Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Podanie]

#11

Jak się teraz nie uda to następnym razem będę starał się być grzecznym
[Obrazek: giphy.gif]

#12

(28-07-2017, 07:11 AM)R0berT napisał(a): Jak się teraz nie uda to następnym razem ??

Za 2 tygodnie jak to już, ale jeśli nie będzie otwarta rekrutacja to i tak przydarzy sie okazja.
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]

#13

Adam skopiował em wzór podania który został wstawiony przez administracje i wypelnilem jak
Wiec nic nie kopiowalem wiec myśleć możesz jak chcesz
[Obrazek: giphy.gif]

#14

Hm... jeśli chodzi o Twoje zachowanie w 2 edycji to się poprawiło, nadal masz łowiecki styl gry i faktycznie zdarzają ci się dziwne teksty na czacie ale masz też dobry kontakt z graczami. Pomagasz innym, łatwo nawiązujesz kontakt z graczami. Zmiana nicku dużo pomogła Oczko Pomagasz też złapać cziterów na gorącym uczynku Oczko Jesteś często aktywny na MC i wydaje mi się że też na bieżąco z forum.

Co do podania to mogłeś je przeczytać tak z 4x jeszcze i zrobić je bardziej czytelne Oczko


jestem na neutral z przechyleniem na tak (dawaliśmy szansę podobnym osobą)
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#15

Osobiście Cię lubie, jesteś pomocny i miły i czesto jesteś w grze na survivalu czy tez skyblocku, chociaż bywały te głupie odzywki można dać Ci szanse. Więc jestem na tak.

#16

Pokaż się od jak najlepszej strony i spróbuj za 2 tygodnie.

P.S. "Łowiecki" styl gry nie jest czynnikiem wykluczającym jeśli nie przekracza się pewnych granic określonych regulaminem.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości