Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Czy fajny pomysł, aby była liga MC
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
20.00%
2 20.00%
Nie
80.00%
8 80.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Liga Minecraft, Sparingi, treningi (II edycja) PLG.

#21

Barti...
Znając ciebie szczerze nie mam ochoty, żeby cokolwiek poważnego na naszym serwerze było załatwiane za twoim pośrednictwem. Jeśli ci naprawdę zależy, to postaraj się o to, aby osoby o których mówiłeś same skontaktowały się i to załatwiły.
( I już wyobrażam sobie Bartiego podszywającego się pod te osoby... nope)
Odpowiedz

#22

Areny PvP, które obecnie są na serwerze mają w założeniu m.in. pełnić funkcję treningową, dzięki temu, że są równe zestawy i o zwycięstwie decydują umiejętności. Nic nie stoi na przeszkodzie by umówić się w grupie i zorganizować takie "mistrzostwa", poprosić o rezerwację aren i grać. Nie widzę nic przeciwko dodaniu większej ilości aren z określonymi kitami oraz aren 2vs2, 3vs3, 4vs4 itd (o ile ktoś je zbuduje, chciałbym używać gotowych plansz tylko w ostateczności) oraz areny deathmatch (każdy na każdego) co wejdzie w przyszłości. To co proponujesz Barti jest według mnie tutaj niemożliwe.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#23

(31-05-2017, 18:59 PM)N_Thinker napisał(a): Barti...
Znając ciebie szczerze nie mam ochoty, żeby cokolwiek poważnego na naszym serwerze było załatwiane za twoim pośrednictwem. Jeśli ci naprawdę zależy, to postaraj się o to, aby osoby o których mówiłeś same skontaktowały się i to załatwiły.
( I już wyobrażam sobie Bartiego podszywającego się pod te osoby...  nope)



Smutno mi, że tak piszecie turniej już został zorganizowany.  Było 15 drużyn i moja drużyna 3 miejsce zajęła. Możecie ten wątek usunąć lub zamknąć.

Ogólnie Miro fajny pomysł.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#24

(25-06-2017, 16:40 PM)BartiXior99 napisał(a):
(31-05-2017, 18:59 PM)N_Thinker napisał(a): Barti...
Znając ciebie szczerze nie mam ochoty, żeby cokolwiek poważnego na naszym serwerze było załatwiane za twoim pośrednictwem. Jeśli ci naprawdę zależy, to postaraj się o to, aby osoby o których mówiłeś same skontaktowały się i to załatwiły.
( I już wyobrażam sobie Bartiego podszywającego się pod te osoby...  nope)



Smutno mi, że tak piszecie turniej już został zorganizowany.  Było 15 drużyn i moja drużyna 3 miejsce zajęła. Możecie ten wątek usunąć lub zamknąć.

Ogólnie Miro fajny pomysł.

Nie wiem co o tym myśleć, bo wątpię i to jest dziecinne.
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości