Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE]misiek

#1

Nick w grze: Vixeri
Wiek:16
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od lipca 2017r
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Do konca wakacji moge siedziec po 5 h do 7h dziennie Duży Uśmiech
Otrzymane na serwerze kary: Mute chyba 9 razy ale to tylko dla fejmu
Długość gry w Minecraft:3 lata
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: ADMIN
Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: SKYPE  i tak posiadam mikrofon
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Inquisitor4K, N_Thinker
Obecni Moderatorzy (wymień):Slou, _Diamentowa_, TheZiomej
Obecni Czat Moderatorzy (wymień): Ni ma
Komendy KidModa/CzatModa: /kick
/mute
/cc
/tempmute

Obowiązki KidModa/CzatModa: Pomoc graczom, dbanie o porzadek na czacie, zglaszanie bledow czy problemow adminom.
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Mozna schodzic po scianie buduja pod soba bloki
Gdzie znajduje się regulamin: Na forum
Dlaczego właśnie Ty: Duzo razy bylem jakis adminem ale to pare lat temu Płacz ze śmiechu
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mily, pomocny, kulturalny, cierpliwy, troll, szczery, mozna mi zaufac Duży Uśmiech

#2

Podanie mi się nie podoba, wygląda jakby zrobione było na odwal. Nieraz widziałam głupie teksty z Twojej strony, wyzywiska i przekleństwa również. Opis Ciebie - słaby, też mogę wypisać kilka epitetów, bez problemu. Animekowa i Ladykotka to Supermodzi, a nie modzi, z kolei Madelaine, Damexti i Marika to kidmodzi.
Na serwerze też grasz krótki czas.
Jestem na nie.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#3

Slou ale mod a super mod to nalezy do tej samej czesci troche nie trzeba pisac ze super mod to jest animekowa i ladykotka itd

#4

"Mute dla fejmu". No to jest po prostu śmieszne.... Wyzwiska i głupie teksty. Ja to KidMod, Damexti też i Madelaine również. Animekowa i Ladykotka to super modzi. Opis siebie strasznie krótki.

Jestem na nie.

#5

jeśli jest napisane, że masz wymienić modów, to masz wymienić modów, a nie supermodów i kidmodów, a na pewno nie w tym samym podpunkcie, bo widzisz - czatmoderatorzy już są oddzielnie
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#6

ale paczalem inne podania i tam tez bylo wypisane kidmoderatorzy i supermoderatorzy

a slou nawet nie dasz drugiej szansy czlowiekowi ja chce sie poprawiac i sie staram a ty nadal swoje

#7

Chyba sobie żartujesz...
NIE, NIE i jeszcze raz nie.
wyzywiska, glupie teksty..
Adminem chyba byłeś na serwie FreeAdmin Płacz ze śmiechuD
[Obrazek: b55221c559007.png]

#8

jesli nie wierzysz ze bylem to twoj problem ale bylem i to nie raz bylem adminem czy moderatorem ale to bylo pare lat temu

#9

W ostatnim czasie widzę poprawę zachowania, grasz mniej więcej tyle co ja na serwerze.
Podanie mogłoby być napisane staranniej i przede wszystkim opis siebie dłuższy.
Pozostaję neutralna.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#10

Podanie napisane bardzo słabo, zwłaszcza w ostatniej części -> "Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mily, pomocny, kulturalny, cierpliwy, troll, szczery, mozna mi zaufac"    -< to nie są zdania. Jak można zaufać komuś kto jest trolem?

Co do poprzednich podań napisanych przez ludzi to skład administracyjny był inny, np nie było supermodów.

Mogłeś się postarać bardziej w podaniu.

Jestem na neutral z przechyleniem na nie.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości