Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] Marika07

#1
Duży uśmiech 

Nick w grze: Marika07

Wiek:

Staż na serwerze: Od ok. 20 września 2016 roku.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Od 1 do 6 godzin.

Otrzymane kary na serwerze: Brak

Długość gry w minecraft: 3 lata

Czy pełniłaś jakąś funkcję na innym serwerze? Nie pełniłam żadnych funkcji.

Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Posiadam sprawny mikrofon i konto na Skype oraz na Discord.

Obecni Administratorzy: MiroTcz, Inquisitor4K, N_Thinker

Obecni Moderatorzy: TheZiomej, _Diamentowa_, Slou.

Obecni CzatModeratorzy: Brak.

Komendy KidModeratora/CzatModeratora:
Komendy KidModeratora: 

/kick | nick | powód
Przykład: Gracz o nicku Janusz spami na czacie.
/kick Janusz spam
/tempmute |nick | czas | powód|
Przykład: Gracz o nicku Janusz mimo kick`a dalej spamił na czacie.
/tempmute Janusz 10m spam

Komendy CzatModeratora:

/kick (opisany powyżej)
/tempmute (opisany powyżej)
/mute | nick | powód
Przykład: Gracz o nicku Janusz spamił mimo swoich kilkunastu upomnień i wymierzonych czasowych karach (tempmute).
/mute Janusz spam
/jail | nick | cela1 | powód
Przykład: Gracz o nicku Janusz nękał graczy.
/jail Janusz cela1 nękanie graczy.
/cc (czyszczenie czatu)
Przykład: Nagle boty zaatakowały serwer.
/cc
/comment |nick | uwaga/ostrzeżenie
Przykład: Gracz Janusz wyzywał dwa razy gracza Michał.
/comment Janusz wyzywanie graczy

Dodatkowo:
KidMod: /kit KidMod
CzatMod: /kit CzatMod

Obowiązki KidModa/CzatModa:

1. Znajomość craftowania itemów, (Np. jak scraftować blok dźwiękowy?),
2. Znajomość linków, (Np. Jaki link do forum?),
3. Znajomość pluginów, (Np. Jak schować peta?),
4. Dbanie o czystość na czacie,
5. Dostępność dla graczy i innych członków Administracji,
6. Informowanie Administracji o występujących błędach w grze/stronach serwera itp,
7. Pomaganie graczom,
8. Pomaganie w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera?: Nie znam.

Gdzie znajduje się regulamin?: Regulamin znajduje się w grze pod komendą /regulamin lub w zegarze "menu" ►  "regulamin", a na forum pod linkiem: http://forum.mineworld.pl/showthread.php...41#pid7741

Dlaczego właśnie Ty?: Ponieważ lubię pomagać i myślę że jestem dość pomocna. Nie przeklinam, staram się być przyjacielska, dobrze umię ortografię i nie wyzywam. No i oczywiście - chcę spróbować też swoich sił w tej roli. 

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Nazywam się Marika. Lubię rysować,  jeździć na rowerze, pływać, grać w Minecraft i długo by tak wymieniać... Lecz najczęściej chyba gram w Minecraft i rysuję. Bardzo kocham też zwierzęta - lecz u siebie w domu żadnych nie mam. Raczej dobrze się uczę, moją ulubioną lekcją w szkole jest polski i angielski. Uwielbiam grać na MineWorld z moimi internetowymi jak i nie-internetowymi przyjaciółmi.

Do zobaczenia w grze! Duży Uśmiech

#2

Jestem na Tak Język
Jesteś fajna, miła pomocna i nie kłopotliwa
Powodzenia
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#3

Znam dość długo Marikę i widzę postęp w jej zachowaniu. Ładne podanie, estetyczne i widać, że się starałaś. Bardzo dobrze umiesz ortografię i dobrze się z Tobą gra. Nie przedłużając jestem na TAK.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#4

Pod względem wyglądu podanie jest napisane super, bardzo przejrzyście i estetycznie.
Nie znam Cię za dobrze, z tego co jednak zauważyłam jesteś bardzo miła, nie kłócisz się na czacie, pomagasz tworzyć piękne miasto na cv. Jesteś kreatywna i spokojna.
Jestem jak najbardziej na tak.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#5

Znam cię od długiego czasu i wiem, że jesteś prawdomówna, można tobie zaufać, jesteś wzorem w zachowaniu dla innych graczy oraz potrafisz z każdego zrobić sobie przyjaciela. Podanie jest napisane estetycznie a podanie przykładów zachowania przy opisie komend tylko dodaje mu wiarygodności. Osobiście jestem na tak i mam nadzieję, że ujrzę cię jako nowa osoba w ekipie sieci serwerów MW.

#6

Ładnie napisane podanie. Mimo młodego wieku jesteś ogarnięta z MC. Nie zauważyłam żebyś polowała na słabszych graczy czy komuś ubliżała na czacie.

Jstem na tak.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#7

Jesteś wspaniałą osobą, miłą dogadaną i pomocną. Nie miałam z Tobą nigdy żadnych problemów i nieprzyjemnych akcji, często widzę Cie w grze i na forum więc nie widzę przeszkody abyś została członkiem Administracji.
Jestem oczywiście na tak ^^

#8

Dziękuję wszystkim za oceny ^^

#9

Nie mam konkretnych zastrzeżeń. W podaniu jest kilka błędów językowych. Dostaniesz szansę wykazania się, wykorzystaj ją dobrze.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości