Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga

#1

chce wniesc skarge na supermoderatora Animekowa zmutowala mnie za nic chcialem sie jej spytac tylko z kim rozmawia na discordzie a zara mnie zmutowala pozniej mi cos mowi ze czemu sam nie napisze do niej z jakas tam sprawa tylko kims sie wysluguje (mialem muta) i nie moge pisac wtedy na msg nwm czy cos zepsuliscie czy co bo jeszcze niedawno moglem pisac na msg podczas muta
mam nadzieje ze cos z tym zrobicie

#2

to chyba zart Płacz ze śmiechuD a co jak powiem, ze ktos mnie wyzwal to od razu ban?
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Aha Płacz ze śmiechu
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#4

Najpierw trolujesz ludzi na czacie a potem zaczepiasz mnie, spamisz na czacie "////////////////////////////////? nie widziałam tam żadnego podpisu niżej "sorka klawiatura mi się zacieła" czy coś, dostałeś muta na 10min za trolowanie na czacie a obruszyłeś się jakby ktoś ci połowę swini zakosił. Tekst ze ci pw nie działa po mucie mnie nadal bawi, jakoś wszyscy zawsze mogą pisać zawsze tylko nie ty. Wysługiwanie się innymi osobami o unmute jest totalnie żałosne. Następnym razem jak MilkaHinka będzie stała w twojej obronie radzę żeby bardziej ogarnęła regulamin serwera i uważniej czytała czat zanim wyskoczy do mnie z nieuprzejmymi tekstami. Dostałeś po tym kolejnego muta jak zacząłeś wyzywać Leśnego na czacie.. też uważasz ze trolowanie ludzi i wyzywanie to jest taka błahostka że nie należał ci się mute?
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#5

a co ja bede pisal sorka bo mi sie klawiatura zaciela i jesli cie bawi to ze nie moge pisac na msg gdy mam muta to masz dowod

20 min mut byl Uśmiech
potem lesnemu powiedzialem zeby sie zamknal bo nie potrzebnie sie wtraca

#6

Błędem nie jest to, że nie możesz pisać msg mając mute, błędem jest to, że część osób może pisać mając mute. Od tej edycji mute ma być dotkliwszą karą, tak że być może w przypadku niektórych nie trzeba będzie "poprawiać".
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#7

Właśnie na screenie widać jeden z powodów muta i twoje "mówienie leśnemu żeby się zamknął"
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#8

Co do mojego udziału,Vixeri dostał głupawki i zaczął trollować na czacie.Po tym jak dostał 20 minutowego muta (Moim zdaniem za krótkiego) dalej nie przestawał trollować i wyskoczył z pretensjami do Animekowej. Ja ostrzegłem go żeby się ogarną bo smieszny nie jest i zaraz znowu dostanie mute po czym wyskoczył on do mnie z dość dziwnymi wyzwiskiem prymitywnego plemienia afrykańskiego. Uważam ze mute był zasłużony i skarga jest bezzasadna.

#9

ja uwazam ze nie powinienes sie wtracac w nie swoje sprawyUśmiech i gdzie tam widziales ze probowalem byc zabawny? bo ja nic nie widzialem i nie potrzebuje rozbawiac dzieci

jesli masz mnie mutowac za nic animekowa to spok lady napisala mi to co na ss jest
dobra z tym ze powiedzialem mu zeby sie zamknal to okej powinienem dostac muta na te 20 min ale za to ze napisalem \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ to dawac muta? rly ?i tak btw pod tym napisalem aha ktore w zupelnosci wystarczylo

#10

(21-07-2017, 02:05 AM)Animekowa napisał(a): Najpierw trolujesz ludzi na czacie a potem zaczepiasz mnie, spamisz na czacie "////////////////////////////////? nie widziałam tam żadnego podpisu niżej "sorka klawiatura mi się zacieła" czy coś, dostałeś muta na 10min za trolowanie na czacie a obruszyłeś się jakby ktoś ci połowę swini zakosił. Tekst ze ci pw nie działa po mucie mnie nadal bawi, jakoś wszyscy zawsze mogą pisać zawsze tylko nie ty. Wysługiwanie się innymi osobami o unmute jest totalnie żałosne. Następnym razem jak MilkaHinka będzie stała w twojej obronie radzę żeby bardziej ogarnęła regulamin serwera i uważniej czytała czat zanim wyskoczy do mnie z nieuprzejmymi tekstami.  Dostałeś po tym kolejnego muta jak zacząłeś wyzywać Leśnego na czacie.. też uważasz ze trolowanie ludzi i wyzywanie to jest taka błahostka że nie należał ci się mute?

Pisalam do ciebie z wlasnej woli nikt mnie o to nie prosil, nie wiem gdzie ty widzialas te nieuprzejmie teksty z mojej strony ale ok. Czytam uwaznie czas i czesto widzie ze administracja nie reakuje na to co sie dzieje na czacie.
Tak nie zauwazylam ze osoba wyzywajaca dostala mute za co przepraszam. Jednak to wciaz nie tlumaczy tego dlaczego Vixeri dostal tego mute na 20min czy tam 10min. Przepraszanie za to ze klawiatura sie zaciela to tak jakby przepraszac za to ze przypadkiem napisalo sie 'a'. Rozumiem jak by dostal tego muta wczesniej gdy zachowywal sie nie odpowiedno. Nastepny mute w 100% byl zaslusony.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości