Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie]ProSeparatysta

#11

(21-06-2017, 13:47 PM)TheZiomej napisał(a): To dlaczego nie napisałeś tego podania wcześniej? Twoje tłumaczenie, że podanie "nieciekawe" (jak napisales) tylko stwierdza to, że się nie postarałeś.. To moje zdanie..

ale wszedłem na forum ,o 20:40-21:20 i potem wszedłem na serwer  i Madelaine zaproponowała mi żebym też napisał,pisałem przez jakieś 30min w notatniku i pomyślałem zę jak sie postaram i dodam te podpunkty to będzie lepiej wyglądało ale potem jak na forum wstawiłem to było do bani i poszedłem spać a rano zobaczyłem no i nie chciałem poprawiać zeby komentarze miały sens .

A pozatym nie ocenia sie człowieka po podaniu.A po tym jakim on jest  ,To jest  nie fair ze ocenia się po podaniu.
=ProSeparatysta=

#12

Popracuj trochę nad sobą, pokaż że potrafisz się dobrze zachować w pewnych sytuacjach. Mogę ci dać szansę w przyszłej edycji jeśli będziesz aktywny.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#13

(21-06-2017, 17:15 PM)MiroTcz napisał(a): Popracuj trochę nad sobą, pokaż że potrafisz się dobrze zachować w pewnych sytuacjach. Mogę ci dać szansę w przyszłej edycji jeśli będziesz aktywny.

Dziękuję Macieju Duży Uśmiech
=ProSeparatysta=




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości