Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE]Damexti

#1

Nick w grze: Damexti
Wiek: 13 ( w grudniu 14 )
Staż na serwerze ( od kiedy grasz ): od grudnia
Czas, który codziennie możesz poświęcić serwerowi: teraz jak są wakacje to do 8 godzin 
Otrzymane kary na serwerze: brak
Długość gry w minecraft: 6 lat
Czy pełniłaś jakąś funkcję na innym serwerze: tak: Moderator, HeadAdmin i Admin
Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: mikrofon działa jak chce, lecz mam konto
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Inquisitor4K, N_Thinker
Obecni Moderatorzy (wymień): Slou, TheZiomej, _Diamentowa_
Obecni CzatModeratorzy (wymień): brak
Komendy KidModa/Czatmoda: 
KidModerator

/kick ( nick ) ( powód )

/tempmute ( nick ) ( czas ) (powód )

/jail (nick) cela1 (powód)

CzatModerator

/kick (nick) (powód)

/tempmute (nick) (czas) (powód)

/mute (nick) (powód)

/jail (nick) cela1 (powód)

/cc (czyszczenie czatu)

/comment (nick) ( treść ) 
Obowiązki KidModa/CzatModa:

-dbanie o porządek na czacie
-pomaganie graczom
-dostępność dla graczy i administratorów
-rozwiązywanie konfliktów

Czy znasz jakieś bugi/błędy serwera:
Tak: np: grałam kiedyś na archer1 i w tym samym momencie był restart serwera, gdy weszliśmy na serwer makkev miał ity z areny a swoich nie miał.

Gdzie znajduje się regulamin: na forum, pod komendą /regulamin 
Dlaczego właśnie ty: Ponieważ gram na tym serwerze długo. Często pomagam graczom i upominam osoby które przeklinają. Dodatkowo sama nie przezywam.

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Hej mam na imię Zosia i uwielbiam podróżować Uśmiech. Często jeżdżę do różnych krajów Europy np: Włoszech, Chorwacji czy też Australii. Byłam w około 26 krajach. W wolne dni gram w Minecraft czy też GTA V, ostatnio zaczęłam grać w Watch Dogs. Mam dużo hobby: Taniec, jazda na rowerze, Śpiew i kolekcjonowanie Spinnerów. Chodzę do 3 szkół: gimnazjum, Językowa i muzyczna ( na szczęście skończyłam już szkołę Językową ). I dodam jeszcze że kocham lato Język
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#2

Damexti.. Lubię Cię, ale jestem na NIE.. Gdzie mialas HeadAdmina, Admina i Moda? Nie ma pewności czy to prawda ;/ Ale to juz zostawiam innym..
[Obrazek: b55221c559007.png]

#3

(20-06-2017, 14:18 PM)TheZiomej napisał(a): Damexti.. Lubię Cię, ale jestem na NIE.. Gdzie mialas HeadAdmina, Admina i Moda? Nie ma pewności czy to prawda ;/ Ale to juz zostawiam innym..

Ok szanuje twoją decyzję, ale tylko dlatego jesteś na nie??
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#4

Osobiście mam mieszane uczucia. Z mojej strony będzie to neutral z lekką przewagą na nie (ale nic do Ciebie nie mam) ze względu na Twoje wybryki, z tego co pamiętam lubiłaś mordować graczy.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#5

(20-06-2017, 15:56 PM)Slou napisał(a): Osobiście mam mieszane uczucia. Z mojej strony będzie to neutral z lekką przewagą na nie (ale nic do Ciebie nie mam) ze względu na Twoje wybryki, z tego co pamiętam lubiłaś mordować graczy.

Wiem, ale właśnie poprawię to Uśmiech
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#6

Myślę że powinnaś dostać szansę na okres próbny... Jesteś fajną osobą, dosyć często Cię widzę na serwerze- lecz nie podoba mi się w Tobie to że zabijasz innych graczy.. czasem bez większego powodu, co prawda oddajesz ity ale w oko bardziej wpada mi to że zabijasz, niż to że oddajesz. No ale to moje zdanie, nie wiem jak inni..
Więc na razie jestem za tym, aby dać Ci szansę.

#7

(20-06-2017, 17:25 PM)_Diamentowa_ napisał(a): Myślę że powinnaś dostać szansę na okres próbny... Jesteś fajną osobą, dosyć często Cię widzę na serwerze- lecz nie podoba mi się w Tobie to że zabijasz innych graczy.. czasem bez większego powodu, co prawda oddajesz ity ale w oko bardziej wpada mi to że zabijasz, niż to że oddajesz. No ale to moje zdanie, nie wiem jak inni..
Więc na razie jestem za tym, aby dać Ci szansę.

Jest zabronione zabijanie graczy albo nakaz oddawania item-ów po zabiciu ?
a co do podania to jestem na Tak na okres próbny .
[Obrazek: latest?cb=20111004092756]

#8

(20-06-2017, 17:59 PM)Raffarin napisał(a):
(20-06-2017, 17:25 PM)_Diamentowa_ napisał(a): Myślę że powinnaś dostać szansę na okres próbny... Jesteś fajną osobą, dosyć często Cię widzę na serwerze- lecz nie podoba mi się w Tobie to że zabijasz innych graczy.. czasem bez większego powodu, co prawda oddajesz ity ale w oko bardziej wpada mi to że zabijasz, niż to że oddajesz. No ale to moje zdanie, nie wiem jak inni..
Więc na razie jestem za tym, aby dać Ci szansę.

Jest zabronione zabijanie graczy albo nakaz oddawania item-ów po zabiciu ?
a co do podania to jestem na Tak na okres próbny .

Nie jest, ale nie wypada członkom Administracji zabijać często graczy - Takie moje zdanie jak już mówiłam

#9

Ja jestem za, może Twoje mordercze zapędy trochę ostygnąUśmiech
Jesteś mimo wszystko przyjazną i otwartą osóbką, ogarnietą i zaradną. Uważam, że na pewno sobie poradzisz.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#10

Damexti jesteś moim zdaniem najlepszą przyjaciółką jaką miałem w życiu. Po prostu zasługujesz na to co głosujesz (śmiesznie,zrymowało się).  Jednak nie podoba mi się to że za bardzo się rządzisz, ale to tylko drobiazg. Trochę za często zabijasz graczy, ale to tak jak by też moja wina , ponieważ czasami się zdarza że cię namawiam do tego, ale administracja też tak jak by zabija banując Płacz ze śmiechu , ale jak już mówiłem to drobiazgi. Więc i tak trzymam kciuki za ciebie.                            
                                       

                                                                                               Pozdrawiam 
                                                                                                 Makkev twój pomocnik Płacz ze śmiechu
[Obrazek: tIdU0C8.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości