Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] Madelaine

#11

Podanie napisane czytelnie i poprawie. Wiek taki jak ja, tyle że ja miałam rok mniej jak składałam tu podanie Oczko Jesteś osobą dojrzałą i widać po Twoim pisaniu i zachowaniu na grze co również plusuje. Odbieram Cię jako osobę wesołą i pomocną a takich ludzi nam trzeba. Staż na serwerze nie za długi ale wedle zasad powinien być minimum 2 tygodnie które Ty już jakiś czas temu przekroczyłaś więc się nie czepiam Język A i kolejna sprawa, ortografia nie sprawia Ci problemu co bardzo mnie cieszy Oczko Jestem jak najbardziej na tak i mam nadzieję że sprawdzisz się jeśli dostaniesz szansę Uśmiech

#12

Jestem na tak kochana!
Miła, pomocna, udziela się na forum i w grze, zna komendy, podanie super... co by tu więcej wymieniać? Duży Uśmiech

#PisanieZTelefonu
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#13

Kochani jesteście wielcy, nie spodziewałam się, że aż tyle osób się wypowie. Jestem z wami co prawda krótko ale nigdzie nie czułam się tak dobrze Oczko
Dziękuję Wam za każdą opinię.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#14

Jesteś stosunkowo nową osobą, ale zdążyłaś już przedstawić dość szczegółowo siebie i pokazać, że jesteś w stanie spróbowania swych sił w administracji.
Liczę, że nasza współpraca będzie pomyślnie przebiegała. Powodzenia.

Podanie przyjęte
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości