Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Nowa Edycja

#1

Hej, jak już zapewne wiecie, za niedługo druga edycja MineWorld. Chciałbym się was zapytać o kilka rzeczy dotyczącej II edycji. Oto one:
pierwsza rzecz - Jakie emocje towarzyszą wam z oczekiwaniem II edycji ?
druga rzecz - Czego spodziewacie się w II edycji? (oprócz osób, które widziały już spawna /pomagały/)
trzecia rzecz - Czy jesteście szczęśliwi, że nastąpi druga edycja?

Chciałem już trochę wprowadzić w ten nastrój oczekiwania na drugą edycję, stąd ten wątek.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#2

Mówiąc szczerze mało co nie odlecę już tak bardzo chce zobaczyć co dokładnie całą ekipą przygotowaliścieJęzyk
Cieszę się, że to już niedługo, a jednocześnie na pewno będzie brakować mi starej mapy, spawnu i ogolnie całości.

Czego się spodziewam? Przejrzałam całą galerię udostępnioną na stronie i polecam to innym...w szczególności końcówkę Oczko będzie efekt WOW!
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#3

Ja też nie mogę się doczekać nowej edycji Duży Uśmiech

Szkoda mi jednocześnie że nie skończyłam mojego Erebor... no ale będę miała możliwość zacząć od nowa (może wyjdzie mi jeszcze lepiej niż to co zrobiłam do tej pory)

Co do nowej edycji i spawnów ... mam nadzieję że dla graczy to będzie coś więcej niż efekt WOW Płacz ze śmiechu
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#4

Ja uważam że SkyBlock na pewno będzie super Duży Uśmiech a zdjęcia nowego spawnu są naprawdę WOW tylko sobie wyobrażam jaka to będzie wielka przestrzeń zamknięta w środku........... Czy jednak będzie lepiej niż na obecnym serwerze? O tym się przekonamy dopiero w wakacje Duży Uśmiech
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#5

Ja już się nie mogę doczekać II edycji Duży Uśmiech Czuje się szczęśliwa i wgl ^^

Ja tak trochę widziałam spawna.. Wyglądał super ^-^ (Chyba że to nie spawn.. Ale chyba to on Płacz ze śmiechu)

Ja jestem bardzooo szczęśliwa Duży Uśmiech

#6

Spawn jest WOW ! Też się nie mogę doczekać! Lecz z 1 strony to szkoda mi moich zbroi itp.
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości