Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie]ProSeparatysta

#1

1.Nick w grze: ProSeparatysta
2.Wiek:14
3.Staż na serwerze (od kiedy gram): Listopad 2016r (1 konto simon1234)
4.Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:do 4-5 godzin.
5.Otrzymane na serwerze kary:nie pamiętam abym otrzymał karę.
6.Długość gry w Minecraft:Nieoficjalnie zacząłem w 2012r i grałem około rok,a Oficjalnie koniec Października 2016
7.Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze:Nie
8.Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord:tak/mikrofonu nie posiadam bo mam pc ale zamierzam kupić mikrofon.
9.Obecni Administratorzy (wymień):N_Thinker,Inquistor4K,MiroTcz
10.Obecni Moderatorzy (wymień):Slou,TheZiomej,Animekowa,Ladykotka,_Diamentowa_
11.Obecni Czat Moderatorzy (wymień):brak
12.Komendy KidModa/CzatModa:/kick Nazwa Gracza  Powód
/tempute Nazwa Gracza  Czas trwania Tempmute'a   Powód 
 /mute  Nazwa Gracza Powód
/jail (więzienie) Nazwa Gracza cela 1  Powód
/cc (Czyli Reset czatu bo ktoś np spamuje czat albo botuje.)
/comment Nazwa Gracza Treść     - Czyli Uwagi/Ostrzeżenia dla graczy żeby nic głupiego nie robili co miało by wpłynąć na jakość gry na serwerze,np przeklinanie,Uwagi widoczne są na stronie z banami serwera,---> http://bans.mineworld.pl

13.Obowiązki KidModa/CzatModa:Bycię optymistyczno-sympatycznie otwartym dla graczy.Pomaganie Graczom w sprawach typu czy da się enchantować łuk w kowadle lub kiedy i jak sie zdobywa jajo ender dragona,itp.
Wyjaśnienie jak zabezpieczyć działke co gdzie sie znajduje np.Sklep jak można sie do niego dostać, za co można kupić coś itp.
D)Dbanie o Stabilny i Czysty Czat.
E)Informowanie Administracji o wszelkich usterkach technicznych serwera.
14.Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera:Nie znam.
15.Gdzie znajduje się regulamin:Na Forum serwera---> http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4
16.Dlaczego właśnie TyJęzykoniważ zawsze marzyłem o tym aby wesprzeć serwer i wejść w jego życie i zapisać się w historii,Krótko mówiąc uczestniczyć w  rozwoju serwera.
17.Opisz siebie (minimum 6 zdań):Nazywam się Szymon,Mieszkam na Podlasiu,Moim hobbym jest chodzenie z wykrywaczem metali po swoich polach i szukanie monet,karabinów,pierścionków i tak dalej.. Moje hobby sprawia mi wielką radość ,najlepszy jest moment kiedy przecieram monetę i patrze jaka to moneta z którego roku ,z czego jest wykonana,z jakiego kraju pochodzi.Ale moim 2 hobbym jest właśnie Minecraft Duży Uśmiech.On daje mi relaks poza szkołą,pomaganiem rodzicom itp.Duży Uśmiech.Ten Serwer zaimponował mi swoją atmosferą,życzliwością graczy,a także pomocnością.
=ProSeparatysta=

#2

Dobra po pierwsze gubię się trochę w tym podaniu.... Płacz ze śmiechu Po drugie o co chodzi z tymi "A" "B"? Np jak masz długość gry w minecraft to masz coś takiego: ":A)" Jak był na serwerze gracz QWEJTEREK to z tego co pamiętam on każdego wyzywał, a ty mu tak "troszeczkę" oddawałeś. A ogólnie to fajnie się z tobą gra. Dostajesz ode mnie neutral Oczko

#3

(20-06-2017, 20:52 PM)Marika07 napisał(a): Dobra po pierwsze gubię się trochę w tym podaniu.... Płacz ze śmiechu Po drugie o co chodzi z tymi "A" "B"? Np jak masz długość gry w minecraft to masz coś takiego: ":A)"  Jak był na serwerze gracz QWEJTEREK to z tego co pamiętam on każdego wyzywał, a ty mu tak "troszeczkę" oddawałeś. A ogólnie to fajnie się z tobą gra.  Dostajesz ode mnie neutral Oczko

To są podpunkty ,Droga Mariko Duży Uśmiech
=ProSeparatysta=

#4

Bardzo Cię lubię burmistrzu, ale z mojej strony neutral taki pomieszany z nie.. Podanie troszkę zepsute tymi podpunktami.. Bar
[Obrazek: b55221c559007.png]

#5

Masz bardzo ciekawe hobby Uśmiech
Jesteś mocno zaangażowany w miasto na cv, uważam, że jako moderator sprawdził byś się równie dobrze, jedyne "ale" to żebyś opanował chaotyczność wypowiedzi.
I tak, także Ci lubięDuży Uśmiech  jestem na tak.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#6

(20-06-2017, 21:06 PM)TheZiomej napisał(a): Bardzo Cię lubię burmistrzu, ale z mojej strony neutral taki pomieszany z nie.. Podanie troszkę zepsute tymi podpunktami.. Bar

Masz rację,to było nie przyswoite ,no ale pisałem te podanie o około 21:30 gdzie człowiek zaczyna nie sensownie myśleć.Podpunkty Usunięte Duży Uśmiech
=ProSeparatysta=

#7

Lubię ciebie, lecz za mało aktywny jesteś. Nadawał byś się na kidmoda gdybyś trochę nadrobił aktywność i lekko częściej spędzał czas na survivalu. Jesteś calkiem spoko ale jak już mówiłam popracuj nad swoją aktywnością.
NEUTRAL...
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#8

Jak dla mnie nie za bardzo postarałeś się pisząc to podanie. Jest słabo sformatowane przez co ciężko się je czyta. Kolejną sprawą jest to iż administracja powinna być neutralna wobec graczy a Ty nie raz już wchodziłeś z graczami w jakieś niepotrzebne dyskusje i mini-konflikty itp. Zdarzało się iż w przypadku gdy podejrzewałeś kogoś o oszustwo, mimo moich próśb abyś zgłosił to na forum umieszczając tam dowody w postaci np screenów Ty ignorowałeś moje prośby i sam "wymierzałeś sprawiedliwość" danemu graczowi wedle swoich zasad i swojego widzimisię. Może i jesteś lubianą  osobą ale według mnie to nie wystarczy żeby dostać się do administracji. Jestem na nie.

#9

(21-06-2017, 12:22 PM)Ladykotka napisał(a): Jak dla mnie nie za bardzo postarałeś się pisząc to podanie. Jest słabo sformatowane przez co ciężko się je czyta. Kolejną sprawą jest to iż administracja powinna być neutralna wobec graczy a Ty nie raz już wchodziłeś z graczami w jakieś niepotrzebne dyskusje i mini-konflikty itp. Zdarzało się iż w przypadku gdy podejrzewałeś kogoś o oszustwo, mimo moich próśb abyś zgłosił to na forum umieszczając tam dowody w postaci np screenów Ty ignorowałeś moje prośby i sam "wymierzałeś sprawiedliwość" danemu graczowi wedle swoich zasad i swojego widzimisię. Może i jesteś lubianą  osobą ale według mnie to nie wystarczy żeby dostać się do administracji. Jestem na nie.
Fakt ale jak widzisz mój "wymiar sprawiedliwości" dał radę  i teraz ten gracz który obrażał i wgl,siedzi cicho i nie przeklina od tej pory i nie uprzykrza nikomu gry.A że zrobiłem po mojemu to tylko dlatego że musiałem bronić mieszkańców  Interpolu przed obrażaniem ich dobrego mienia,w Ten sposób w kilka minut gracz wyszedł i na 2 dzień przeprosił Duży Uśmiech,Jakbym był w administracji  musiałbym sie dostosować,nie zabijam graczy.A podanie "nieciekawe" tylko dlatego że pisałem o początku 22gdz gdzie zaczynam przysypiać i powoli niesensownie myśleć.Gram od dłuższego czasu na tym serwerze (wliczając moje 1 konto (simon1234). I jak widać zdobyłem zaufanie graczy którzy lubią mnie.
=ProSeparatysta=

#10

To dlaczego nie napisałeś tego podania wcześniej? Twoje tłumaczenie, że podanie "nieciekawe" (jak napisales) tylko stwierdza to, że się nie postarałeś.. To moje zdanie..
[Obrazek: b55221c559007.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości