Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] PinkCoockie321

#1

Nick w grze: PinkCoockie321


Wiek: 13 

Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od Grudnia 2016

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Kiedy będą wakacje 3 - 6 godzin

Otrzymane na serwerze kary: Nie otrzymane

Długość gry w Minecraft: 2 lata

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Moderator

Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Mam mikrofon oraz konto na Skype

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz [b]N_Thinker[/b]

Obecni Moderatorzy (wymień): 
 
Mod :

Ziomej

_Diamentowa_

Slou

Super Mod :

Animekowa

Ladykotka

Kid Mod :

Marika07

Madelaine_

Damexit

Czat Mod :


Brak


Obecni Czat Moderatorzy (wymień): Nie kojarzę

Komendy KidModa/CzatModa: Prawa KidModeratora:
Dostęp do komend Kid Mod'a :
/Kick nick (powód)
/tempmute nick (czas) (powód)
 
 Dostęp do komend Czat Mod'a :
/Kick 
/tempmute
/jail
/cc





Obowiązki KidModa/CzatModa: 

-Dostępność dla graczy, potrzebujących pomocy

-Dbanie o porządek na czacie 

-Informowanie o błędach lub problemach na serwerze

Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Nie

Gdzie znajduje się regulamin: 
---> ---> http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4
Dlaczego właśnie Ty:
Ponieważ zarówno jak na Części Survival'owej jak i Kreatywnej powinna się znajdować osoba stale pilnująca porządku. Lubię rozwiązywać problemy lub pomagać innym w potrzebie.
Opisz siebie (minimum 6 zdań)
Nazywam się Ola choć od kilku lat udzielam się jako PinkCoockie. Uwielbiam budować, rozwijać swoją kreatywność na tym serwerze. Oprócz gry w MineCraft'a czasem programuję różne gry oraz gram na instrumentach , śpiewam lub gram tenisa. Moją pasją jest architektura którą rozwijam od 3 lat. Jestem osobą miłą ale czasem z charakterkiem. Staram się unikać używania słów nie cenzuralnych oraz wyzwisk. 

#2

A Inqu to już nie Admin? . . .
[Obrazek: b55221c559007.png]

#3

Nie wymieniłeś wszystkich adminów... od ostatniego podania nie zauważyłam zmiany.. nie pomagasz nikomu na serwerze jestes rzadko i jeśli chcesz rzeczywiście być w administracji to musisz się poprawić.. nie pisz podania byle co bo to nie ma sensu.
Popraw się wchodź częściej na serwer to bedzie dobrze.
Nie, powodzenia
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#4

Brak niektórych adminów. Podanie mi się nie podoba. Nie widzę cię za bardzo na serwerze a prawie co dziennie jestem online. 


Moja ocena to neutral z wielkim nachyleniem na nie  :s
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#5

Chciałam Powiedzieć ,że codziennie siedzę na serwerze po 5 godzin i dodałam ,że zajmowała bym się bardziej pilnowaniem na creative niż survivalu. I tak zapomniałam jednego z adminów po prostu o nim zapomniałam.

#6

Podanie napisane ok jednak kolor czcionki, wypunktowania i machniecie z adminem jest troszkę rażące. Widziałam Ciebie kilka razy na SV i wiem że częściej można Ciebie spotkać na CV. Nie byłam nigdy świadkiem jakiś negatywnych zachowań z Twojej strony. Mało Ciebie znam troszkę (mam brak czasu na grę z ludźmi i rozmowy żeby poznać graczy).


Masz bardzo fajne zainteresowania jak na swój wiek Oczko

Jestem za tym żeby dać Tobie szansę.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#7

Mała aktywność na forum i rzadko albo w ogóle nie widzę, żebyś komuś pomagała.. Jestem na NIE, rowniez jakiejś wielkiej różnicy nie widzę miedzy twoimi podaniami. Mam nadzieje, że nie będziesz miała mi tego za złe..
[Obrazek: b55221c559007.png]

#8

(26-07-2017, 17:40 PM)TheZiomej napisał(a): Mała aktywność na forum i rzadko albo w ogóle nie  widzę, żebyś komuś pomagała.. Jestem na NIE, rowniez jakiejś wielkiej różnicy nie widzę miedzy twoimi podaniami. Mam nadzieje, że nie będziesz miała mi tego za złe..

Zgadzam się z Ziomejem. Mała aktywność i nie pomagasz.
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#9

Co wy macie z tym wypisywaniem KidModów i SuperModów? Zapomniałaś o Inquisitor4k. Neutral z przechyleniem na tak

#10

Jestem na nie, powód już wymieniony to błędy w podaniu i jego forma, osobiście nie dałam rady go przeczytać za pierwszym razem ponieważ forma pisania i kolory raziły moje oczy. To że nie wymieniony został jeden z adminów świadczy o tym iż nie znasz struktury naszej administracji. Napisane jest "Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Kiedy będą wakacje 3 - 6 godzin" a co później? wakacje się skończą i skończy się aktywność? Potrzebujemy ludzi w administracji na dłużej a nie na chwile. Kojarzę Twój nick z serwera ale nic po za tym, ani nie widziałam żadnej pomocy z Twojej strony ani nic. Dodam jeszcze od siebie że rozbrajające jest iż w grze nick masz inny a na forum inny i jak ludzie mają kojarzyć Cię z forum z Twoim kontem z serwera? Tyle ode mnie.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości