Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Nowości

#1

Witam , w tym wątku zarządca miasta będzie informował mieszkańców o nadchodzących zmianach w mieście.
Odpowiedz

#2

Uwaga! Drodzy mieszkańcy , Informuje , że w mieście postawione zostały targowiska na których gracze będą mogli się wymieniać ze sobą surowcami Uśmiech
Odpowiedz

#3

27.07.2017r.

   Informuję , że planuje "przenieść" miasto w inne miejsce , Jeżeli ktoś ,chce, może przekazać surowce na budowę oczekiwany jest coblestone , Dioryt , Andezyt.
Odpowiedz

#4

Jak wejdę na MW i się spotkamy online to Ci dam co mam z tego materiału Płacz ze śmiechu (nie potrzeba mi)
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#5

Drodzy Mieszkańcy Miasta Niebiańskiego Ognia!!!

    Tym razem , chciałbym was poinformować , że Niedługo , Miasto się wzbogaci o dodatkowe prowincje! , Miasto Niebiańskiego Ognia , będzie się składać z 1 Miasta głównego które pod swoją opieką będzie miało pozostałe 2 miasta! , Informuję również , że tak jak wcześniej obiecywałem , miasto będzie bardziej rozwinięte!!
    Więc Planowałem , aby w miastach , gracze mogli zakładać swoje gwardie , zakony , oraz , aby mogli pracować jeśli chcą , lecz jest to jeszcze w planach tak samo jak system podatkowy , który zapoczątkuje podatki(nie będą duże) , lecz tak jak przed chwilą wspomniałem , na razie jest to w planach! , Miasto Niebiańskiego Ognia będzie posiadać także nowy regulamin! Zapowiadają się wielkie zmiany w mieście więc radzę siedzieć cierpliwie i oczekiwać nowości Duży Uśmiech
Odpowiedz

#6

Super jest jakieś wgl miejsce w mieście bo chętnie pomieszkam.
Ludzie, przecież tu nikogo nie ma.
Odpowiedz

#7
Duży uśmiech 

Drodzy obywatele miasta Niebiańskiego Ognia! Przychodzę do was z nowiną , że w krótce zostanie wybudowane miasto główne! Duży Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości