tpa. W styczniu zacząłem myśleć trochę poważniej nad nowym nickiem. Moje wymagania były takie, że musiało być słowo Naten w nicku (ponieważ tak jak mówiłem bardziej mi się podobało Naten niż Natan, ze względu na oryginalność) Myślałem, myślałem, aż w końcu odpuściłem. Pod koniec lutego powróciłem do tego pomysłu i... wymyśliłem! Naten13. Dlaczego 13?
1) Kojarzy mi się z moją ekipą -=Atlas Tau=-
2) Ładna liczba
3) Mój wiek (to nie było zamierzane, ale niech będzie).
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#27

Kilka lat temu chciałem wymyślić nick do Metina2, chciałem coś w stylu azjatyckim więc wpisywałem losowe litery, żeby mieć jakikolwiek zalążek nicku. Skończyło się na Kesu. Kesu wydawało się okrojone i nudne więc chciałem dodać coś jeszcze. W tamtym czasie zacząłem grać w Lige Legend, a tą grę załozyło Riot Games. Takim sposobem dodałem riot do Kesu i wyszło Kesuriot co wyglądało dziwnie, a brzmiało jeszcze gorzej. Próbowałem dalej, w pewnym momencie zamieniłem t na n i wyszło Kesurion, co nie brzmi tak źle, a wygląda spoko. Używałem jeszcze nicków typu - Kesur, Kesurio czy Okesu (w Neverwinter). Fajnie mi się grzebało z moim nickiem. Ostatecznie został Kesurion.


Pozdrawiam,
Kesurion
Odpowiedz

#28

Mój nick nie był zawsze stały, ponieważ bardzo dużo go zmieniałem, ale o to historia;

Kiedy zapoznałem się z minecraftem lepiej, grałem bardzo dużo na serwerach minigierkowych. Wtedy dostawałem tylko bany między innymi za zachowanie, przeszkadzanie itp i cały czas zmieniałem nicki. Pamiętam, że raz się nazwałem nawet Reksiem oraz imieniem moich psów. W okolicach września 2017 roku poznałem serwer MineWorlda, na którym posiadałem już mój obecny nick. Grałem bardzo dużo praktycznie bez przerw. Serwer tak mi się spodobał, że nie mogłem się od niego odczepić. Jednak, w grudniu tego samego roku dostałem bana (najprawdopodobniej, nie do końca pamiętam). Zazwyczaj nie płakałem po dostaniu bana, wiedząc że mogę stworzyć inne konto, ale tym razem się popłakałem. Nie chciałem nawet próbować zakładać innych kont na tym serwerze. Po paru miesiącach (znowu w okolicach września ale 2018 roku) przypomniał mi się ten serwer i postanowiłem wpisać go. Jak się okazało, już owej kary nie posiadałem. Od tamtego czasu grałem ponownie bez przerwy. Jeśli chodzi o powstanie obecnego nicku, wpisałem losowe słowo i dodałem X, wyszło KugaX.


Tak szczerze to więcej się rozpisałem o mojej przygodzie na MineWorldzie niż o powstaniu mojego nicku, ale jak dla mnie ten okres był właśnie początkiem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości