Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z NvtellaWifi

#1

Witajcie, przybywam do Was jak co wtorek z kolejnym wywiadem. Tym razem osobą która zgodziła się go udzielić jest NvtellaWifi, zapraszam do czytania Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

NvtellaWifi: Hej, hej! Uśmiech Mam na imię Ilona i mam 17 lat. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

NvtellaWifi: Gram w gry, czytam książki, jeżdżę na rowerze, spotykam się ze znajomymi, trochę piszę. W tym wszystkim zawsze towarzyszy mi muzyka. Uśmiech  


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

NvtellaWifi: Właściwie to wszystko to, co powyżej. Uśmiech Poza tym lubię słuchać innych ludzi, pomagać im. Poznaję dzięki temu, jak zbudowana jest ludzka psychika. Interesuje mnie również polszczyzna wzorcowa, zagadki językowe, itp. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

NvtellaWifi: Boję się ciemności i pająków. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

NvtellaWifi: Moja przygoda z Minecraft zaczęła się około 5 lat temu. Grałam przez jakiś rok... może dwa. Miałam przerwę. I wróciłam do niej jakiś rok temu. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

NvtellaWifi: Szukałam jakiegoś serwera i trafiłam tutaj. Spodobało mi się, więc zostałam do dzisiaj i mam nadzieję gościć tutaj jeszcze dłuuugi czas. Uśmiech 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

NvtellaWifi: Podoba mi się atmosfera. Administracja, jak i gracze są do siebie przyjaźnie nastawieni, jakby wszyscy byli jedną, wielką rodziną. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

NvtellaWifi: Spawn. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

NvtellaWifi: Dużo czasu spędzam w jaskiniach w poszukiwaniu surowców oraz buduję. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

NvtellaWifi: Chyba nie ma takiej rzeczy. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

NvtellaWifi: Na razie nikt i mam nadzieję, że tak zostanie. Uśmiech 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

NvtellaWifi: Najczęściej gram sama. Tym bardziej, że teraz wpadam tylko na chwilę, bo czasu coraz mniej. A lubię wszystkich, nie mam jakiejś hierarchii.  


13) Jak powstał twój nick?

NvtellaWifi: Całkowicie losowo. Tak wyszło. Uśmiech 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

NvtellaWifi: Aktualnie marzeń takowych nie posiadam. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

NvtellaWifi: Raczej nie. Moje budowle jakoś nie powalają na kolana Uśmiech 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

NvtellaWifi: Minecraft pokazali mi moi znajomi. Razem graliśmy na jednym save i budowaliśmy nasze własne osiedle. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

NvtellaWifi: Nie przypominam sobie.  


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

NvtellaWifi: Chciałabym pozdrowić wszystkich Graczy oraz Administrację. Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

NvtellaWifi: Ciesze się, że mogłam wziąć udział w wywiadzie. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

NvtellaWifi: Również dziękuję. Uśmiech
Odpowiedz

#2

Nie masz zadnych nieprzyjemnych przygod... pewnie dlatego ze chyba nigdy cie nie spotkalam na serwie Język

Odpowiedz

#3

I oby to się nie stało Pola.
Zawsze możesz liczyć na moja pomoc w razie jakiś kłopotów z tym nadpobudliwym kociakiem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości