Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] Adam17052013

#11

Tak , daję gwarancję , że będę aktywny w wakacje,weekendy,święta tak jak napisałem w podaniu.

I podanie można traktować na poważnie

#12

Troszkę wiecej cierpliwości do ludzi i myslę że sie dobrze spiszesz w tej roli Uśmiech

#13

(27-07-2017, 09:21 AM)MiroTcz napisał(a): Kilka razy już "kończyleś grę", czy można na serio traktować podanie i czy dajesz gwarancję, że będziesz aktywny?

O właśnie o tym zapomniałem
[Obrazek: d5f15b8cad8d2.jpg]

#14

(27-07-2017, 18:29 PM)button napisał(a):
(27-07-2017, 09:21 AM)MiroTcz napisał(a): Kilka razy już "kończyleś grę", czy można na serio traktować podanie i czy dajesz gwarancję, że będziesz aktywny?

O właśnie o tym zapomniałem

Odpisałem powyżej na ten temat

#15

Takie zachowanie jak wracanie ,opuszczanie mogą świadczyć o zaburzeniach osobowości a co za tym idzie jesteś graczem nieprzewidywalnym a za razem potrzebujesz kontroli a to ty masz kontrolować ;-0
[Obrazek: d5f15b8cad8d2.jpg]

#16

(27-07-2017, 19:42 PM)button napisał(a): Takie zachowanie jak wracanie ,opuszczanie mogą świadczyć o zaburzeniach osobowości a co za tym idzie jesteś graczem nieprzewidywalnym a za razem potrzebujesz kontroli a to ty masz kontrolować ;-0

Wątpię aby miało to podłoże psychiczne , każdy mógłby tak mieć jeżeli ma się jakieś "sprawy".Ktoś mógł o czymś zapomnieć krótko mówiąc , zacytuję , "Nic co ludzkie nie jest mi obce".Zapewne przeczytałeś w internecie o takiej rzeczy i teraz piszesz.A , i dodam , że każdy jest nieprzewidywalny wobec tego co dana osoba robi Uśmiech

#17

(27-07-2017, 21:26 PM)Adam17052013 napisał(a):
(27-07-2017, 19:42 PM)button napisał(a): Takie zachowanie jak wracanie ,opuszczanie mogą świadczyć o zaburzeniach osobowości a co za tym idzie jesteś graczem nieprzewidywalnym a za razem potrzebujesz kontroli a to ty masz kontrolować ;-0

Wątpię aby miało to podłoże psychiczne , każdy mógłby tak mieć jeżeli ma się jakieś "sprawy".Ktoś mógł o czymś zapomnieć krótko mówiąc , zacytuję , "Nic co ludzkie nie jest mi obce".Zapewne przeczytałeś w internecie o takiej rzeczy i teraz piszesz.A , i dodam , że każdy jest nieprzewidywalny wobec tego co dana osoba robi Uśmiech

Nie kłuć się z nim, on to specjalnie robi.
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#18

Button, zrozum że ktoś może mieć perspektywę braku czasu na grę z ludźmi których lubi, ale jeśli szanuje te osoby, to nie będzie im mydlił oczu że "będzie aktywny" tylko napisze że raczej kończy grę (posiadając miasto pod swoją opieką jest to dość ważne żeby dać znać o swojej nieobecności) A że plany się zmieniły lub coś nie wyszło to dał tylko informacje że się sytuacja zmieniła i tyle. Adam nie jest osobą szukającą atencji takimi chwytami "odchodzę teraz wszyscy mi mówcie jaki to ja nie jestem super żebym został i się dowartościował". Adam bardzo się zmienił od pierwszych dni na MW (pamiętam bo mieliśmy małą zwarę Język ) Może nie gram z nim tak dużo czasu jak z innymi ale widzę że jego podejście do ludzi i zachowanie bardzo się zmieniło, co świadczy o tym że serwer mu się podoba i dostosował się do regulaminu MW.

Za to Twoje Button teksty w stronę Adama uważam już coraz częściej za prowokacje.... i niedojrzałość do funkcjonowania w społeczeństwie.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#19

Dobra, dobry chłopina,  nadaje się niech będzie,  jestem na TAK Uśmiech
Tylko Adam pamiętaj potrzebuje kolorów do zadanka Płacz ze śmiechudddd
[Obrazek: d5f15b8cad8d2.jpg]

#20

dzięki...




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości