Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Przestaje Grać w Minecrafta :-/ - ProSeparatysta

#1

Witajcie !,Odchodzę z serwera i przestaje grać w minecrafta nie mam żadnych pomysłów a mc mi się znudził ;-/,od jakiegoś czasu nie chcę grać w żadne gry,zabierają one czas którego człowiek ma tak niewiele,a pozatym trzeba dorosnąć.
Dobra wiadomość jest taka że BYĆ MOŻE znowu będe grać ale to w lato  za 2-3 miesiące, jeśli nie wrócę to chcem podziękować wszystkim (oprócz polamparcie i szatanizo) za miłą fajną atmosferę i grę .

Dziękuje Popcorneyto( Pawłowi),MiroTcz (Maciejowi),Animekowej (Karolinie),Diamentowej (Kamili),TheZiomejowi ( Mirosławowi),Ladykotce,Adamowi,Maci13,RoycePL,dzidziorowi,KoteQ (Karolinie),Marika07,mimi,Inquisitorowi4K i wszystkim graczom których nie wymieniłem, Miłej Gry ! oraz Zabawy i dalszych sukcesów na serwerze i w rankingach serwerów Życzy ProSeparatysta (Szymon),Być może się jeszcze zobaczymy.                                             ODEJŚĆIE ODWOŁANE  Uśmiech !
=ProSeparatysta=

#2

szkoda ;/ będziemy czekać na Cb do lata . Trzymaj się Szymonie i obyś wrócił Duży Uśmiech
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#3

(01-06-2017, 23:30 PM)MajsterWTurbo napisał(a): szkoda ;/ będziemy czekać na Cb do lata . Trzymaj się Szymonie i obyś wrócił Duży Uśmiech

Myślę że wrócę na nową edycje Duży Uśmiech
=ProSeparatysta=

#4

Ja  również dziękuję za miłą grę, trzymaj się! Oczko Czekamy Uśmiech
[Obrazek: b55221c559007.png]

#5

Żegnaj, też dziękuję za miłą grę Uśmiech Obyś wrócił. I oby szybko przyszło lato, czekamy Duży Uśmiech

#6

To co?  Widzimy się na nowej edycji nie? Duży Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości