Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Miasto II Edycje v.2

#1

Uwaga! 
  Rozpoczęła się II Edycja i Zacząłem budować miasto.
                W tym wątku chciałbym się dowiedzieć Kto z was , lub mieszkańców którzy mieszkali w moim mieście podczas I Edycji , chcieli by dołączyć do tego miasta które jest teraz,.

             Pod tym wątkiem prosiłbym aby zainteresowani , napisali swój nick w grze oraz czy byli w mieście podczas I Edycji.
                  Nie będę odpisywał na forum tylko będę rozmawiał z wybranymi graczami podczas rozgrywki.Jeżeli do kogoś nie napisałem , oznacza to , że jeszcze się zastanawiam lub odrzuciłem wniosek o przyjęciu danego gracza do miasta,. 
        Proszę zainteresowanych o "pośpiech" , ponieważ muszę wiedzieć kto chciałby dołączyć do miasta , jak najszybciej , więcej informacji zdobędziecie pytając się mnie podczas rozgrywki , Pozdrawiam i powodzenia Duży Uśmiech
Odpowiedz

#2

Nick: Ziomej
Czy byłem w mieście na I edycji: Tak, należałem do miasta podczas 1 edycji Oczko
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#3

Pisałem ci już żebyś poczekał z wątkiem zanim powstanie odpowiedni do tego dział.
(teraz już nie usuwaj)
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#4

Nick: Makkev

Tak byłem w pierwszej edycji członkiem miasta Płacz ze śmiechu
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

#5

NickDuży Uśmiechamexti
Tak byłam w mieście
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz

#6

Nick : Popcorneyto
Tak byłem podczas I Edycji w mieście Duży Uśmiech Kto mnie nie pamięta? Płacz ze śmiechu
[img=300x300][Obrazek: 2017-05-26_18.57.04_png_300x300_q85.jpg][/img]
Odpowiedz

#7

Nick: polamparta
Byłam w mieście podczas I edycji, ale się wypisałam

Odpowiedz

#8

Nick: Marika07
Byłam w mieście podczas 1 edycji

(kurde spóźniłam się trochę)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości