Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] PinkCoockie321

#11

Ja rozumiem ,że na 20 osób w klasie siódmej jest dwóch najlepszych uczniów z średnią 5:30 ale w administracji powinny być osoby w wieku 18 lat , a ty ziomuś jaką miałeś średnią ?
[Obrazek: d5f15b8cad8d2.jpg]

#12

Button nie przeczytałeś uważnie podania... PinkCookie to dziewczyna a nie ziomuś....
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#13

Potrzebujemy osób, które będą wystarczająco aktywne teraz jak i również po wakacjach. Czy jesteś w stanie określić czy jest to możliwe w twoim przypadku?

Kolejna rzecz: Podanie. Sporo błędów. Przeczytaj ze zrozumieniem wzór i zastosuj się do niego, popraw estetykę.

Musisz być aktywna na forum. To oznacza, że powinnaś przynajmniej regularnie na nie zaglądać i mieć świadomość tego co się dzieje. Członek administracji powinien udzielać się w wątkach ważnych dla serwera.

Aktywność w grze: Z tego co wstępnie widzę powiela się z tym co piszesz (CV). Bądź dalej aktywna i pomagaj innym w miarę potrzeb.

Możesz napisać podanie za 2 tygodnie, wtedy ocenimy czy dokonałaś postępu. Jeśli będzie dobrze, dostaniesz szansę.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#14

Moim zdaniem, creative też jest częścią tego serwera i czy dla nie których "online" znaczy być tylko na survival'u, dla mnie nie i czasem jestem na serwerze po 5 godzin i chciałabym się zapytać co dla was znaczy pomoc. Mam nadzieję ,że nikogo nie uraziłam.

#15

(27-07-2017, 20:26 PM)Dziubas333 napisał(a): Moim zdaniem, creative też jest częścią tego serwera i czy dla nie których "online" znaczy być tylko na survival'u, dla mnie nie i czasem jestem na serwerze po 5 godzin i chciałabym się zapytać co dla was znaczy pomoc. Mam nadzieję ,że nikogo nie uraziłam.

Pomagać to znaczy odpowiadać na pytania osób potrzebujących ich, odpowiadać na pytania o serwerze, pisać komendy graczą którzy potrzebują ich np /pet
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#16

Cytat:Moim zdaniem, creative też jest częścią tego serwera i czy dla nie których "online" znaczy być tylko na survival'u, dla mnie nie i czasem jestem na serwerze po 5 godzin 


To super, rób tak dalej; mnie najbardziej interesują opinie osób grających regularnie na CV które mogą obiektywnie ocenić twoją aktywność tamże. Nie wyróżniasz się z tłumu mimo aktywnej gry + to co napisałem wyżej dyskwalifikuje cię na ten moment. Napisz podanie za 2 tygodnie. Będę obserwował twoje postępy.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości