Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja

#11

(24-07-2017, 19:48 PM)button napisał(a): No bez  przesady, proszę ale jak widać prawda w oczy kole Oczko Święty on nie jest .
Tylko kolega niech przeczyta Regulamin punkt 3 !

3.W kwestiach nieuregulowanych należy stosować się do zasad dobrego wychowania oraz kultury. Nie obrażać i nie insynuować, nie pomawiać, nie prowokować konfliktów. Stosować się do poleceń administratora (lub osoby uprawnionej) zmierzających do rozwiązania problemu.

Oczko

Jeśli twoim zdaniem adam jest wulgarny czy też prowokuje ciebie to proponuję napisać skargę, zrobić screeny a nie mówić/pisać ze on prowokuje, bo bez dowodów kary nie dostanie.
Dodam jeszcze że wobec Adama jesteś nie miły co nie jest fajne.
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#12

Prędzej ty prowokujesz button , ja nie insynuuję , nie pomawiam i nie prowokuję , wulgarny też nie jestem , ostatnio nawet mnie posądzałeś  o cheaty ze względu na "sposub kopania" podczas gdy siedziałem na mojej wyspie i ekspiłem w ekspiarce. Jak już Damexti napisała , możesz zrobić skargę Oczko

"Tylko kolega niech przeczyta Regulamin punkt 3 !"
i
  Nie musisz przypominać mi regulaminu , znam regulamin prawie na pamięć Uśmiech   dodatkowo codziennie sobię regulamin przypominam. 

" Święty on nie jest ." 

        Każdy ma coś za uszami , a tak wgl. czy ja kiedyś powiedziałem , że jestem "święty" lub bez winy?

Wystarczająco się pogrążyłeś wspominając o regulaminie , "w kwestiach nie uregulowanych należy stosować się do zasad dobrego wychowania oraz kultury " yhm widać po wcześniejszych postach.

#13

Propozycja w tej chwili nie jest technicznie wykonalna. Może się to zmieni w niedalekiej przyszłości; jeśli tak to pojawi się informacja.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości