Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie]

#1

Nick w grze: R0berT
Wiek:17
Staż na serwerze (od kiedy grasz): ponad rok na mineworld + snowhome
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: wakacje do 10 h rok szkolny do 6h
Otrzymane na serwerze kary: Wszystkich grzechów nie pamietam szczerze ich żałuje obiecuje oraz obiecuje poprawe i nawrócenie
Długość gry w Minecraft: około 5 lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze:Nie
Czy posiadasz mikrofon oraz konto w jednym z wymienionych serwisów: Skype, Discord: Obydwa
Obecni Administratorzy (wymień):MiroTcz // Inqusitor4K//N_Thinker.
Obecni Moderatorzy (wymień):_Diamentowa_ //Ziomej//Slou.
Obecni KidModeratorzy (wymień):Marika07//Damexti//Madelaine_

Komendy KidModa/CzatModa:
/kick <nick> <powód>

/tempmute <nick> <czas> <powód>
/jail <nick> cela1 <powód>
/cc
/comment <nick> <treść>
Obowiązki KidModa/CzatModa:
- Dostępność  dla graczy i administracji

-Pomoc graczom w sprawach technicznych mc lub serwera
-dbanie o porządek na chacie
-informowanie administracji o problemach serwera
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera: Nie znam ale gdy znajde odrazu zgłosze Uśmiech
Gdzie znajduje się regulamin:http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4
Dlaczego właśnie Ty: Staram sie pomagać innym graczom jak mogę a gdybym miał kidmoda to miał bym więcej możliwości a często sie zdarza że w godzinach późnych nie ma obecnych moderatorów i niektórzy sie zachowują bardzo wulgarnie względem innych graczy .
Opisz siebie (minimum 6 zdań):
Nazywam się Robert gdyby ktoś mogł nie wiedzieć dużo czasu spędzam w grze .
Lubie budować różne domki zazwyczaj nie wychodza ale no cóż nie każdy potrafi
moim hobby jest gra w siatkówke oraz gry pc .
staram sie być miły dla graczy i staram się nie łamać regulaminu ale czasami to sie mi nie udaje
ale tak na ogół jestem osobą raczej przyjazna Całus dziekuje dobranoc
[Obrazek: giphy.gif]

#2

Pomagasz, jesteś miły i bym mogła ciebie chwalić, ale są 2 minusy:
Czasami piszesz głupie teksty
Nękasz graczy
Gdyby ich ( minusów ) nie bylo to z chęcią moją oceną było by tak narazie to neutral
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#3

Ja też cie lubie damexti
[Obrazek: giphy.gif]

#4

Cytat:ponad rok na mineworld
No nwm czy ponad rok, bo MineWorld istnieje od 1 sierpnia 2016 roku, czyli 11 miesięcy i 27 dni. I też nwm czy jesteś od pierwszego dnia na MW. Pamiętam niektóre akcje na poprzednim nicku, jeśli chodzi o kary to przypominam sobie, że było ich trochę. Pomogłeś z banem dla SimeRa. Wiesz.. Raz mnie nękałeś z Polą, wybijałeś zwierzęta.. Hm.. Myślę, że postawię na NIE i to nie dlatego, że Cię nie lubię, bo czasem naprawdę jesteś miłą osobą. Mam nadzieję, że nie będziesz mi tego wytykał. Mała aktywność na forum. Marika i Madi nie są CzatModeratorkami, tylko KidModeratorkami.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#5

Podanie nie jest za ładnie napisane. Za bardzo też cię nie znam, ale słyszałem że nękasz graczy i mówisz czasami głupie teksy i masz trochę błędów w podaniu. Moja ocena to:


Neutral z malutkim pochyleniem na nie  :s
[Obrazek: tIdU0C8.png]

#6

Ziomej słusznie zwrócił uwagę, że nie jesteśmy CzatModeratorkami.
Zacznę od plusów, jeśli chcesz jesteś miły, pomocny i kulturalny. Faktycznie spędzasz dużo czasu w grze, zmiana nicku też na pewno pomogła.
Z minusow widzę jedynie czasami głupie teksty ale myślę, że były to Twoje ostatnie wyskoki i popracujesz nad sobą.
Jestem za szansą dla Ciebie.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#7

Dać mu szansę Płacz ze śmiechu
[Obrazek: d5f15b8cad8d2.jpg]

#8

Madelaine Love Love Love
[Obrazek: giphy.gif]

#9

Jestem na nie. Fakt faktem, pomagasz graczom, ale często zdarzają Ci się głupawe teksty, odzywki. Lubisz też nękać innych. Podanie samo w sobie mi się nie podoba, mało estetyczne i jak chyba każdy wcześniej popełniłeś ten sam błąd. Jeśli jest napisane, że masz wymienić modów, to wymieniasz modów i czatmodów, to wymieniasz te dwie grupy, nikogo nie dodając.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#10

Odnoszę wrażenie że skopiowałeś moje podanie tylko zmieniając pewne rzeczy , mówię np. o obowiązkach kid/czat moda , poprostu zwierciadło. Takich elementów jest znacznie więcej , wystarczy się przyjrzeć np.ta sama kolejność przy wymienianiu administracji , chociaż itak popełniłeś tam błąd ta sama kolejność komend kid czat moda , poprostu kopiuj wklej,  ale należy pamiętać że to tylko moje argumenty poprzez które jestem na 

neutral z przechyleniem na nie.( zachowanie , wątpie aby ktoś miał "zaufanie" gdy ta osoba cb tepa a ty taką zabijasz itp itd.)




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości