Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE]Damexti

#11

Jesteś miła, wesoła, widzę jak pomagasz graczom. Gram z tobą i bardzo fajnie się gra Duży Uśmiech Tylko trochę to zabijanie.... Ale na pewno się zmienisz Oczko Jestem za.

#12

Jestem na Tak, tylko jednak warto popracować nad Agresją moja siostro Oczko moim zdaniem naprawdę się nadajesz ,jesteś bardzo aktywna, zaangażowana ; pomagasz innym graczom i jesteś dość miłą osóbką.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#13

Jeśli przestaniesz mordować graczy i nie będziesz tak często afk to myślę że można wziąć ciebie na okres próbny.

Pomagalas jak mogłaś przy budowie 2giej edycji. :Uśmiech

Jestem na tak
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#14

Cytat:Często jeżdżę do różnych krajów Europy np: Włoszech, Chorwacji czy też Australii.

To zdanie brzmi dosyć dwuznacznie w takiej konstrukcji jakiej ty użyłaś Uśmiech
Aż mi się przypomniał pewien obrazek:

[Obrazek: B9gM38lCIAAXldY.jpg]


Z tego co widzę to nie ma z tobą problemów, grasz aktywnie (i liczę, że tak będzie nadal), jakoś się udzielasz. 
Nie mam super idealnego zdania na Twój temat, ale też nie jestem w stanie wyraźnie ci odmówić.
Odnośnie zabijania, sam nie pamiętam bym widział jakieś częste wyraźnie szkodliwe zachowanie. Jak już było kiedyś wspomniane zabijać można, z umiarem, no i trzeba mieć świadomość, że są nowi gracze. Jako członek administracji musisz mieć to na względzie, co nie oznacza też, że masz być "miśkiem przytulaskiem", jedynie kopać pod ziemią i bawić się w farmera.  

Dostaniesz szansę na okres próby, a jeśli się sprawdzisz to zostaniesz na dłużej.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości