Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] PinkCoockie321

#1

Nick w grze: PinkCoockie321
Wiek: 12 ( w pażdzierniku 13 )
Staż na serwerze ( od kiedy grasz ): od Stycznia
Czas, który codziennie możesz poświęcić serwerowi: 4 - 5 godzin
Otrzymane kary na serwerze: brak
Długość gry w minecraft: 3 lata
Czy pełniłaś jakąś funkcję na innym serwerze: nie
Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Tak : Mam mikrofon oraz skype
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Inquisitor4K, N_Thinker
Obecni Moderatorzy (wymień): Slou, TheZiomej, _Diamentowa_
Obecni CzatModeratorzy (wymień): brak
Komendy KidModa/Czatmoda: 
KidModerator

/kick ( nick ) ( powód )

/tempmute ( nick ) ( czas ) (powód )

/jail (nick) cela1 (powód)

CzatModerator

/kick (nick) (powód)

/tempmute (nick) (czas) (powód)

/mute (nick) (powód)

/jail (nick) cela1 (powód)

/cc (czyszczenie czatu)

/comment (nick) ( treść ) 
Obowiązki KidModa/CzatModa:
 
- Rozwiązywanie sporów innych graczy
- Być na każde zawołanie adminów
- Trzymać porządek na chacie

Czy znasz jakieś bugi/błędy serwera:

Nie

Gdzie znajduje się regulamin: na forum - komenda /regulamin

Dlaczego właśnie ty: Ponieważ gram na serwerze dość długo, pomagam graczom, nie wdaje się w kłótnie ,lecz staram się je rozwiązać.


Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Ola. Uwielbiam programować Uśmiech W wolnym czasie gram w różne gry MineCraft , CS:GO. Moje Hobby : Interesuję się architekturą , śpiewam. Uprawiam różne sporty (np:. Tenis) Chodzę do gimnazjum oraz szkoły muzycznej. 

#2

Nie wiem... ale mam przeczucie że trochę skopiowałaś ode mnie :/ nie widziałam żebyś aktywna była Smutek ani na forum ani w grze. Więc jestem na nie.
Powodzenia
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#3

Nie kojarzę Cię wcale... Kilka razy mignął mi Twój nick w grze, ciężko jest cokolwiek stwierdzić. Na forum też rzadko się udzielasz.
Neutral/nie.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#4

Widziałam Cię rzadko na survivalu, za to na creative częściej, ale nie zauważyłam byś pomagała innym. Na forum się nie udzielasz. Z tego co wiem nie jesteś zbyt znana na serwerze, nie wiem co jeszcze o Tobie dodać, ponieważ Cię nie znam na tyle dobrze aby Cie oceniać. Więc jestem na nie.

#5

Nigdy nie widziałam cię na chacie w grze. Nigy nie widziałam cię na forum. Twoje podanie mnie nie przekonało. Jestem na NIE


#6

Na survivalu rzadko kiedy Cię widać, ale na creative już częściej. Nie udzielasz się na forum. Nie widzę, żebyś pomagała też graczom... Więc jestem na neutral/nie. Powodzenia Oczko

#7

Zupełnie nie kojarzę Ciebie. Na forum też nie udzielasz się. Słabo napisane trochę podanie ;/ jestem na nie.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#8

Podanie odrzucone, wyżej masz podane powody.

Jeśli Ci zależy to pokaż, że się nadajesz.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości