Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Przedmiotowy zakrętas ;D

#1

Hej, moja poprzednia zabawa była nudna i ją usunąłem, ale za to mam coś ciekawszego. Chodzi w niej o to że wymyślamy jakieś dziwny przedmiot np. Laptop z woskiem , a osoba niżej pisze do czego mogło by to służyć.

Podaję przykład.  Picie z suszarką, a osoba niżej pisze (Chodzi o to że jak się obleje to suszarka może mnie wysuszyć) . I piszę kolejny przedmiot wymyślony przez siebie. Rozumiecie? To zaczynamy! Duży Uśmiech

Ja zacznę:

Śmietnik z przepaścią  Uśmiech

                                                                                                                                           Twórcy zabawy:
                                                                                                                                                Makkev
                                                                                                                                                     i
                                                                                                                                               N_Thinker
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

#2

śmietnik z przepaścią może działać w ten sposób, że przepaść jest na tyle długa, że żaden menel nie będzie okradał miasta ze śmieci Uśmiech

parówka nadziewana patyczkami do chińszczyzny

ps. nie ładnie kłamać, nie wymyśliłeś tego, tylko ja ci ten pomysł podsunąłem
Odpowiedz

#3

Chodzi o to żeby łapać za patyczki a nie parówkę po prostu żeby nie brudzić rąk.

Przepraszam jeszcze raz N_Thinker  :s




Laptop z talerzem  Oczko
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

#4

Gdy grasz możesz jeść bez zabrudzenia biurka
Trampolina z barem
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz

#5

Gdy jest się zbyt pijanym  nie trzeba się czołgać by wyjść z baru bo jest trampolina.



      Stary przegrzany komputer z mrożoną pizzą
Odpowiedz

#6

Żeby komputer był smaczny i chłodny

Długopis z pistoletem Płacz ze śmiechu
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

#7

W razie potrzeby na BOMBOWĄ lekcję,
Pizza z miniaturową mapą
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#8

Chodzi o to że jak zjemy całą pizzę to mamy mapę z innymi lokalami które sprzedają pizze.


Klatka z toaletą Płacz ze śmiechu
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz

#9

Gdy jakiemuś zwierzęciu w klatce zachce się do toalety to będzie ją miał

    Butelka z linijką
Odpowiedz

#10

Że jak się chce to można przyciągnąć do siebie picie jak chce się nam pić Płacz ze śmiechu


Lodówka z telewizorem
[Obrazek: tIdU0C8.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości