Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Unban ProSeparatysta

#1

1. Nick w grze: ProSeparatysta
2. Data ukarania:29.05.2017
3. Nick osoby karającej: _Maci13_
4. Powód bana:używanie programów niedozwolonych-ukrywanie nicku
5. Dlaczego uważam, że zostałem ukarany niewłaściwieJęzykonieważ zarejestrowałem sobie konto na nick PolskiPigwin dla zartow no i gdy powiedziałem ze to ja Pro, Maci13 mnie zbanował bo myslal ze uzywam programow jakichs,ale to nie prawda na Pana Boga przysięgam ze to miał być żart i potem chciałem na pro wejsc a na tego pigwina nie wchodzić nigdy więcej ani nie używałem żadnych programów niedozwolonych no na Pana Boga  przysięgam,proszę cie Miro o jak najszybszego unbana bo za bardzo lubie ten serwer zeby od niego odejsc Duży Uśmiech
=ProSeparatysta=

#2

Cytat:proszę cie Miro o jak najszybszego unbana bo za bardzo lubie ten serwer zeby od niego odejsc 
Nie ja cię zbanowałem, więc nie pisz w ten sposób. Po drugie, napisanie odwołania nie jest równoznaczne z otrzymaniem unbana. Chcę poznać pozostałe wersje wydarzeń.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#3

Nie przysięgaj na Pana Boga...
Byłam na serwie kiedy Maci cię zbanował i jakoś nie wierze ci że te wszystkie konta nie są twoje. Wszedłeś na nick "PolskiPigwin" i podszywałeś się pod youtubera, więc mogłeś podszywać się także pod innych. Poza tym wierzę w 100%, że Maci rzeczywiście znalazł u ciebie "tarczę".
Także według mnie zasłużyłeś na bana.


#4

szkoda ,myślałem że jeszcze dziś pogram sobie na mobarenie. :-/

(29-05-2017, 18:42 PM)polamparta napisał(a): Nie przysięgaj na Pana Boga...
Byłam na serwie kiedy Maci cię zbanował i jakoś nie wierze ci że te wszystkie konta nie są twoje. Wszedłeś na nick "PolskiPigwin" i podszywałeś się pod youtubera, więc mogłeś podszywać się także pod innych. Poza tym wierzę w 100%, że Maci rzeczywiście znalazł u ciebie "tarczę".
Także według mnie zasłużyłeś na bana.
chciałem na początku zrobić konto RoxMb ale ktoś juz je stworzył i hasło było tego kogoś ,potem  pomyslalem sobie ze moze nikt nie stworzył konto Szendi ale okazało sie ze tez ktos juz to zrobił ,ale ze PolskiPigwin był niezarejetrowany na mineworldzie to zrobiłem taki żart,na Pana Boga przysięgam ,wszystko co mówie to prawda
=ProSeparatysta=

#5

Nie przysięgaj z taką lekkością -.-
Skoro chciałeś zarejestrować te konta i tak byś złamał regulamin i i tak dostałbyś bana


#6

(29-05-2017, 18:47 PM)polamparta napisał(a): Nie przysięgaj z taką lekkością -.-
Skoro chciałeś zarejestrować te konta i tak byś złamał regulamin i i tak dostałbyś bana

chyba nigdy nie miałaś ochoty pożartować ;-;
=ProSeparatysta=

#7

jasne że miałam, ale nie łamiąc regulamin.


#8

Ale przecież każdemu człowiekowi zdarza się popełnić (czasem mały,czasem duży) błąd ,ale przecież człowiek uczy się na błędach i także zasługuje na szansę poprawy.PRZEPRASZAM ZA ZŁAMANIE REGULAMINU.
=ProSeparatysta=

#9

Dostałeś unbana i nie brój więcej, bo kolejnych tego typu "zabaw" nie będziemy tolerować.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości