Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie] MrBarto

#1

Nick w grze: MrBarto

Wiek: 14

Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od listopada (2016r.) Grałem także na snowhomie.

Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: W wakacje do 4h, a w roku szkolny ok. 2/3h

Otrzymane na serwerze kary: Nie otrzymałem

Długość gry w Minecraft: 6 lat

Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak, Admin (byłem jednym z założycieli nieistniejącego już serwera)

Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Posiadam mikrofon oraz konto na skype

Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, Inquisitor4K, N_Thinker

Obecni Moderatorzy (wymień): 
KidMod:

- Madelaine_,
- Damexti,
- Marika07

Mod:

- Ziomej,
- Slou,
- _Diamentowa_

SuperMod:

- Ladykotka,
- Animekowa

Obecni Czat Moderatorzy (wymień): Na chwilę obecną nie ma czat moderatorów

Komendy KidModa/CzatModa: 

KidMod:
- /kick [nick] [powód],
- /tempmute [nick] [czas] [powód],
- /jail [nick] [powód]
CzatMod:
- /kick [nick] [powód],
- /tempmute [nick] [czas] [powód],
- /jail [nick] [powód],
- /cc,
- /mute [nick] [powód],
- /comment [nick] [treść]



Obowiązki KidModa/CzatModa: Obowiązkiem KidModa/CzatModa jest:
- pomoc innym graczom,
- dbanie o ład na serwerze oraz czacie,
- rozwiązywanie problemów


Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Nie, nie spotkałem się z bugami (i mam nadzieję, że się nie spotkam Duży Uśmiech)

Gdzie znajduje się regulamin: Regulamin znajduje się na serwerze /regulamin oraz na forum.

Dlaczego właśnie Ty: Długo gram na serwerze, chętnie pomagam innym graczom.

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Bartłomiej i mieszkam w małym miasteczku w województwie lubelskim. Bardzo lubię sport, szczególnie piłkę nożną. W wolnym czasie gram na komputerze, głównie w minecrafta, euro truck simulator i GTA V. Z przedmiotów szkolnych, w szczególności interesuję się językiem angielskim oraz geografią.
"Życie, życie jest nowelą."

#2

Nie za bardzo cię kojarzę ale podanie mi się podoba. Jestem na neutral z wielkim pochyleniem tak.  Język
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#3

Podanie napisane bardzo ładnie i czytelnie chociaż te obowiązki administracji wyglądają na skopiowane. Niestety zupełnie nie kojarzę Ciebie, nie wyróżniasz się dla mnie z tłumu graczy ;/

Jestem na neutral/tak
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#4

Animekowa, zapewniam, że obowiązki nie są skopiowane, pisałem je sam, Duży Uśmiech
"Życie, życie jest nowelą."

#5

(26-07-2017, 19:58 PM)MrBarto napisał(a): Animekowa, zapewniam, że obowiązki nie są skopiowane, pisałem je sam, Duży Uśmiech

To chyba dobrze  Język
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#6

Nie znam ciebie za bardzo, czasami pomagasz coś tam napiszesz, ale jestem na neutral.
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#7

To dobrze że pisałeś sam Oczko
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#8

Podanie ładnie napisane. Z tego co zauważyłam nie wyzywasz innych i jesteś miły. Widzę cię często na serwerze.

Jestem na tak.

#9

Szczerze, to Cię nie znam, Podanie ładnie napisane, starannie, co tylko dobrze świadczy o Tobie.
Neutral Oczko
[Obrazek: b55221c559007.png]

#10

Uważam ,że administracja powinna mieć skończone 18 lat.
[Obrazek: d5f15b8cad8d2.jpg]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości