Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja w sprawie działek

#1
Żarówka 

Ostatnio spacerowałam sobie po naszym serwerze i natknęłam się na wiele działek użytkowników, których dawno bądź nigdy nie widziałam na naszym serwerze (czyli grają mało bądź nie grają już wcale) a ja bywam często więc wątpię żebym się z nimi mijała. Ale do rzeczy Język

Moja propozycja: co powiecie na to żeby kasować działki graczy którzy nie logują się dłużej niż miesiąc? Uważam iż bezsensowe jest trzymanie takich nieaktywnych działek bo zajmują one miejsce (krajobraz) który ktoś inny mógłby wykorzystać. Wiadomo, że jak ktoś będzie np. wyjeżdżał lub będzie wiedział o dłuższej nieobecności wtedy informuje o tym administrację i jego działki pozostają nieruszone Uśmiech

Proszę o wasze opinie na ten temat i informacje od administracji czy istnieje w ogóle możliwość monitorowania czasu nieobecności graczy na serwerze i również co administracja sądzi o tym pomyśle.

#2

No mi się to bardzo podoba, bo moja przyjaciółka chciała mieć działkę niedaleko mnie, ale była tam działka kogoś (nie pamiętam nicku) i zajmowała ona BARDZO dużo przestrzeni, a danego gracza nigdy nie widziałam. O i jeszcze, gdy ktoś ma bana na miesiąc lub dłużej np. taki xXMINECRAFTPROXx, to jego działka nie byłaby usuwana. Co do propozycji to jestem na tak Oczko
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Kwestia działek jest jasno wyjaśniona w tym temacie:
http://forum.mineworld.com.pl/showthread.php?tid=22

Działki osoby niekatywnej od 28 dni wzwyż mogą zostać usunięte. Nie odbywa się to automatycznie, bo nie istnieją do tego narzędzia, poza tym byłoby to potencjalnie bardziej szkodliwe.  Mamy dostęp do informacji o aktywności graczy, więc można pokasować co poniektóre działki.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#4

No dobrze, mogą zostać usunięte ale nie napisane, że na pewno a ja bym chciała żeby to było robione a nie może robione Język
Jestem chętna pomóc przy tego typu pracach ale znając życie takiej mocy nie będę mogła posiąść Smutek

#5

Nie będziemy stosować sztywnej reguły bezwzględnego kasowania działek (jest to niewykonalne) osób nieaktywnych; jeśli ktoś widzi takie dzialki może je zgłosić do admina, który zbada sprawę. Możliwe jest utworzenie listy potencjalnie nieaktywnych osób w pewnym wątku. Gracze wpisywaliby nicki takich osób, a np. raz na pewien okres czasu odbywałoby się sprawdzanie na podstawie takiej listy i ewentualne usuwanie działek. Wtedy możnaby osiągnąć pewną ciągłość w temacie kasacji nieaktywnych działek i każdy mógłby przy tym pomóc.
Zarządzanie działkami w tym zakresie to zadanie ściśle związane z bezpieczeństwem serwera i wymaga wysokich uprawnień.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#6

To gdzie na forum utworzymy taką listę do wpisywania graczy których uważamy za nieaktywnych?

#7

Jutro pojawi się odpowiedni wątek z instrukcjami postępowania.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości