Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Znikające bloki

#1

Prosta sprawa. Chodzi mi o to, że wiele osób chodząc po endzie i budując się między wyspami bądź budując się w netherze nad lawą trafiło na ten bug tracąc przy tym swoje itemy. "Skradając się" stawiali bloki i na niego wchodzili, ale po chwili ten blok znikał i spadało się w dół. Tak, doświadczyłem tego i nie straciłem niczego wartościowego(oczywiście oprócz levelu), ale co z innymi graczami?
"Życie, życie jest nowelą."

#2

To nie jest bug tylko coś co dosyć często łączy się z tego typu grami online i dużymi serwerami survival. Jeśli gracz wykona jakieś interakcje szybciej niż serwer będzie w stanie je przetworzyć wraz z tysiącami innych wątków to taka sytuacja o której piszesz może mieć miejsce. O ile krótko po starcie edycji był widoczny problem z cofaniem zdarzeń tak teraz sytuacja jest lepsza i poprawia się z dnia na dzień co było możliwe dzięki różnym interwencjom. Twój przypadek nie powinien zdarzać się obecnie często, ale zgodzę się z tym, że może mieć miejsce. Na chwilę obecną mogę zasugerować nie spieszyć się bardzo z szybkim budowaniem "mostów" w endzie i netherze (lub gdziekolwiek indziej) i ryzyko problemu powinno się zminimalizować.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości