Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


NewEnforcer

#1

Nick w grze:
  NewEnforcer


Wiek:
  22 lata


Staż na serwerze (od kiedy grasz):
  Od pierwszego dnia jego oficjalnego otwarcia


Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi:
  Zależności jaki dzień tygodnia, ale w przedziale 1-4h


Otrzymane na serwerze kary:
  brak


Długość gry w Minecraft:
  4 lata


Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze:
  Tak: Moderator


Obecni Administratorzy (wymień):
  
MiroTcz, Inquisitor4K, N_Thinker, _Maci13_


Obecni Moderatorzy (wymień):
  Stawcia


Obecni Czat Moderatorzy (wymień):
  brak


Komendy KidModa/CzatModa:
  kick, tempmute (kid)
  kick, tempmute, cc (czat)


Obowiązki KidModa/CzatModa:
  Pilnowanie porządku na serwerze, pomoc graczom oraz zapewnienie miłej atmosfery.


Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera:
  Wszystkie błędy jakie zaobserwowałem od razu zgłaszałem administracji. Na chwile obecną nie znalazłem nowych błędów.


Gdzie znajduje się regulamin:
  Forum, pod komendą /regulamin, menu serwera /menu>pomoc>regulamin


Dlaczego właśnie Ty:
  Dlaczego ja? Pewnie dla tego, że mam doświadczenia w pełnieniu funkcji na serwerze. Jestem osobą
kulturalną, którą ciężko wyprowadzić z równowagi.
  W życiu jak i w obowiązkach zawsze jestem bezstronny i 
 obiektywny.



Opisz siebie (minimum 6 zdań):
  Mam na imię Piotrek i mam 22 lata. Uczę się w szkole policealnej na kierunku technik elektroradiolog. Lubię odstresować się w minecrafcie, pogadać ze znajomymi i czasami zrobić jakiś
  projekt. Inne rzeczy jakie mnie interesują to kolarstwo, zwiedzanie i szeroko rozumiana turystyka.  Na co dzień pracuje w firmie wysyłkowej a w wolnych chwilach lubię pograć w grę Ingress.
  Staram się być zawsze miłym i pomocnym dla bliźnich.

#2

Cytat:Wiek: 
  22 lata
Dobry wiek Oczko
Cytat:Obowiązki KidModa/CzatModa: 
  Pilnowanie porządku na serwerze, pomoc graczom oraz zapewnienie miłej atmosfery.
Mogłeś to jakoś bardziej rozpisać, ale mniejsza o większość.
Cytat:Opisz siebie (minimum 6 zdań): 
  Mam na imię Piotrek i mam 22 lata. Uczę się w szkole policealnej na kierunku technik elektroradiolog. Lubię odstresować się w minecrafcie, pogadać ze znajomymi i czasami zrobić jakiś 
  projekt. Inne rzeczy jakie mnie interesują to kolarstwo, zwiedzanie i szeroko rozumiana turystyka.  Na co dzień pracuje w firmie wysyłkowej a w wolnych chwilach lubię pograć w grę Ingress. 
  Staram się być zawsze miłym i pomocnym dla bliźnich
Ładnie to napisałeś, bardzo ładnie Uśmiech

Jedyne minusy jakie udało mi się zauważyć to: 
- Mała aktywność na forum
- Mała aktywność na chacie (zależy kiedy).

Zostanę neutralna, chociaż blisko mi do TAK Oczko Jak tylko zobaczę, że udzielasz się na chacie to na pewno będę na TAK ^-^
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Polecam tego gracza, na innym serwerze pełnił funkcję moderatora wzorowo. Jestem na tak Duży Uśmiech

#4

Słabo znam tego gracza ale mimo tego pozytywnie go odbieram. Robi eventy na serwerze (w własnym zakresie), co pozytywnie mnie zaskoczyło. Jego wiek przemawia na jego korzyść. Nie zauważyłam żeby robił jakieś problemy na serwerze. Wydaje mi się osobą kulturalną a skoro napisał że trudno go wyprowadzić z równowagi to takich ludzi nam trzeba. Duży Uśmiech  Jeśli chodzi o forum to jak już zauważono, mało aktywny ale myślę że to nadrobi Oczko

Jestem za przyjęciem go na okres próbny Uśmiech

#5

(23-10-2016, 19:03 PM)Ladykotka napisał(a): Jeśli chodzi o forum to jak już zauważono, mało aktywny ale myślę że to nadrobi Oczko
Może się nie udzielam, ale za to wszystko czytam Oczko

#6

Zostaniesz przyjęty na okres próbny. 
Jeśłi uda Ci się dopełnić obowiązków i aktywności, którą zadeklarowałeś, zostaniesz na stałe.

Podanie przyjęte
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości