Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Współpraca [ TeamSpeak3 ]

#1

Witam Serdecznie!
Informacja dla Administratorów!
Posiadam serwer TeamSpeak3 licencja Non-Profit 512 slotów . Stoi on jak na razie pusty jest gotowy do użytku , przejdę do sedna sprawy  chodzi o to że  jest dużo graczy którzy chętnie posiedzieli by ze znajomymi rozmawiali i grali są osoby które mają też własny klan gildie ale nie mają gdzie siedzieć mój serwer teamspeak jest w 100% LEGALNY  nie wiem czy posiadacie własny serwer teamspeak3 jeśli tak to pewnie go opłacacie możemy się dogadać w sprawie współpracy  ja nie chce mieć żadnych korzyści mój serwer jest non-profit a wy mieli byście wszystko za darmo chodzi mi wyłącznie o to aby nie stał pusty , powstały by rangi jak i strefa Administracji i pomocy dla waszego serwera :Uśmiech resztę szczegółów możemy ustalić . Ip serwera to IpTs3.Pl proszę nie brać tego jako reklamę .

Serdecznie Pozdrawiam Vixa

Załączone pliki Miniatury
   

#2

Zamiast TeamSpeak serwer MW ma na discord grupę na której wszyscy rozmawiają, ale fajny pomysł Język
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#3

No bardzo fajny pomysł i jako że jestem członkiem administracji to jestem za.
Ja miałam problem z discordem ale już go nie mam.
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#4

Mamy Discorda.
Jestem na nie, Discord przysłania TeamSpeak'a. Oczko
[Obrazek: b55221c559007.png]

#5

MineWorld ma już swój serwer komunikacyjny, w dodatku bardziej nowoczesny i za darmo - Discord.
Nie widzę powodu dla którego mielibyśmy zawierać jakąś współpracę (darmowe i dobrej jakości serwery ts3 można też za darmo znaleźć w wielu miejscach). Jeśli ktoś jest prywatnie zainteresowany przebywaniem na tym serwerze to ok



P.S. Zły dział.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#6

Takie przebywanie na tej grupie Ts to było by tez przeciąganie naszych graczy na inne serwery. Mamy discorda i to nam wystarczy.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości