Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Czy fajny pomysł, aby była liga MC
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
20.00%
2 20.00%
Nie
80.00%
8 80.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Liga Minecraft, Sparingi, treningi (II edycja) PLG.

#11

"(pro playerami)"...
Dla ciebie nawet pati jest pro playerem...

Odpowiedz

#12

Pola nie każdy jest hardcorem w pvp i nie każdy ma takie dobre eku jak Ty Duży Uśmiech . I właśnie ze względu na taki niski poziom pvp u niektórych człowieków tego typu ośrodek szkolenia mógłby powstać.

Jednak ja myśle że po prostu nasz wódz MiroTcz mógłby zrobić w nowej edycji taki mały obóz szkolenia militarnego dla graczy niż ta skomplikowana (wielko gabarytowa) liga z tego wątku.

Opowiem jak ja to widze chociaż to nie jest wątek przeznaczony na takie opowieści niezwiązane bezpośrednio z "problemem" tu poruszonym Oczko

Bot Koksu na arenie śmierci był super pomysłem na szkolenie w pvp, chociaż reprezentował troche wysoki poziom Oczko gdyby gracz mógłby trenować z takimi botami tyle że na bardziej urozmaiconych poziomach pvp to wtedy byłoby to dobre szkolenie z walce , a jednak nie wymagało by powoływania czy budowania całej ligi (wielkości ponad 2000 bloków jak mówi Barti).
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#13

Jeżeli miałbym czas to mógłbym zaprojektować obóz lub wydzielić część nowego spawnu na projekt o którym pisał Majster
Odpowiedz

#14

Nie wiem czemu ale w połowie myślę że tak naprawdę ta cała liga to żart.... Majster, dobry pomysł Oczko
Odpowiedz

#15

Ja byłbym za pomysłem majstra,tylko że np. byłyby jakieś kity pvp na tej części spawnu,które można by kupić za pieniądze mw.,i pobić się z np. botami w takiej samej zbroi i ekwipunku.
[img=300x300][Obrazek: 2017-05-26_18.57.04_png_300x300_q85.jpg][/img]
Odpowiedz

#16

(29-05-2017, 15:07 PM)Popcorneyto napisał(a): Ja byłbym za pomysłem majstra,tylko że np. byłyby jakieś kity pvp na tej części spawnu,które można by kupić za pieniądze mw.,i pobić się z np. botami w takiej samej zbroi i ekwipunku.

... zdaje mi się, że Majstrowi chodziło o takie miejsce na spawnie, więc kity za pieniądze nie miałyby sensu. Każdy by kupował kity i chował do skrzyń w domu.

A tak według mnie pomysł Majstra jest super Duży Uśmiech

Odpowiedz

#17

Wy chyba tego nie rozumiecie. Chodzi oto, że drużyny z całego świata rywalizują w daną grę... walczą o puchar świata w tą gre! Znacie V.P (virtus.pro) ja w CS`a walczą o puchar świata. W wątku chodzi mi oto czy jak Mojang (jak dobrze pamiętam) się zgodzi się na ligę, to czy na tym serwerze może być liga rozegrana. Chce też zebrać kilku graczy do drużyn. MineWorld zgodzicie się?! Jak tak to będę mógł wam nawet drużynę założyć do tej ligi. W drużynie musi być 10 graczy. I proszę nie odchodzić od tematu wątku.

Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#18

Nadal nie rozumiem, na czym polegały by dyscypliny gry w MC skoro to SANDBOX.
To byłoby PvP? Budowanie? Parkour? Kopanie? Speedrunny do kresu? PvE? Redstone? Komendy? Podróbki innych gier jak Hunger Games lub Quake 3 (w skrócie minigry)? Lub inne, nieokreślone i nieskończone możliwości gry o których nie napisałem?
Napisz dokładnie na czym miałaby polegać konkurencja gry w Minecraft.
Odpowiedz

#19

(31-05-2017, 12:06 PM)BartiXior99 napisał(a): Znacie V.P (virtus.pro)

 Szkoda, że akurat ja nie znam...
(sarkazm)
おはよう ございます/こんにちは/にんばんは!
私 は マルヴィナ アラ ルビインン です (`・∀・´)

私はこのサーバーが好きです! ̄ω ̄
Odpowiedz

#20

Barti, nie zakładaj nam drużyny, bo wyjdzie coś typu "kwadratowe świnki kapucynki".
Poza tym, skoro ma to być liga na cały świat, serwer typu MW się nie nadaje. Gdyby rzeczywiście robiona by była liga mc, raczej zrobiony by był specjalny serwer.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości