Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z _Maci13_

#1

Witajcie Kochani, nastał wtorek i podrzucam Wam kolejny wywiad. Dziś wywiad z jednym z członków administracji naszym budowniczym. Zapraszam do czytania Oczko

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

_Maci13_: -Czy kamera już działa, tak?
- Zadałam pytanie...
- No tak, przepraszam ;-;
Witam, nazywam się Erico Edmund Hanover. Pochodzę z miasta Nova Atlantia. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

_Maci13_: -W wolnych chwilach lubię sobię usiąść przy stole, wypić szklankę Tymbarku i zatopić się w wirtualnym świecie gier. Niestety nie mam zbyt wiele czasu wolnego. Wiesz, praca paladyna nie jest łatwa. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

_Maci13_: -Odnośnie hobby emmm... co mam przez to rozumieć?
-Hobby - czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków. Może łączyć się ze...
-Dobra! Dobra, kumam! Więc... gry.
-...
-No co? To mnie relaksuje. No może jeszcze słuchanie muzyki... i może coś tam zbuduję z LEGO.. od czasu do czasu... 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

_Maci13_: -MRÓWKI! Nienawidzę tych małych $#@#$#@& $#@!##&#$.
-Grzeczniej! Proszę.
-Tak... poniosło mnie. Wybacz. Wracając do pytania: Boję się owadów, a w szczególności mrówek. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

_Maci13_: -Była zima 2014 roku. Drugi tydzień ferii. Już rok wcześniej gra mnie zainteresowała, lecz dopiero od kolegi dowiedziałem się o NonPremium wersji tej gry. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

_Maci13_: -Było lato...
-Może pan przestać mówić prozą?
-...gorące lato. 
- -,-
-Kiedy lodowce SnowHome się stopiły, na chwilę wróciłem do Novej Atlantii. Miesiąc później zadzwonił do mnie Miro z zapytaniem o pomoc przy budowie nowego serwera. Chęć zostania oficjalnym budowniczym była zbyt duża abym się nie zgodził. Z resztą, to był mój cel w tej grze. 

7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

_Maci13_: -Zdecydowanie dziewczyny ^-^
-... 
-Ehhh... okej. No więc podoba mi się spawn bo sam go zbudowałem nenenene... Już dziewczyny brzmią bardziej sensownie. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

_Maci13_: -Ehhh... no więc jak już to najbardziej podoba mi się spawn w endzie oraz arena. No i jeszcze komora spawnu. I karczma. No i jak mógłbym zapomnieć o sklepie. A o ekspiarce to już... no dobra... Podoba mi się cały spawn. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

_Maci13_: -Buduję, rozmawiam, zabijam potwory. 
-Pyta...
-I buduję.
-... ehhh... Pyta...
-Wspominałem o budowaniu? 
-Pytanie...
-A! No i jak mógłbym zapomnieć o budowaniu.
-Serio?
-Mówiłem o budowaniu?
-Cztery razy...
-I chyba jeszcze bu... 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

_Maci13_: -Więc denerwuje mnie to, że twórcy (pozdrawiam Microsoft. Tak trzymać chłopaki) nie biorą inspiracji do aktualizacji z modów. Ale... przynajmniej są orginalni. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

_Maci13_: -Na razie nikt mi nie podpadł... chyba że jego głowa już wisi nad moim kominkiem... 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

_Maci13_: -Najwięcej czasu spędzam z Animekową z którą uwielbiam budować, z Thinkerem z którym także świetnie się buduje oraz rozmawia. Bardzo lubię przebywać w towarzystwie Miro, Inq, Lady, Slou, Stawiki, Damexti i oczywiście Amrosem Feangelem. 


13) Jak powstał twój nick?

_Maci13_: -Powstał od z połączenia pierwszych czterech liter mojego prawdziwego imienia oraz z wieku, w jakim byłem, kiedy pierwszy raz zagrałem w Minecraft. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

_Maci13_: -Spawn na II edycję ;-; 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

_Maci13_: -Zapraszam na /warp spawn. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

_Maci13_: Poznawałem mechanikę gry i jej możliwości. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

_Maci13_: -Oj było ich trochę... zależy o co pytasz?
-Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody na naszym serwerze?
-Była taka jedna "przygoda", a był nią czas, gdy byłem administratorem. Wtedy gra kompletnie nie sprawiała mi przyjemności. Wtedy widziałem ją jako przymusową pracę a nie zabawę. Ehhh... szkoda, że wtedy nie mogłem bawić się z graczami... 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

_Maci13_: -Chciałbym pozdrowić Pheo, Zirael, Amrosa, Katie, Letho, Giome, Zina, Erteza, Gorzana, Euro, Fyrvella, Husarza, całą ekipę administracji oraz wszystkich graczy. No i jakże mógłbym zapomnieć o Er...Eris... <sob> no tak...  


19) Może teraz parę słów od siebie?

_Maci13_: -Hmmm... co by tu powiedzieć...
-Cokolwiek.
-Cokolwiek!
-Nie o to mi chodziło -,-
-Więc... może... Może to: "Nigdy nie bądźcie niczego pewni, lecz nie wykluczajcie pewnego prawdopodobieństwa". 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

_Maci13_: -Ja równierz dziękuję.
Odpowiedz

#2

Można śmiało powiedzieć ze jeden z lepszych wywiadów Uśmiech ap ropo mrówek to mój kolega sprzedaje na sztuki. Płacz ze śmiechu
[Obrazek: latest?cb=20111004092756]
Odpowiedz

#3

Z mrówek to ja jadłam kiedyś zupę na obozie harcerskim Płacz ze śmiechu (czarne mrówki).
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#4

Też lubię przebywać w twoim towarzystwie Duży Uśmiech
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz

#5

Chciałbym tylko powiedzieć, że nie mógłbym napisać szczerego wywiadu ponieważ na większość pytań nie znalazłbym odpowiedzi. Tak więc reasumując - Wszystko to kłamstwo.
Odpowiedz

#6

Czyli nie bawisz się lego? ;-; a już się cieszyłam

Odpowiedz

#7

Ostatnio moje pokłady kreatywności w związku z LEGO są zerowe Smutek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości