Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga,przechodzenie przez drzwi

#1

Nick oskarżonego: ROberT
Nick Oskarżającego: dady_pl
Opis sytuacji: 
Dnia 20-07 2017 ok godziny 24 robert wbił do mnie do domu przez zamknięte drzwi.
Proponuje zablokować perle endu.

#2

To nie jest złamanie regulaminu więc nie widzę powodu zakładania wątku skargi, perły są i były, do gracza należy obowiązek zabezpieczyć sobie tak domek żeby nikt się do niego nie dostał ani poprzez używanie pereł jak i owoców refrenusa. A jeśli chcesz zaproponować usunięcie pereł to na propozycje graczy również istnieje odpowiedni wątek na forum.

#3

Ps. Była godzina 00:48
[Obrazek: giphy.gif]

#4

Co to za survival bez perel i referensu Płacz ze śmiechu typie jak ci sie cos nie podoba to kup domek na spawnie albo zbuduj na granicy a nie

#5

(21-07-2017, 14:02 PM)SimeR1337 napisał(a): Co to za survival bez perel i referensu Płacz ze śmiechu typie jak ci sie cos nie podoba to kup domek na spawnie albo zbuduj na granicy a nie

Tylko nie typie.Nie podoba mi się twoje wtrącanie się  jak sprawa cie nie dotyczy.

(21-07-2017, 05:59 AM)Ladykotka napisał(a): To nie jest złamanie regulaminu więc nie widzę powodu zakładania wątku skargi, perły są i były, do gracza należy obowiązek zabezpieczyć sobie tak domek żeby nikt się do niego nie dostał ani poprzez używanie pereł jak i owoców refrenusa. A jeśli chcesz zaproponować usunięcie pereł to na propozycje graczy również istnieje odpowiedni wątek na forum.

Perly o ile mi wiadomo służą do teleportowania,a to ze przechodzą przez drzwi,plotki itd.to chyba jest błąd gry,a wykorzystywanie błędów w grze już chyba nie jest całkiem legalne.

#6

Przechodzenie przez drzwi za pomoca perel nie jest bledem mc...
Jezeli ktos atakuje cie wchodzac do twojego domu za pomoca perly to nie rob skargi, bo to nie ma sensu. Musisz sam sobie z tym poradzic.
A tak w ogole, zle napisales nick Język


#7

dady_PL

jak ja nie mam sie wtrącać przecież ten wątek jest na forum a nie na prywatnych wiadomosciach c;

a tak wgl ja bardzo duzo uzywam perel i jakby mialy byc zablokowane to moge ci screana przeslac z moimi skrzyniami z perlami, to by sie zmarnowalo i 3h w endzie poszlo sie walic Język

#8

zablokujmy jeszcze miecze, kilofy tak, żeby nie dało się nimi bić/kopać kappa
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#9

(21-07-2017, 20:07 PM)_KoteQ_ napisał(a): zablokujmy jeszcze miecze, kilofy tak, żeby nie dało się nimi bić/kopać
  
Płacz ze śmiechu
Perły są dozwolone jak by co. Chyba każdy już to napisał Płacz ze śmiechu
[Obrazek: tIdU0C8.png]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości