Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Makkev

#1

Witajcie, z uwagi na to iż dzisiaj wtorek, wrzucam dla Was kolejny wywiad, gracz Makkev który go nam udzielił chciał żebyście lepiej go poznali co bardzo mnie cieszy, zapraszam więc do czytania Uśmiech

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Makkev: Hej nazywam się Maksymilian ale przyjaciele mówią na mnie ,,Maks". Jak już wiecie mój nick w MC to ,,Makkev".  


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Makkev: W wolnych chwilach gram w MC np. Na MW. I często robię zdjęcia i czytam książki. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Makkev: Moje hobby to robienie zdjęć oraz kolekcjonuje różnego rodzaju gry na pc. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Makkev: Ogólnie to boje się śmierci oraz ciemności, a kiedyś jak byłem mały bałem się też zombie. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Makkev: Moja przygoda zaczęła się rok temu w marcu, a MC poznałem w 2012. Płacz ze śmiechu 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Makkev: Gadałem akurat na Skype z Damexti a ona szukała jakiś serwerów ze surwiwalem i znalazła właśnie MW. I tak zaczęła się moja przygoda. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Makkev: Moim zdaniem jeśli chodzi o drugą  edycje to spawn i wszystko co się na nim znajduje. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Makkev: Najbardziej jeśli chodzi o drugą edycję, to podobają mi się ogromne drzewa na spawnie. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Makkev: Zazwyczaj od kiedy jest nowa edycja to zbieram surowce i level na enchanty na zbroję,miecze i szukam papug z Damexti. Też zbieram nowe osiągnięcia jakie doszły w wersji MC 1.12. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Makkev: Mnie denerwują creeper'y i szkielety. A raczej nic bym nie zmienił. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Makkev: Raczej nikt. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Makkev: Najczęściej czas na serwerze przebywam z Damexti, _BlackShield_ , moim bratem ,,Loyd78" i Marika07. 


13) Jak powstał twój nick?

Makkev: Mój  nick powstał od trzech pierwszych liter mojego imienia i  starego przezwiska. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Makkev: Marzę żeby mieć kiedyś pierwsze miejsce na evencie może być piątkowy event. Oczko 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Makkev: Ja akurat za bardzo to nie umiem budować, więc nie mam raczej żadnej budowy wartej podziwu. Płacz ze śmiechu 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Makkev: Grałem na serwerze surwiwal SG z Damexti i budowaliśmy tam dom. 

17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Makkev: Raczej nic. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Makkev: Chcę pozdrowić Damexti, Marika07,_Diamentowa_, _BlackShield_ i administrację. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Makkev: Dziękuje za przeczytanie słów napisanych prze ze mnie. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Makkev: Ja również dziękuje. Oczko
Odpowiedz

#2

Popełniłem mały błąd w 7 pytaniu Język
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości